Міжнародний юридичний консалтинг

Консультанти АО «КФ «Домінанта» вже понад 10 років успішно надають послуги з юридичного супроводу виходу українського бізнесу на міжнародний ринок, а також побудови холдингових структур з використанням іноземних компаній.Ми не продаємо клієнтам папку зі статутними документами офшорної структури, а комплексно вивчаємо поставлене завдання і пропонуємо найбільш оптимальний варіант його вирішення — від вибору відповідної юрисдикції до відкриття банківського рахунку та оцінювання всіх податкових наслідків узгодженої бізнес моделі.

Особлива важливість такого комплексного підходу до міжнародного податкового та юридичного консалтингу викликана останніми світовими тенденціями у сфері деофшоризації. Старі схеми та компанії в класичних офшорах більше не працюють і можуть створити своїм власникам більше проблем, ніж користі. Усе більше країн імплементують у національне законодавство правила тотальної податкової прозорості BEPS, CRS, MLI і вимоги про істотну економічну присутність (Economic Substance). В Україні прийнята концепція контрольованих іноземних компаній і вже з 2022 року українські бенефіціари повинні будуть розкрити перед податковими органами свої зарубіжні структури та сплатити відповідні податки. Водночас з 1 вересня 2021 року запущено механізм податкової амністії капіталу, що відкриває нові можливості виходу з тіні активів для власників іноземних компаній.

Наші консультанти допоможуть визначити найбільш ефективний та вигідний варіант використання можливостей зарубіжних корпоративних структур, угод про уникнення подвійного оподаткування та відкрити особистий або корпоративний рахунок у надійних банках Європи та Азії.

Останні новини

 • Нове валютне законодавство: спрощення процедури вивезення валюти і обмін валюти в відділеннях пошти - Юридична компанія «Доминанта»

  Нове валютне законодавство: спрощення процедури вивезення валюти і обмін валюти в відділеннях пошти

  Іванов Андрій Валентинович

  старший юрист

  Детальніше
 • Дострокове припинення свідоцтва на торговельну марку в зв'язку з її невикористанням - Юридична компанія «Доминанта»

  Дострокове припинення свідоцтва на торговельну марку в зв'язку з її невикористанням

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Міжнародний торговий звичай як джерело права - Юридична компанія «Доминанта»

  Міжнародний торговий звичай як джерело права

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто