Судова практика

Звернення до суду – один із найбільш ефективних способів захистити свої права й інтереси, передбачених сучасним законодавством. Кожен громадянин України, чи то приватна, чи то юридична особа, вільний відстоювати свою позицію в судовому порядку й залучати з цією метою досвідчених юристів.

Для АО «КФ «Домінанта» судова практика – одна з основних, ми представляємо інтереси клієнтів у суді з 2005 року. У нас ви можете отримати комплексну правову підтримку на всіх етапах судового розгляду – від досудового врегулювання і складання процесуальних документів до оскарження винесених рішень. Усі види послуг у сфері судової практики доступні клієнтам юридичної компанії «Домінанта».

З метою захисту ваших інтересів юристи АО «КФ «Домінанта» готові звернутися в суди першої інстанції всіх юрисдикцій, апеляційні суди всіх юрисдикцій, касаційні суди, Верховний суд України, іноземні суди, Європейський суд з прав людини. Ми супроводжуємо клієнта аж до остаточного виконання судових рішень.

У рамках юридичної допомоги у сфері судової практики ми займаємося складанням претензій, позовів, заперечень, клопотань, апеляційних та касаційних скарг, заяв про перегляд заочних рішень та перегляд рішень за нововиявленими обставинами, заяв у справах окремого провадження, мирових угод, заяв до виконавчої служби й будь-яких інших документів, передбачених українським і міжнародним законодавством.

Юристи АО «КФ «Домінанта» можуть бути корисними вам у вирішенні наступних питань:

 • Вирішення питань, що виникають у рамках судового процесу в справах про порушення зобов'язань за договором.
 • Стягнення заборгованостей через суд.
 • Вирішення корпоративних конфліктів і спорів, подача скарг на рішення загальних зборів засновників.
 • Участь у цивільних, трудових, земельних спорах, спорах про поділ спільного майна подружжя.
 • Вирішення спірних питань із банківськими установами, зокрема: кредитних спорів та спорів щодо повернення банківських депозитів.
 • Участь у судових спорах із податковими органами, включно з оскарженням їхніх повідомлень-рішень, оскарження штрафних санкцій із боку фіскальних органів.
 • Вирішення проблем із притягненням до адміністративної відповідальності за порушення правил митного оформлення.
 • Оскарження неправомірних дій або бездіяльності з боку державних органів, а також визнання неправомірними виданих ними будь-яких актів.
 • Вирішення питань, пов'язаних із процедурою банкрутства – як фізичних, так і юридичних осіб.
 • Участь у судових спорах з дорожньо-транспортних пригод, вирішення питань щодо стягнення шкоди, зокрема зі страхових фірм.
 • Комплексний юридичний супровід виконання судових рішень.

Адвокатське об'єднання «Домінанта» успішно займається судовою практикою з 2005 року. На нашому рахунку орієнтовно 700 успішно проведених судових процесів у сферах цивільного, корпоративного та адміністративного права. Наші юристи можуть похвалитися винятковим досвідом і професіоналізмом. Вони регулярно підвищують свій рівень і кваліфікацію, вдосконалюють навички і знання в рамках конференцій і семінарів.

Ми ретельно відстежуємо зміни українського й міжнародного законодавства для того, щоб ефективно вести справи в судах. Вивчаємо нові нормативно-правові акти, щоб використовувати отримані знання та навички для захисту інтересів клієнта.

У нашій особі ви можете знайти надійного партнера із захисту ваших інтересів в судах усіх інстанцій та спеціалізацій. Ми професійно супроводимо виконання рішень судів та захистимо від виконання неправомірних судових актів. Професійні послуги відповідно до світових стандартів ведення юридичної практики.

Представництво в судах – АО «КФ «Домінанта»

Представляємо інтереси й захищаємо ваші права в судах усіх інстанцій та на будь-яких етапах судового провадження. Проводимо юридичні консультації в усному й письмовому вигляді, займаємося підготовкою позовних заяв, працюємо з будь-якими процесуальними документами й заявами. Наша участь дозволить вам досягти успіху в умовах недосконалості українського законодавства і всіляких видів тиску на суд.

Можливі ризики участі в судовому процесі без юридичної підтримки:

 • Судовий процес може затягуватися вашим опонентом.
 • Ви можете понести великі матеріальні збитки та витратити багато часу, а також зіткнутися з негативним рішенням суду, займаючись справою самостійно або за некваліфікованої допомоги.
 • Можливе вибудовування невірної правової позиції й некоректної лінії захисту.
 • Застосування шаблонних прийомів у вирішенні необхідних питань.
 • Арешт вашого майна в результаті неправомірних рішень.
 • Непорядні дії представника.
 • Ризик порушення конфіденційності даних.

Переваги юридичної допомоги з боку АО «КФ «Домінанта»

 • Проведення судових розглядів відповідно до строків.
 • Розробка ефективної лінії захисту й сильної стратегії відповідно до існуючих правових позицій судів вищих інстанцій.
 • Оскарження всіх неправомірних дій, які можна очікувати від вашого опонента.
 • Ретельне дотримання конфіденційності.
 • Різносторонній і креативний індивідуальний підхід до судового процесу.

Супровід процедури виконання судових рішень

Надаємо послуги у супроводі виконання рішень судів усіх інстанцій. Застосування законних методів і важелів у супроводі вашої справи на етапі виконання судового рішення – гарантія того, що воно буде виконано своєчасно і в належному порядку. Звертаючись до наших юристів, ви мінімізуєте ризики – ось лише деякі з них:

 • Ризик затягування виконавчого провадження, що часто веде до невиконання рішення суду.
 • Бездіяльність із боку виконавця.
 • Застосування шаблонних рішень під час вирішення питань, що виникли.
 • Розголошення конфіденційних даних.

Переваги юридичної підтримки з боку АО «КФ «Домінанта»

 • Ми контролюємо всі етапи виконання судового рішення – з моменту отримання виконавчого листа до остаточного виконання.
 • Оскаржимо будь-які неправомірні дії або бездіяльність виконавця.
 • Строго дотримуємося конфіденційності, піклуємося про адвокатську етику.

Скористайтеся допомогою юристів вищої кваліфікації, які мають різносторонній і багатий досвід у вирішенні питань через суд. Команда АО «КФ «Домінанта» ефективно вирішує господарські, адміністративні, цивільні спори на будь-яких рівнях від судів першої інстанції до Верховного суду України або Європейського суду з прав людини. Ми володіємо глибокими знаннями в національному та міжнародному законодавстві. До нашої команди входять кандидати юридичних наук, чий досвід і талант може бути використаний для захисту ваших законних інтересів. Маємо великий досвід у вирішенні спорів міжнародної юрисдикції – готові захищати інтереси клієнта за межами України.

Останні новини

 • Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону - Юридична компанія «Доминанта»

  Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону

  За останні декілька років законодавство України було доповнено правовими механізмами відновлення фінансового стану фізичних осіб. Зокрема, прийняття та активне впровадження положень нового Кодексу України з процедур банкрутства вже дало початок позитивній практиці списання боргів фізичної особи.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Як повернути податкову переплату? - Юридична компанія «Доминанта»

  Як повернути податкову переплату?

  В практиці зустрічаються випадки коли платник податків має переплату за податками і у нього виникає необхідність повернути її. Як же діяти в цьому випадку?

  Необхідно одразу сказати, що право на таке повернення у платника податків існує впродовж 1095 днів від дня виникнення переплати, тобто коли він помилково та/або надмірно сплатив суми грошових зобов’язань до бюджету. Саме до сплину даного терміну платник має право подати відповідну заяву.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Поділ бізнесу подружжя при розлученні - Юридична компанія «Доминанта»

  Поділ бізнесу подружжя при розлученні

  Питання поділу майна подружжя є не однозначним та багато в чому залежить від обставин справи, заявлених вимог, обраної

  В попередній статі ми розповідали про правові аспекти поділу майна (рухомого та нерухомого), а також боргів подружжя при розлученні. Проте, окрему, більш детальну увагу слід звернути на питання щодо розподілу бізнесу та корпоративних прав подружжя.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто