Судова практика

Звернення до суду – один із найбільш ефективних способів захистити свої права й інтереси, передбачених сучасним законодавством. Кожен громадянин України, чи то приватна, чи то юридична особа, вільний відстоювати свою позицію в судовому порядку й залучати з цією метою досвідчених юристів.

Для АО «КФ «Домінанта» судова практика – одна з основних, ми представляємо інтереси клієнтів у суді з 2005 року. У нас ви можете отримати комплексну правову підтримку на всіх етапах судового розгляду – від досудового врегулювання і складання процесуальних документів до оскарження винесених рішень. Усі види послуг у сфері судової практики доступні клієнтам юридичної компанії «Домінанта».

З метою захисту ваших інтересів юристи АО «КФ «Домінанта» готові звернутися в суди першої інстанції всіх юрисдикцій, апеляційні суди всіх юрисдикцій, касаційні суди, Верховний суд України, іноземні суди, Європейський суд з прав людини. Ми супроводжуємо клієнта аж до остаточного виконання судових рішень.

У рамках юридичної допомоги у сфері судової практики ми займаємося складанням претензій, позовів, заперечень, клопотань, апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд заочних рішень та перегляд рішень за нововиявленими обставинами, заяв у справах окремого провадження, мирових угод, заяв до виконавчої служби й будь-яких інших документів, передбачених українським і міжнародним законодавством.

Юристи АО «КФ «Домінанта» можуть бути корисними вам у вирішенні наступних питань:

 • Вирішення питань, що виникають у рамках судового процесу в справах про порушення зобов'язань за договором.
 • Стягнення заборгованостей через суд.
 • Вирішення корпоративних конфліктів і спорів, подача скарг на рішення загальних зборів засновників.
 • Участь у цивільних, трудових, земельних спорах, спорах про поділ спільного майна подружжя.
 • Вирішення спірних питань із банківськими установами, зокрема: кредитних спорів та спорів щодо повернення банківських депозитів.
 • Участь у судових спорах із податковими органами, включно з оскарженням їхніх повідомлень-рішень, оскарження штрафних санкцій із боку фіскальних органів.
 • Вирішення проблем із притягненням до адміністративної відповідальності за порушення правил митного оформлення.
 • Оскарження неправомірних дій або бездіяльності з боку державних органів, а також визнання неправомірними виданих ними будь-яких актів.
 • Вирішення питань, пов'язаних із процедурою банкрутства – як фізичних, так і юридичних осіб.
 • Участь у судових спорах з дорожньо-транспортних пригод, вирішення питань щодо стягнення шкоди, зокрема зі страхових фірм.
 • Комплексний юридичний супровід виконання судових рішень.

Адвокатське об'єднання «Домінанта» успішно займається судовою практикою з 2005 року. На нашому рахунку орієнтовно 700 успішно проведених судових процесів у сферах цивільного, корпоративного та адміністративного права. Наші юристи можуть похвалитися винятковим досвідом і професіоналізмом. Вони регулярно підвищують свій рівень і кваліфікацію, вдосконалюють навички і знання в рамках конференцій і семінарів.

Ми ретельно відстежуємо зміни українського й міжнародного законодавства для того, щоб ефективно вести справи в судах. Вивчаємо нові нормативно-правові акти, щоб використовувати отримані знання та навички для захисту інтересів клієнта.

У нашій особі ви можете знайти надійного партнера із захисту ваших інтересів в судах усіх інстанцій та спеціалізацій. Ми професійно супроводимо виконання рішень судів та захистимо від виконання неправомірних судових актів. Професійні послуги відповідно до світових стандартів ведення юридичної практики.

Представництво в судах – АО «КФ «Домінанта»

Представляємо інтереси й захищаємо ваші права в судах усіх інстанцій та на будь-яких етапах судового провадження. Проводимо юридичні консультації в усному й письмовому вигляді, займаємося підготовкою позовних заяв, працюємо з будь-якими процесуальними документами й заявами. Наша участь дозволить вам досягти успіху в умовах недосконалості українського законодавства і всіляких видів тиску на суд.

