Захист бізнесу

В Україні з вражаючою системністю виникають нові, у тому числі нормативні, перешкоди для тих, хто хоче легко та ефективно вести бізнес. Підприємцям доводиться працювати в умовах постійного тиску, погроз з боку конкурентів, чиновників і навіть кримінальних елементів. Рейдерські захоплення, неправомірні обшуки та вилучення майна, порушення прав з боку контролюючих органів, нападки корумпованих чиновників – ось лише неповний перелік ризиків, з якими доводиться мати справу бізнесменам.

Якщо ви займаєтеся бізнесом в Україні та хочете побудувати потужний правовий захист для своєї компанії, Адвокатське об'єднання «КФ «Домінанта» зможе задовольнити ваші запити в повному обсязі. Уже понад 15 років ми займаємося комплексним юридичним захистом бізнесу. Боремося з недобросовісною конкуренцією, захищаємо від тиску та рейдерських атак, відстоюємо інтереси клієнтів у судах та оскаржуємо неправомірні рішення. Правовий захист фірм, компаній та підприємств – одна з ключових практик юридичної фірми «Домінанта», і тут ми є експертами. Використовуємо всі законні способи для досягнення результатів.

Юридичний захист бізнесу

Послуги юристів АО «КФ «Домінанта» охоплюють усі існуючі ризики для підприємця. Наша юридична допомога буде корисною як із погляду аналізу структури бізнесу або превентивних заходів, так і з погляду реагування на реальні загрози. За 15 років практики експертами юридичної компанії «Домінанта» накопичено значний асортимент ефективних механізмів захисту бізнесу. Ми вміємо рішуче відстоювати інтереси клієнта і працюємо на результат.

Послуги АО «КФ «Домінанта» в рамках юридичного захисту бізнесу:

 • проведення правового й бухгалтерського аудиту документів;
 • реалізація та розробка превентивних заходів для захисту всіх видів власності підприємства;
 • консультування співробітників у рамках підготовки до екстрених і форс-мажорних ситуацій;
 • відстоювання прав та інтересів клієнта через суд, захист перед контролюючими та правоохоронними органами;
 • подача скарг на неправомірні дії або бездіяльності державних органів;
 • правова допомога під час обшуків і перевірок;
 • ведення переговорів із представниками влади, місцевого самоврядування або активістами;
 • активна протидія силовому захопленню підприємств.

Юристи АО «КФ «Домінанта» надають клієнту потужний юридичний блок, що працює на профілактику та захист від реальних загроз. Повний спектр адвокатських послуг, орієнтований на підтримку підприємства перед обличчям будь-яких агресивних та незаконних дій.

Супровід перевірок контролюючих органів

Пропонуємо весь спектр послуг із супроводу перевірок із боку уповноважених державних органів – від первинної юридичної консультації та аналізу документів до підтримки в рамках фактичної перевірки контролюючими органами. Ведення бізнесу в Україні – діяльність із численними ризиками, у тому числі, з боку державних органів. Команда АО «КФ «Домінанта» подбає про те, щоби будь-які дії з боку влади проводилися в рамках закону та враховували всі права нашого клієнта.

Послуги АО «КФ «Домінанта» на етапі підготовки – юридичний аудит документів на предмет наявності вразливостей, формування правової позиції підприємства, аналіз запитів від контролюючих органів та підготовка необхідних відповідей. Перевірки контролюючих органів потребують попереднього повідомлення компанії – не пізніше, ніж за 10 днів до заходів. Цього строку буде достатньо, щоби фахівці «Домінанти» провели необхідні дії з превентивного захисту підприємства. І звичайно, на прохання клієнта ми беремо участь у будь-яких позапланових перевірках, а також аналізуємо законність їхнього проведення.

Послуги АО «КФ «Домінанта» на етапі перевірки – аналіз правомірності проведення перевірки на етапі допуску перевіряючих та обмеження доступу на об'єкт за наявності законних підстав; правове обґрунтування позиції підприємства для перевіряючих, контроль за дотриманням прав клієнта та строків проведення перевірки. І зрозуміло – за наявності підстав ми оскаржимо неправомірні рішення контролюючих органів.

Супровід та захист іноземних інвестицій

Інвестиційна діяльність в Україні може мати великі перспективи, але завжди супроводжується ризиками для інвестора. Через високу корупцію, нестабільне законодавство та неефективну судову систему інвестиції можуть опинитися під загрозою. Професійна юридична підтримка АО «КФ «Домінанта» дасть змогу створити необхідний рівень захисту іноземних інвестицій та виключити потенційні ризики.

Послуги компанії «Домінанта» із супроводу та захисту інвестицій:

 • Допомагаємо знаходити привабливі можливості для інвестування;
 • Вивчаємо можливі форми інвестицій, що дають змогу досягати бажаного результату;
 • Проводимо економічний та правовий аналіз підприємства, що є потенційним інвестиційним об'єктом;
 • Оцінюємо можливі ризики;
 • Перевіряємо ділову репутацію контрагентів;
 • Розробляємо структуру угоди, створюємо оптимальну схему інвестування;
 • Супроводжуємо угоду на всіх етапах та забезпечуємо подальше абонентське обслуговування;
 • Проводимо маркетингову перевірку;
 • Здійснюємо податкове планування;
 • Консультуємо в галузі корпоративного права;
 • Розробляємо схему виведення інвестицій;
 • Надаємо представницькі послуги;
 • Надаємо всі супутні послуги – від трансферу і бронювання житла для іноземних інвесторів до послуг фізичної охорони.

Експертиза існуючої структури бізнесу на предмет вразливостей

Клієнтам юридичної фірми «Домінанта» доступна послуга аналізу бізнес-структури, здатна виявити всі можливі вразливості та зробити її максимально захищеною. Наші експерти допоможуть своєчасно виявити вектори загроз та вдосконалити загальну стратегію. За 15 років роботи КФ «Домінанта» накопичила великий каталог інструментів щодо захисту бізнесу.

Ми вміємо виявляти різні загрози, пов'язані з недобросовісною конкуренцією, людським фактором та організованою злочинністю. Ми ретельно досліджуємо існуючу структуру вашого бізнесу, щоб виключити будь-які можливості того, щоб в майбутньому ваша компанія була атакована недоброзичливими особами. Якщо вам потрібен сильний та надійний партнер у галузі права, який зможе надати необхідний юридичний захист, чекаємо вас в АО «КФ «Домінанта».

Розробка структури захисту активів бізнесу

Надаємо потужну правову підтримку для всіх, хто хоче вести прозорий та легальний бізнес в Україні. Ставши нашим партнером, ми подбаємо, щоб у будь-яких недружніх вам структур не виявилося ніяких зачіпок для заволодіння вашими активами. Юристи «Домінанти» допоможуть переглянути ваші погляди на бізнес та вжити необхідних законних заходів для забезпечення безпеки.

Захист активів бізнесу – це завжди превентивні заходи, побудовані на ефективних прогнозах та попередженні небезпек. Серед них – перебудова корпоративної структури, що захищає від агресивних дій з боку будь-яких осіб, аудит корпоративної безпеки бізнесу, організація ефективної роботи юридичної служби та служби безпеки, правильний розподіл значних активів, контроль збереження комерційної таємниці та нерозголошення конфіденційних даних.

Останні новини

 • Кінець епохи офшорів відкладено, але не скасовано - Юридична компанія «Доминанта»

  Кінець епохи офшорів відкладено, але не скасовано

  Світова пандемія Сovid-19 та очікування кризових явищ, викликаних обмежувальними заходами, обумовили надання владою деякої відстрочки бізнесу. Так, перенесено на рік масове запровадження обов’язкового використання РРО та відстрочено норми, що регулюють оподаткування доходів від іноземних контрольованих операцій, а, отже, у бізнеса з’явився додатковий час, щоб переглянути власні схеми роботи. Але чи усе так весело?

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Рекомендації щодо діяльності бізнесу в період адаптивного карантину - Юридична компанія «Доминанта»

  Рекомендації щодо діяльності бізнесу в період адаптивного карантину

  Головний державний санітарний лікар України затвердив Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 28).

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Впровадження концепції контрольованих іноземних компаній (КІК) в Україні - Юридична компанія «Доминанта»

  Впровадження концепції контрольованих іноземних компаній (КІК) в Україні

  Думаю, у всіх, хто читав книгу-розслідування «Пральня» (Laundromat) пулітцерівського лауреата Джейка Бернштейна, залишилося враження, що від нас пішла ціла епоха і світу офшорної секретності прийшов кінець. Але, Україна довгі роки залишалася осторонь від світових тенденцій боротьби з агресивним міжнародним податковим плануванням і впровадження планів BEPS.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто