Міжнародний юридичний консалтинг

Консультанти АО «КФ «Домінанта» вже понад 10 років успішно надають послуги з юридичного супроводу виходу українського бізнесу на міжнародний ринок, а також побудови холдингових структур з використанням іноземних компаній.Ми не продаємо клієнтам папку зі статутними документами офшорної структури, а комплексно вивчаємо поставлене завдання і пропонуємо найбільш оптимальний варіант його вирішення — від вибору відповідної юрисдикції до відкриття банківського рахунку та оцінювання всіх податкових наслідків узгодженої бізнес моделі.

Особлива важливість такого комплексного підходу до міжнародного податкового та юридичного консалтингу викликана останніми світовими тенденціями у сфері деофшоризації. Старі схеми та компанії в класичних офшорах більше не працюють і можуть створити своїм власникам більше проблем, ніж користі. Усе більше країн імплементують у національне законодавство правила тотальної податкової прозорості BEPS, CRS, MLI і вимоги про істотну економічну присутність (Economic Substance). В Україні прийнята концепція контрольованих іноземних компаній і вже з 2022 року українські бенефіціари повинні будуть розкрити перед податковими органами свої зарубіжні структури та сплатити відповідні податки. Водночас з 1 вересня 2021 року запущено механізм податкової амністії капіталу, що відкриває нові можливості виходу з тіні активів для власників іноземних компаній.

Наші консультанти допоможуть визначити найбільш ефективний та вигідний варіант використання можливостей зарубіжних корпоративних структур, угод про уникнення подвійного оподаткування та відкрити особистий або корпоративний рахунок у надійних банках Європи та Азії.

Останні новини

 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста

  Кожен, хто в останні роки був зацікавлений у виході на міжнародні ринки і реєстрації іноземної компанії, зіткнувся з вибором між дорогими європейськими компаніями з високими податками і недорогими офшорними компаніями з сумнівною можливістю відкриття банківського рахунку і здійснення платежів за контрактами.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше
 • Нове валютне законодавство: спрощення процедури вивезення валюти та обмін валюти у відділеннях пошти - Юридична компанія «Доминанта»

  Нове валютне законодавство: спрощення процедури вивезення валюти та обмін валюти у відділеннях пошти

  Уже перші місяці нового року готують українцям цілу низку досить значущих змін у чинному законодавстві. Багато з таких змін безпосередньо торкнуться щоденних побутових питань середньостатистичних громадян.

  Іванов Андрій Валентинович

  старший юрист

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто