Супровід угод з нерухомістю

Супровід угод з нерухомістю - юридична компанія Домінанта

Юридична компанія АО «КФ «Домінанта» практикує всі види супроводу угод з об'єктами нерухомості. Ми надаємо повну підтримку для клієнта, який планує купити нерухомість. Перевіряємо, оцінюємо ризики, аналізуємо документи, даємо змістовні юридичні консультації. Не тільки дотримуємося формальних вимог, але і професійно організуємо процес із правової точки зору.

Участь юридичної фірми АО «КФ «Домінанта» - гарантія ефективності всіх ваших інвестицій. Наші юристи зацікавлені в тому, щоб забезпечити безпеку угоди – на відміну від нотаріуса або юридичного відділу продавця об'єкта (часто – забудовника). Для рієлтора важливий пошук покупця або продавця, для рієлтора – дотримання всіх формальностей. І лише професійні послуги адвоката – гарантія безпеки самої угоди.

Ми перевіримо продавця, весь комплекс правовстановлюючих документів, історію нерухомості, умови договору, а також надаємо обов'язкову юридичну консультацію для нашого клієнта з усіх питань. Експерти АО «КФ «Домінанта» допоможуть запобігти втягування в афери і втрату грошей.

Супровід угод із нерухомістю на первинному ринку з АО «КФ «Домінанта»

 • Аналізуємо схеми інвестування від забудовника і проєкт договору.
 • Консультуємо клієнта щодо виявлених умов угоди.
 • Проводимо перевірку забудовника та інших учасників будівництва в існуючих базах, куди входить реєстр боржників, реєстри юридичних осіб та судових рішень.
 • Беремо участь у переговорах щодо корекції умов договору, деталізуємо всі характеристики об'єкта.
 • Перевіряємо повноваження забудовника, який є підписантом за договором.
 • Проводимо роз'яснення для клієнта щодо процедури оплати, а також передачі первинних документів із боку забудовника.
 • Ініціюємо дозвіл на імміграцію.

Супровід угод із нерухомістю на вторинному ринку з АО «КФ «Домінанта»

 • Перевіряємо правовстановлюючі документи, а також усі дані про реєстрацію об'єкта в Держреєстрі майнових прав.
 • Перевіряємо дійсність посвідчення особи продавця.
 • Аналізуємо істотні умови юридичного договору.
 • Перевіряємо наявність згоди на угоду з боку інших зареєстрованих осіб, якщо мова йде про будинок або квартиру.
 • Консультація юриста щодо наслідків і можливих ризиків, які обумовлені угодою – з погляду податків.

Які ризики мають угоди з нерухомістю?

 • Продавці використовують фальшиві документи, продають нерухомість за дорученням.
 • Відбувається переуступка первинним покупцем на підставі договору інвестування прав ряду осіб одночасно або поступка прав на об'єкт, що має проблеми.
 • Операція відбувається з порушенням прав третіх осіб – це може бути чоловік, дружина або діти.
 • У договорі відсутні істотні умови, точні характеристики нерухомості або будівництво є незаконним.
 • Розрахунки між сторонами угоди оформлені некоректно.

Порядок супроводу угод із нерухомістю з АО «КФ «Домінанта»

Звертайтеся до експертів нашої юридичної фірми і ви отримаєте надійного партнера для здійснення будь-яких угод. Ми успішно провели понад 400 угод щодо об'єктів нерухомості. Працюємо з 2005 року й маємо міцний колектив професіоналів. Кожен із нас є експертом в обраних практиках – ви отримаєте послуги юриста, який максимально підходить вам за досвідом, спеціалізацією та особливостями вашої ситуації.

Проводимо ретельну перевірку й підготовку до угод із нерухомістю.

Поспіх неприпустимий. Якщо забудовник поспішає швидше продати об'єкт або вартість занижена, необхідна глибинна перевірка документів. Можливо, на квартиру накладено арешт через судовий спір? Або продавець намагається реалізувати схему з нелегального зняття іпотеки? Наші юристи використовують усі можливості, щоб отримати максимум цінних даних для аналізу. Ретельно вивчають правовстановлюючі / дозвільні документи та юридичний договір. За результатами перевірки клієнт отримує обов'язкову юридичну консультацію.

Перевіряємо відомості про особу продавця.

Зробити це можна на сайті Міністерства внутрішніх справ України. Ми перевіряємо, чи не був документ загублений або вкрадений. Також перевірка дійсності паспорта можлива на сайті Міграційної служби України. Крім того, наші експерти практикують пошук продавця в соціальних мережах із тим, щоби переконатися у відсутності підміни. Нарешті, проводимо пошук особи в Реєстрі боржників Міністерства юстиції, а також наявність судових спорів у його відношенні.

Аналізуємо проєкт договору купівлі-продажу об'єкта нерухомості.

Ретельно проводимо аналіз проєкту договору купівлі-продажу. Перевіряємо, наскільки вірно вказані реквізити та опис об'єкта нерухомості. Дбаємо про те, щоб виключити будь-які помилки й неточності даних - це в майбутньому могло бути зробити договір недійсним. Крім того, ми забезпечимо коректність умов оплати і продажної вартості – наприклад, щоби вона відповідала ринковій ціні. На цьому етапі буде потрібно надання оригінального звіту про оцінку об'єкта. Якщо продавець чи покупець перебуває в шлюбі, подбаємо про отримання їхньої згоди, нотаріально завіреної та описаної в договорі.

Аналізуємо істотні умови інвестиційного договору.

Юридична допомога АО «КФ «Домінанта» забезпечить відповідність очікувань клієнта від угоди реальним умовам договору. Ретельно проаналізуємо істотні умови й переконаємося, що всі характеристики чітко прописані, умови й порядок оплати зафіксовані, переуступка прав третім особам супроводжується штрафами. Також наші юристи перевірять наявність зобов'язань, пов'язаних з укладенням експлуатаційного договору з обслуговуючою компанією.

Виключаємо продаж об'єкта нерухомості за дорученням.

Продаж нерухомості на підставі довіреності, без зустрічі з власником наживо - поширена практика шахраїв. Як правило, довіреність не передбачає необхідних повноважень. Схема супроводжується різноманітними ризиками. Експерти АО «КФ «Домінанта» візьмуть на себе перевірку довіреності та всіх пов'язаних із нею ризиків. .

Подбаймо про коректність суми угоди в договорі купівлі-продажу.

Є випадки, коли ціна в договорі знижується, щоб знизити обсяг податків – це веде до неприємних наслідків у разі визнання угоди недійсною. Фахівці АО «КФ «Домінанта» проконтролюють, щоб у договорі купівлі-продажу була вказана реальна вартість об'єкта, адже це повністю відповідає інтересам покупця. 

Останні новини

 • Захист прав інвесторів у нерухомість: закон прийнято - Юридична компанія «Доминанта»

  Захист прав інвесторів у нерухомість: закон прийнято

  15 серпня 2022 року Верховна Рада ухвалила ЗУ «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому», який набуде чинності з 10.10.2022 рокуЯкі правила врегулюватиме цей новий закон та чому він важливий для інвесторів у будівництво? Розповідає Анастасія Бабійчук – керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • Перевірка житлової та комерційної нерухомості перед покупкою: поради юристів - Юридична компанія «Доминанта»

  Перевірка житлової та комерційної нерухомості перед покупкою: поради юристів

  Перед тим як ставити підпис у договорі купівлі-продажу, нерухомість потрібно ретельно перевірити. Нам, як юристам, знайомі сотні випадків, коли покупці «на рівному місці» втрачали величезні гроші тільки тому, що не спромоглися провести глибоку юридичну перевірку об'єкта, що їх цікавить.

  Іванов Андрій Валентинович

  старший юрист

  Детальніше
 • Як змінилося оподаткування угод з нерухомістю у 2022 році? - Юридична компанія «Доминанта»

  Як змінилося оподаткування угод з нерухомістю у 2022 році?

  За давньою українською традицією законодавці під Новий рік підготували низку подарунків платникам податків, одним із яких стала зміна підходу до оподаткування доходів фізичних осіб під час продажу нерухомості.

  У цій статті ми розглянемо ці нововведення, і розберемо які можливості з оптимізації витрат продавця за угодою з'явилися в 2022 році. Статтю підготував Максим Кобзов, юрист Адвокатського Об'єднання «Домінанта»‎.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто