Юридичні послуги

Адвокатське об’єднання «Консалтингова фірма «Домінанта» пропонує юридичні послуги для приватних та юридичних осіб з 2005 року. У нас можна замовити як окремі консультації, так і комплексний юридичний супровід. Незалежно від обраної вами послуги, ви отримуєте світові стандарти якості обслуговування та вражаючий практичний досвід. Юридична компанія АО «КФ «Домінанта» може похвалитися міжнародним визнанням та глибоким розумінням специфіки українського ринку.

Скористайтеся послугами юристів АО «КФ «Домінанта», якщо вам потрібен надійний та сильний партнер у вирішенні питань в сфері права. Ми вміємо задіяти в роботі не тільки класичні світові стандарти ведення справ, а й практикуємо нестандартний підхід. Уміємо знаходити вихід навіть у найскладніших ситуаціях. Робота колективу будується на глибокому професіоналізмі та живій залученості. У рамках співпраці з клієнтом дбаємо про захист адвокатської етики та гарантуємо повну конфіденційність.

Корпоративна практика

Послуги з реєстрації підприємств, ліквідації підприємств, реєстрації торгових марок, а також послуги в галузі договірного права та податкового планування. Наші фахівці допоможуть розібратися в особливостях законодавства, складуть необхідні документи, подадуть відповідні заяви, отримають необхідні виписки та іншими діями сприятимуть розвитку вашого бізнесу. Консультуємо та надаємо всі види послуг у сфері корпоративного права. Можливі як окремі дії, так і комплексний супровід з боку юристів АО «КФ «Домінанта».

Судова практика

Відстоювання позиції клієнта в суді — одна з ключових послуг нашої юридичної компанії. Займаємося судовою практикою вже понад 15 років і маємо сильні позиції в цій сфері. Вирішуємо кредитні спори, оскаржуємо незаконні рішення податкової служби. Основні послуги: кредитні та іпотечні спори, судові спори про права на нерухомість, стягнення заборгованостей, сімейні спори, оскарження податкових повідомлень-рішень. Експерти АО «КФ «Домінанта» вміють відстоювати позицію клієнта у жорсткій та послідовній манері. Працюємо на результат і завжди до перемоги захищаємо інтереси партнера.

Захист бізнесу

Послуги юристів АО «КФ «Домінанта» охоплюють усі існуючі ризики для підприємця. Ми займаємося юридичним захистом бізнесу, супроводжуємо перевірки контролюючих органів, здійснюємо супровід і захист іноземних інвестицій. У нас можна замовити експертизу існуючої структури бізнесу для виявлення вразливостей, а також розробку структури захисту активів бізнесу. За 15 років практики експерти юридичної компанії «Домінанта» накопичили значний комплекс ефективних механізмів захисту бізнесу. Ми вміємо рішуче відстоювати інтереси клієнта та нейтралізувати ризики.

Міжнародний юридичний консалтинг

В рамках міжнародного юридичного консалтингу надаємо наступні послуги: реєстрація компаній за кордоном та їхній супровід, реєстрація компаній в ОАЕ, відкриття банківських рахунків в ОАЕ, комплексний супровід приватних клієнтів в ОАЕ, супровід проходження процедури Compliance. Володіємо значним практичним досвідом у сфері міжнародного юридичного консалтингу та гарантуємо результат. АО «КФ «Домінанта» — одна з ключових компаній з даного напрямку юридичної практики.

Нерухомість і будівництво

Надаємо послуги з комплексної юридичної перевірки нерухомості, супроводу угод з об’єктами нерухомості, узаконення самовільних будівель, супроводу будівництва. Наших експертів можна залучити для супроводу будь-яких угод, включно з купівлею квартири або продажем торгово-розважального центру. Здійснюємо комплексний захист інтересів клієнта, забезпечуємо комфорт і безпеку для всіх учасників процесу. Будь-які юридичні послуги для тих, хто займається бізнесом у сфері нерухомості та будівництва. Це один із ключових напрямків нашої роботи ось уже понад 15 років. Представляємо інтереси наших клієнтів - кредитних спілок, будівельних компаній, агентств нерухомості.

Міграційне право

Представляємо інтереси іноземних осіб в Україні: оформлення тимчасової та постійної посвідки на проживання, видача дозволу на працевлаштування, допомога в набутті громадянства. Ми створюємо максимум можливостей, щоб наш іноземний партнер зміг комфортно інвестувати в Україну, отримувати весь спектр державних і банківських послуг, використовував всі опції судової системи. Знаходимо підстави для отримання посвідки на проживання, оформляємо всі документи та консультуємо.

Банкрутство фізичних і юридичних осіб

Послуги з супроводу процедури банкрутства для фізичних та юридичних осіб. Допомагаємо підібрати оптимальні інструменти вирішення труднощів, пов’язаних із наявністю заборгованостей. Звернення в юридичну фірму «Домінанта» дасть вам змогу успішно пройти процедуру банкрутства відповідно до Закону України. Співпраця з нашими адвокатами гарантує дотримання всіх нормативно-правових актів, оперативне призупинення стягнення боргів та нарахування штрафів, і врешті-решт, ефективне завершення процедури банкрутства.

Злиття і поглинання компаній

Послуги АО «КФ «Домінанта» в рамках злиття і поглинання компаній полягають, головним чином, у супроводі великих угод та юридичній перевірці активів (Due Diligence). Наші юристи проводять переговори, розробляють договори, займаються структуруванням угоди і оптимізацією супутніх витрат, аналізують податкові ризики та податкове планування угоди, готують та погоджують всі документи. Ми контролюємо дотримання корпоративних і антимонопольних процедур, які мають значення для схвалення угоди. Супроводжуємо угоди зі злиття та поглинання компаній у всіх юридичних і організаційних питаннях.

Бухгалтерський аутсорсинг

Співпраця з АО «КФ «Домінанта» з послуг бухгалтерського аутсорсингу з підприємствами передбачає: відновлення і ведення податкового та бухгалтерського обліку, складання фінансової звітності, оптимізацію податкових платежів та інших нарахувань, а також налагодження взаємодії з податковими органами.

Якісний бухгалтерський аутсорсинг дає можливість компанії розвиватися, залишатися конкурентоспроможною незалежно від зовнішніх обставин. Фахівці АО «КФ «Домінанта» готові взяти на себе бухгалтерські послуги в повному обсязі, у той час як ваш основний штат буде вести ключові бізнес-процеси. Замовляйте в нас такі послуги, як бухгалтерський та податковий облік, складання різних звітів, контроль за сплатою податків, контакти з контролюючими органами. Ми підберемо кращу команду фахівців, які зможуть швидко й точно вирішувати поставлені вами завдання.

Ключові практики

Контакти

Оберіть місто