Юридична перевірка нерухомості

Юридична перевірка нерухомості. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Підроблені документи, банкрутство власника, приховування незаконних споруд, наявність обтяжень і судових справ – це лише деякі ризики, які можливі під час операцій із нерухомістю. Послуга комплексної юридичної перевірки нерухомості від АО «КФ «Домінанта» дасть змогу виявити всі види ризиків і прийняти зважене рішення. У рамках перевірки наші експерти охоплюють усі сфери, що стосуються об'єкта нерухомості та його власника. Комплексна робота юриста дозволяє знайти й запобігти будь-яким небажаним сценаріям для клієнта перед здійсненням оп ерації з нерухомістю.

Послуги адвоката з перевірки нерухомості дають змогу забезпечити успішність угоди та подальшої експлуатації об'єкта. Укладення угоди без попередньої оцінки в Україні може обернутися втратою інвестицій, потраплянням покупця в ряд фігурантів судової справи й навіть повною втратою нерухомості. Нам знайомі такі прецеденти й у цій країні вони трапляються досить часто.

Юридична допомога АО «КФ «Домінанта» полягає в ретельній і глибокій перевірці об'єкта нерухомості зі складанням письмового висновку. Ми надамо аналіз усіх ризиків, дамо рекомендації щодо їхнього усунення й попередимо про небезпеки. Всебічна юридична консультація, потужна правова підтримка з нашого боку дасть змогу вибрати безпечні умови під час здійснення операцій і захистити свої інтереси. Замовити послугу комплексної юридичної перевірки нерухомості ви можете через особисте звернення або онлайн-форму.

Як ми перевіряємо об'єкти нерухомості на первинному ринку?

 • Аналізуємо діяльність забудовника за весь період і оцінюємо його ділову репутацію. Перевіряємо забудовника та інших залучених юросіб у відповідних реєстрах, включно з реєстром боржників.
 • Виявляємо поточні судові спори і претензії до забудовника з боку держорганів.
 • Перевіряємо дозвільні документи на предмет відповідності положенням Реєстру будівельної діяльності.
 • Вивчаємо сам об'єкт і законність його будівництва.
 • Перевіряємо земельну ділянку й законність її оформлення.
 • Аналізуємо схему інвестування та договір, надані забудовником.

Як ми перевіряємо об'єкти нерухомості на вторинному ринку?

 • Шукаємо дані про реєстрацію права власності в Єдиному державному реєстрі, а також будь-які арешти, іпотеки, обтяження.
 • Аналізуємо історію нерухомості та виявляємо приховані ризики, зокрема, наскільки правомірно було набуто право власності.
 • Досліджуємо дані про об'єкт у Державному земельному кадастрі.
 • Виявляємо обтяження, судові спори і виконавчі провадження щодо продавця об'єкта.
 • Перевіряємо достовірність особистих документів власника.
 • Аналізуємо будь-які ризики, за якими операція може в майбутньому бути визнана недійсною.

Які ризики юристи виявляють під час перевірки об'єктів?

 • шахрайство з документами;
 • укладення договору з посередником, який надалі може пропасти з поля зору;
 • незаконно припинені в минулому іпотеки та зняті арешти;
 • недолік дозвільних документів у продавця нерухомості;
 • наявність незаконних підстав для будівництва або реконструкції;
 • порушення, пов'язані з оформленням спадщини, приватизацією або розділом спільного майна подружжя.

Виявити всі ризики може тільки досвідчений фахівець із права. Замовляйте комплексні послуги юриста в АО «КФ «Домінанта». Наша юридична фірма діє надійно й повністю легально.

З 2005 року ми провели понад 900 перевірок, надаємо гарантії на послуги й обіцяємо оперативний результат – звіт буде наданий протягом 24 годин.

Перевірка об'єктів нерухомості з АО «КФ «Домінанта»

Перевіряємо реєстрацію права власності, ретельно аналізуємо документи

Перевірка реєстрації права власності проводиться в Державному реєстрі майнових прав. Ця дія є однією з перших щодо будь-якого об'єкта, який викликає інтерес. Також необхідно перевірити документи з особливою ретельністю, якщо право власності було зареєстровано останнім часом, а об'єкт знову з'явився в продажу.

Перевіряємо наявність іпотечних кредитів і арештів – такі обтяження можуть утруднити угоду або навіть зробити її недійсною

Після отримання інформаційної довідки з Єдиного Державного Реєстру потрібно уважно вивчити її. Там можуть міститися іпотеки або арешти, які в подальшому завадять зробити вдалу операцію або зовсім зроблять її недійсною. Поспішне зняття обтяження безпосередньо перед операцією – можлива ознака шахрайських дій. Кваліфікована консультація юриста в цих питаннях допоможе уникнути проблем.

Проводимо аналіз судової історії продавця, виявляємо всі можливі ризики

Щодо власника нерухомості або самого об'єкта можуть бути відкриті судові спори. Укладати угоду за їхньої наявності суворо не рекомендується. Потрібно виявити наявність судових спорів - зробити це можна в Реєстрі судових рішень. Фахівці нашої юридичної компанії знайдуть активні судові процеси та оцінять їхній ймовірний вплив на угоду. Буде виявлений повний комплекс негативних наслідків, які можуть мати місце в майбутньому.

Проводимо огляд об'єкта для того, щоб виявити можливі незаконні перепланування і реконструкції

Об'єкт нерухомості з погляду розмірів і конфігурації мусить відповідати характеристикам із техпаспорта. Його площа – даним правовстановлюючих документів. Наші експерти виявлять будь-які неточності – умисні або випадкові.

Проводимо аналіз дозвільної документації на будівництво, перевіряємо достовірність усіх документів

Перед здійсненням операції з нерухомістю необхідно вивчити документи про отримання права власності, а також користування земельною ділянкою. Потрібно переконатися, що будівельні роботи проводяться відповідно до закону. Довірте цю роботу фахівцям АО «КФ «Домінанта» - будь-які ризики будуть своєчасно виявлені та отримають необхідну оцінку. У разі потреби ми надамо адвокатські послуги в суді.

Перевіряємо схему інвестування, яка була запропонована забудовником, виявляємо ризики

Існує багато схем фінансування об'єктів нерухомості, та всі вони мають свої особливості. Тільки професійна юридична фірма дасть змогу провести аналіз усіх умов і виявити ризики. Ось лише деякі з популярних схем купівлі нерухомості:

 1. Попередній договір-купівлі продажу. Після здачі об'єкта планується укладення основного договору купівлі-продажу об'єкта між забудовником і покупцем.
 2. Договір купівлі-продажу майнових прав. Придбання майнових прав та реєстрація права власності після здачі об'єкта в експлуатацію.
 3. Договір асоційованого членства в житлово-будівельному кооперативі. Відбувається внесення першого внеску та існує зобов'язання виплати паю та передачі права власності з боку кооперативу.
 4. Участь у фонді фінансування будівництва.
 5. Укладення форвардного контракту. Передбачає існування додаткового суб'єкта – компанії з управління активами.

Останні новини

 • Купувати нерухомість від забудовника стане безпечніше: Верховна Рада зареєструвала відповідний законопроект - Юридична компанія «Доминанта»

  Купувати нерухомість від забудовника стане безпечніше: Верховна Рада зареєструвала відповідний законопроект

  17 лютого у Верховній раді України було зареєстровано законопроект № 5091 «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть побудовані в майбутньому».

  Даний законопроект, у разі його прийняття, має стати дієвим способом публічного гарантування майнових прав на об’єкти незавершеного будівництва та ще неоформлені об’єкти нерухомого майна.

  Іванов Андрій Валентинович

  старший юрист

  Детальніше
 • Терміни позовної давності для іпотечної застереження - Юридична компанія «Доминанта»

  Терміни позовної давності для іпотечної застереження

  У зв'язку із закінченням ліквідаційної процедури в більшості проблемних банків, кредитні портфелі перекочували на користь факторингових організацій. Це створило новий сплеск кількості кредитних спорів, крапку в яких повинні поставити служителі Феміди.

  Цвігун Віталій Васильович

  керівник судової практики, старший юрист, адвокат

  Детальніше
 • До уваги власників «іпотечних» квартир: мораторій на стягнення втрачає дію з 21.04.2021 року! - Юридична компанія «Доминанта»

  До уваги власників «іпотечних» квартир: мораторій на стягнення втрачає дію з 21.04.2021 року!

  В Україні з 2014 року діє заборона примусового звернення стягнення на єдине житло фізичних осіб, якщо воно виступає як забезпечення зобов’язань за споживчими кредитами в іноземній валюті. Така заборона (мораторій) була встановлена з метою не допустити масового позбавлення людей житла, наданого в якості забезпечення валютних кредитів після того, як у результаті фінансової кризи 2008 року боржники втратили можливість виконувати кредитні зобов’язання.

  Хомко Світлана Василівна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто