Юридична перевірка нерухомості

Юридична перевірка нерухомості. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Підроблені документи, банкрутство власника, приховування незаконних споруд, наявність обтяжень і судових справ – це лише деякі ризики, які можливі під час операцій із нерухомістю. Послуга комплексної юридичної перевірки нерухомості від АО «КФ «Домінанта» дасть змогу виявити всі види ризиків і прийняти зважене рішення. У рамках перевірки наші експерти охоплюють усі сфери, що стосуються об'єкта нерухомості та його власника.

Послуги адвоката з перевірки нерухомості дають змогу забезпечити успішність угоди та подальшої експлуатації об'єкта. Укладення угоди без попередньої оцінки в Україні може обернутися втратою інвестицій, потраплянням покупця в ряд фігурантів судової справи й навіть повною втратою нерухомості. Нам знайомі такі прецеденти й у цій країні вони трапляються досить часто.

Юридична допомога АО «КФ «Домінанта» полягає в ретельній і глибокій перевірці об'єкта нерухомості зі складанням письмового висновку. Ми надамо аналіз усіх ризиків, рекомендації щодо їхнього усунення й попередимо про небезпеки. Всебічна юридична консультація, потужна правова підтримка з нашого боку дасть змогу вибрати безпечні умови під час здійснення операцій і захистити свої інтереси. Замовити послугу комплексної юридичної перевірки нерухомості ви можете через особисте звернення або онлайн-форму.

Як ми перевіряємо об'єкти нерухомості на первинному ринку?

 • Аналізуємо діяльність забудовника за весь період і оцінюємо його ділову репутацію. Перевіряємо забудовника та інших залучених юросіб у відповідних реєстрах, включно з реєстром боржників.
 • Виявляємо поточні судові спори і претензії до забудовника з боку держорганів.
 • Перевіряємо дозвільні документи на предмет відповідності положенням Реєстру будівельної діяльності.
 • Вивчаємо сам об'єкт і законність його будівництва.
 • Перевіряємо земельну ділянку й законність її оформлення.
 • Аналізуємо схему інвестування та договір, надані забудовником.

Як ми перевіряємо об'єкти нерухомості на вторинному ринку?

 • Шукаємо дані про реєстрацію права власності в Єдиному державному реєстрі, а також будь-які арешти, іпотеки, обтяження.
 • Аналізуємо історію нерухомості та виявляємо приховані ризики, зокрема, наскільки правомірно було набуто право власності.
 • Досліджуємо дані про об'єкт у Державному земельному кадастрі.
 • Виявляємо обтяження, судові спори і виконавчі провадження щодо продавця об'єкта.
 • Перевіряємо достовірність особистих документів власника.
 • Аналізуємо будь-які ризики, за якими операція може в майбутньому бути визнана недійсною.

Які ризики юристи виявляють під час перевірки об'єктів?

 • шахрайство з документами;
 • укладення договору з посередником, який надалі може пропасти з поля зору;
 • незаконно припинені в минулому іпотеки та зняті арешти;
 • проблеми у дозвільних документах у продавця нерухомості;
 • наявність незаконних підстав для будівництва або реконструкції;
 • порушення, пов'язані з оформленням спадщини, приватизацією або розділом спільного майна подружжя.

Виявити всі ризики може тільки досвідчений фахівець із права. Замовляйте комплексні послуги юриста в АО «КФ «Домінанта». Наша юридична фірма діє надійно й повністю легально.

З 2005 року ми провели понад 900 перевірок, надаємо гарантії на послуги й обіцяємо оперативний результат – звіт буде наданий протягом 24 годин.

Юридична перевірка нерухомості

Порядок перевірки об'єктів нерухомості з АО «КФ «Домінанта»

Перевіряємо реєстрацію права власності, ретельно аналізуємо документи

Перевірка реєстрації права власності проводиться в Державному реєстрі майнових прав. Ця дія є однією з перших щодо будь-якого об'єкта, який викликає інтерес. Також необхідно перевірити документи з особливою ретельністю, якщо право власності було зареєстровано недавно, а об'єкт знову з'явився в продажу.

Перевіряємо наявність іпотечних кредитів і арештів – такі обтяження можуть ускладнити угоду або навіть зробити її недійсною

Після отримання інформаційної довідки з Єдиного Державного Реєстру потрібно уважно вивчити її. Там можуть міститися іпотеки або арешти, які в подальшому завадять зробити вдалу операцію або зовсім зроблять її недійсною. Поспішне зняття обтяження безпосередньо перед операцією – можлива ознака шахрайських дій. Кваліфікована консультація юриста в цих питаннях допоможе уникнути проблем.

Проводимо аналіз судової історії продавця, виявляємо всі можливі ризики

Щодо власника нерухомості або самого об'єкта можуть бути відкриті судові спори. Укладати угоду за їхньої наявності суворо не рекомендується. Потрібно виявити наявність судових спорів - зробити це можна в Реєстрі судових рішень. Фахівці нашої юридичної компанії знайдуть активні судові процеси та оцінять їхній ймовірний вплив на угоду. Буде виявлений повний комплекс негативних наслідків, які можуть мати місце в майбутньому.

Проводимо огляд об'єкта для того, щоб виявити можливі незаконні перепланування і реконструкції

Об'єкт нерухомості з погляду розмірів і конфігурації мусить відповідати характеристикам із техпаспорта. Його площа – даним правовстановлюючих документів. Наші експерти виявлять будь-які неточності – умисні або випадкові.

Проводимо аналіз дозвільної документації на будівництво, перевіряємо достовірність усіх документів

Перед здійсненням операції з нерухомістю необхідно вивчити документи про отримання права власності, а також користування земельною ділянкою. Потрібно переконатися, що будівельні роботи проводяться відповідно до закону. Довірте цю роботу фахівцям АО «КФ «Домінанта» - будь-які ризики будуть своєчасно виявлені та отримають необхідну оцінку. У разі потреби ми надамо адвокатські послуги в суді.

Перевіряємо схему інвестування, яка була запропонована забудовником, виявляємо ризики

Існує багато схем фінансування об'єктів нерухомості, та всі вони мають свої особливості. Тільки професійна юридична фірма дасть змогу провести аналіз усіх умов і виявити ризики. Ось лише деякі з популярних схем купівлі нерухомості:

 1. Попередній договір-купівлі продажу. Після здачі об'єкта планується укладення основного договору купівлі-продажу об'єкта між забудовником і покупцем.
 2. Договір купівлі-продажу майнових прав. Придбання майнових прав та реєстрація права власності після здачі об'єкта в експлуатацію.
 3. Договір асоційованого членства в житлово-будівельному кооперативі. Відбувається внесення першого внеску та існує зобов'язання виплати паю та передачі права власності з боку кооперативу.
 4. Участь у фонді фінансування будівництва.
 5. Укладення форвардного контракту. Передбачає існування додаткового суб'єкта – компанії з управління активами.

Останні новини

 • Придбання об’єктів у новобудовах: що зміниться? - Юридична компанія «Доминанта»

  Придбання об’єктів у новобудовах: що зміниться?

  Після вступу в силу ЗУ «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» (надалі – Закон) ми публікували загальний огляд даного нормативно-правового акту. В даній статті наш юрист – Анастасія Бабійчук, керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав розгляне більш детально які саме переваги він надаcть учасниками ринку первинної нерухомості.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Законодавчі обмеження щодо операцій з нерухомістю в умовах воєнного стану: ретроспектива на півроку назад - Юридична компанія «Доминанта»

  Законодавчі обмеження щодо операцій з нерухомістю в умовах воєнного стану: ретроспектива на півроку назад

  Після початку повномасштабної війни РФ проти України буквально одразу, з метою недопущення несанкціонованого втручання окупантів, рейдерства та інших небезпечних інформаційних маніпуляцій було вимкнено всі ключові державні реєстри, зокрема і Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, а також, звісно, Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Неминучим результатом стало повне зупинення всіх правочинів на ринку нерухомості понад, як на два місяці, що, незважаючи на гарантування юридичної безпеки для нерухомого майна українців, мало і свої негативні економічні, податкові та інші наслідки.

  Згодом робота реєстрів була частково відновлена, що дозволило й частково відновити цивільний обіг нерухомого майна. Через півроку функціонування ринку нерухомості в умовах воєнного стану, можна підвести певні підсумки і проаналізувати ефективність встановлених постановою Кабміну обмежень і особливостей.

Контакти

Оберіть місто