Вакансії юридичної компанії Домінанта

Вакансії юридичної компанії Домінанта

На цій сторінці розміщені актуальні вакансії Адвокатського об'єднання «Консалтингова фірма «Домінанта». Ми стабільно розвиваємося та розширюємо штат, в зв'язку з чим завжди зацікавлені в залученні нових професіоналів в області права і юриспруденції. Цінуємо в претендентах професіоналізм, наполегливість в досягненні цілей, вміння працювати в команді, гуманізм, загальну культуру та широкий світогляд, пунктуальність та обов'язковість. Особливу увагу приділяємо таким якостям, як вміння нестандартно мислити і знаходити нові, цікаві рішення в складних справах.

У свою чергу, для вас робота з АО «КФ «Домінанта» - можливість отримати багатий і всебічний практичний досвід. Ви зможете взаємодіяти з юристами та адвокатами найвищого рівня, серед яких є кандидати юридичних наук. Обмінюватися досвідом та згуртовано працювати над спільними проектами.

У нашому адвокатському об'єднанні добре розвинена корпоративна культура. Ми строго дотримуємося адвокатської етики та конфіденційності, віддані інтересам клієнта та завжди працюємо на результат. Ведемо діяльність з 2005 року, маємо філії в Києві та Одесі. Серед клієнтів АО «КФ «Домінанта» - представники середнього та великого бізнесу, безліч приватних осіб та інвесторів - в тому числі, з-за кордону. Для наших співробітників завжди відкрита можливість попрацювати в сфері банківської справи та фінансів, будівництва та нерухомості, медицини, автомобільного бізнесу, торгівлі та в інших напрямках економіки.

Команда АО «КФ «Домінанта» завжди відкрита для співпраці з талановитими і відповідальними людьми. Ми будуємо професійну діяльність на світових стандартах юридичної практики, маємо широкий міжнародний досвід і можливості для довгострокового розвитку. Багато наших юристів буквально за кілька років виросли з молодих фахівців в професійних керівників відділів і ведуть зараз серйозну та насичену практику.

Зв'яжіться з нами, якщо вас зацікавила співпраця. Керівництво АО «КФ «Домінанта» з увагою і цікавістю розгляне вашу кандидатуру. Ми шукаємо здібних і цілеспрямованих юристів, які прагнуть працювати в корпоративній, судовій практиці, в сферах захисту бізнесу, злиття та поглинання компаній, міжнародного юридичного консалтингу, міграційного права. Нам цікаві нові співробітники, що мають досвід і можливості роботи по процедурі банкрутства фізичних і юридичних осіб, в сферах нерухомості та будівництва, бухгалтерського аутсорсингу.

Контакти

Оберіть місто