Можливі ризики участі в судовому процесі без юридичної підтримки:

 • Судовий процес може затягуватися вашим опонентом.
 • Ви можете понести великі матеріальні збитки та витратити багато часу, а також зіткнутися з негативним рішенням суду, займаючись справою самостійно або за некваліфікованої допомоги.
 • Можливе вибудовування невірної правової позиції й некоректної лінії захисту.
 • Застосування шаблонних прийомів у вирішенні необхідних питань.
 • Арешт вашого майна в результаті неправомірних рішень.
 • Непорядні дії представника.
 • Ризик порушення конфіденційності даних.

Переваги юридичної допомоги з боку АО «КФ «Домінанта»

 • Проведення судових розглядів відповідно до строків.
 • Розробка ефективної лінії захисту й сильної стратегії відповідно до існуючих правових позицій судів вищих інстанцій.
 • Оскарження всіх неправомірних дій, які можна очікувати від вашого опонента.
 • Ретельне дотримання конфіденційності.
 • Різносторонній і креативний індивідуальний підхід до судового процесу.

Супровід процедури виконання судових рішень

Надаємо послуги у супроводі виконання рішень судів усіх інстанцій. Застосування законних методів і важелів у супроводі вашої справи на етапі виконання судового рішення – гарантія того, що воно буде виконано своєчасно і в належному порядку. Звертаючись до наших юристів, ви мінімізуєте ризики – ось лише деякі з них:

 • Ризик затягування виконавчого провадження, що часто веде до невиконання рішення суду.
 • Бездіяльність із боку виконавця.
 • Застосування шаблонних рішень під час вирішення питань, що виникли.
 • Розголошення конфіденційних даних.

Переваги юридичної підтримки з боку АО «КФ «Домінанта»

 • Ми контролюємо всі етапи виконання судового рішення – з моменту отримання виконавчого листа до остаточного виконання.
 • Оскаржимо будь-які неправомірні дії або бездіяльність виконавця.
 • Строго дотримуємося конфіденційності, піклуємося про адвокатську етику.

Скористайтеся допомогою юристів вищої кваліфікації, які мають різносторонній і багатий досвід у вирішенні питань через суд. Команда АО «КФ «Домінанта» ефективно вирішує господарські, адміністративні, цивільні спори на будь-яких рівнях від судів першої інстанції до Верховного суду України або Європейського суду з прав людини. Ми володіємо глибокими знаннями в національному та міжнародному законодавстві. До нашої команди входять кандидати юридичних наук, чий досвід і талант може бути використаний для захисту ваших законних інтересів. Маємо великий досвід у вирішенні спорів міжнародної юрисдикції – готові захищати інтереси клієнта за межами України.

Ключові фахівці

Останні новини

 • Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду - Юридична компанія «Доминанта»

  Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду

  24.02.2022 року російська федерація підступно розпочала війну проти України та  принесла руйнацію небачених масштабів та спустошення міст, сіл нашої держави. Але попри всі руйнування найболючішим є те, що російські окупанти завдають непоправну шкоду здоров’ю наших громадян та, на жаль, вбивають їх. Беззаперечно, що з часом російська федерація буде нести повну відповідальність перед українцями за завдану матеріальну шкоду, а також за шкоду здоров’ю та вбивства.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Добровільний та судовий порядок поділу майна подружжя - Юридична компанія «Доминанта»

  Добровільний та судовий порядок поділу майна подружжя

  Існування такого інституту як «поділ майна подружжя» зумовлено закріпленням в чинному законодавстві України принципу презумпції спільності майна подружжя. Суть даного принципу полягає у тому, що все майно, набуте за час шлюбу, є спільною сумісною власністю чоловіка та дружини, в рівних частках, незалежно від того, чи мав один з подружжя дохід чи ні. Проте існують ситуації, коли необхідно припинити право спільної сумісної власності та передати майно у особисту приватну або спільну часткову власність. Цей процес і є поділом майна подружжя.

  Сітніков Микита Романович

  помічник адвоката

  Детальніше
 • Чи можна оскаржити заповіт в Україні: законні підстави - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи можна оскаржити заповіт в Україні: законні підстави

  На жаль, дуже часто зустрічаються випадки, коли законні спадкоємці після смерті родича дізнаються про існування заповіту не на їх користь, а в деяких випадках, взагалі, на користь невідомої їм особи. Проте, в даному випадку не слід опускати руки — є законні підстави визнати заповіт недійсним. В цій статті ми зібрали головні можливості та підстави для оскарження заповіту з юридичної точки зору.

  Криворучко Вікторія Олегівна

  адвокат, кандидат юридичних наук

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто