Нерухомість і будівництво

Навігація по сторінці

Професійна юридична консультація, експертиза та підготовка документів, супровід угод, оформлення права власності – ці та інші процедури є невід'ємною частиною діяльності у сфері нерухомості та будівництва. Здійснення угод у сфері нерухомості та будівництва без правової підтримки загрожує багатьма ризиками – від порушення прав юридичної особи до втрати майна або кримінальної відповідальності.

АО «КФ «Домінанта» надає весь спектр юридичних послуг для тих, хто займається бізнесом у сфері нерухомості та будівництва. Це один із ключових напрямків нашої діяльності ось уже понад 15 років. Представляючи інтереси наших клієнтів – кредитних спілок, будівельних компаній, агентств нерухомості, ми займаємося отриманням дозволів на будівництво, приватизацією земельних ділянок, узаконенням самовільних будов, супроводом передачі нерухомості в оренду.

Наші юристи – експерти з юридичного менеджменту проєктів будівництва та реконструкції, реєстрації права оренди нерухомості та земельних ділянок. Ми складаємо договори купівлі-продажу нерухомості, перевіряємо правовстановлюючі документи, консультуємо з питань придбання або продажу об'єктів нерухомості. Команда АО «КФ «Домінанта» володіє багаторічним практичним досвідом і глибоко знайома зі специфікою ринку нерухомості та будівництва. Якщо вам потрібен професійний юридичний партнер у ваших справах – запрошуємо до співпраці.

Юридична перевірка нерухомості

Підписання угод купівлі-продажу нерухомості в Україні супроводжується ризиками. Якщо ви хочете купити об'єкт нерухомості, ваші права та інтереси можуть бути порушені через підроблені документи, банкрутство власника, приховування незаконних споруд, наявність обтяжень або судових проваджень. Якщо ви цінуєте свій час і дбаєте про свої права, скористайтеся послугою юридичної перевірки нерухомості.

Послуги юриста АО «КФ «Домінанта» дадуть змогу своєчасно виявити та запобігти будь-яким ризикам перед тим, як ваш підпис з'явиться в договорі купівлі-продажу. Наші експерти працюють комплексно: від аналізу можливих вразливостей і ризиків до фактичних дій з усунення загроз.

У рамках професійної діяльності ми перевіряємо об'єкти нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку. Проводимо аналіз діяльності забудовника, робимо оцінку ділової репутації, шукаємо необхідну інформацію в реєстрах, перевіряємо дозвільну документацію, вивчаємо сам об'єкт та земельну ділянку. Якщо ви залучите нашу юридичну фірму, ми проаналізуємо схему інвестування та договір, який надав забудовник на предмет будь-яких вразливостей.

У рамках перевірки об'єктів нерухомості на вторинному ринку наша юридична допомога полягає в перевірці даних про реєстрацію права власності та пошуку будь-яких обтяжень, арештів, іпотек. Ми перевіряємо історію нерухомості, досліджуємо відкриті та приховані дані, перевіряємо справжність документів та досліджуємо будь-які вразливості, через які інтереси нашого клієнта могли б бути порушені в рамках угоди.

Супровід угод з нерухомістю

Купівля або продаж об'єктів нерухомості потребує професійного юридичного супроводу. Якщо у вас є досвідчений юрист, ви можете своєчасно перевірити та оцінити ризики, проаналізувати документи та отримати грамотні консультації з усіх правових аспектів. Юридична допомога - це гарантія, що ви не будете обмануті, а ваші інтереси та права будуть захищені в повному обсязі.

У команді АО «КФ «Домінанта» є відразу кілька професіоналів високого класу в практиці супроводу угод із нерухомістю. Кожен із них ретельно дбає про дотримання всіх формальних вимог, а також професійно супроводжує процедуру на всіх етапах. Заручившись допомогою адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта», ви піклуєтеся про ефективність особистих інвестицій.

У рамках юридичного супроводу угод з об'єктами нерухомості наші юристи перевіряють особистість продавця, усі правовстановлюючі документи, історію об'єкта, умови договору. Ви отримуєте всебічну юридичну консультацію на всіх етапах нашої співпраці. Ми піклуємося про свою репутацію та працюємо на результат. Якщо вам потрібен надійний партнер у сфері права, чекаємо вас в АО «КФ «Домінанта».

Узаконити самобуд

У юридичній фірмі «Домінанта» ви можете отримати професійну допомогу в узаконенні самовільних будов. Наші фахівці подбають про те, щоб процедура не розтягувалася на довгі місяці та була проведена за всіма правилами. Ніяких бюрократичних атракціонів – якщо ви заручитеся підтримкою нашої команди.

Юристи «Домінанти» мають багаторічний досвід, досконально знають законодавчу базу та активно впроваджують останні зміни нормативних актів у своїй роботі. У нас є власна унікальна методика узаконення самовільних будов. Ми гарантуємо, що ви отримаєте документи в строк до 10 днів.

Як ми працюємо з клієнтами за послугою узаконення самовільних будов: спочатку консультуємо з усіх питань, потім аналізуємо надані документи та вибираємо оптимальну схему легалізації, підписуємо договір та передаємо готовий пакет документів щодо реєстрації права власності на об'єкт.

Як відомо, для об'єктів, побудованих до 1992 року, діє спрощена процедура легалізації. Відповідно до Закону України "Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно» необхідна процедура прийняття в експлуатацію. Наші фахівці готові підготувати та подати всі документи в державні органи, проконтролювати отримання всіх необхідних дозволів. Користуйтеся послугами професіоналів, якщо хочете швидко узаконити самобуд в Україні.

Нерухомість і будівництво

Супровід будівництва

Успіх діяльності у сфері будівництва та нерухомості на території України багато в чому залежить від якості юридичної підтримки. Якщо у вас є кілька професійних юристів, ваші можливості як забудовника практично необмежені. Заручіться допомогою юристів АО «КФ «Домінанта», якщо плануєте будувати новий об'єкт нерухомості. Оформлення дозволів на будівництво, введення в експлуатацію, реєстрація права власності на об'єкт нерухомості – ми надаємо повну підтримку для клієнта.

Співпраця з АО «КФ «Домінанта» з питань супроводу будівництва виражається в замовленні містобудівного розрахунку, отриманні містобудівних умов та обмежень в Управлінні архітектури та містобудування, державній експертизі проєкту будівництва, подачі повідомлень, отриманні техпаспорта, реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації та реєстрації права власності на об'єкт нерухомості.

Юристи АО «КФ «Домінанта» професійно представляють інтереси клієнта на всіх етапах будівництва. Ми кваліфіковано супроводжуємо процес, відстоюючи позицію нашого партнера перед державними органами. Маємо більш ніж 15-річний досвід роботи з будівельними проєктами будь-якої складності.

Поширені запитання

Чи консультуєте ви онлайн, по телефону?

Так, наші юристи консультують по телефону або онлайн. Ви можете зателефонувати по номеру +38 048 784 88 88 або залишити заявку на сайті і ми передамо ваше запитання нашому спеціалісту для первинної консультації.

Чи супроводжуєте ви судові спори щодо нерухомості?

Так, наші адвокати судового відділу мають великий досвід супроводу судових справ щодо нерухомості. Детальніше ви можете прочитати тут: https://dominanta-law.com/sudovi-superechky-pro-prava-na-nerukhomist

Враховуючи дію воєнного стану чи можу я продати нерухомість на підставі довіреності?

Так, однак з дати видачі довіреності має пройти не більше 1 місяця (якщо вона оформлена в Україні) та 2 місяців (якщо вона оформлена за кордоном). Якщо даний строк пройшов – необхідно буде додатково оформлювати заяву про підтвердження дії довіреності із нотаріальним засвідченням підпису.

Останні новини

 • Придбання об’єктів у новобудовах: що зміниться? - Юридична компанія «Доминанта»

  Придбання об’єктів у новобудовах: що зміниться?

  Після вступу в силу ЗУ «Про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» (надалі – Закон) ми публікували загальний огляд даного нормативно-правового акту. В даній статті наш юрист – Анастасія Бабійчук, керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав розгляне більш детально які саме переваги він надаcть учасниками ринку первинної нерухомості.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Законодавчі обмеження щодо операцій з нерухомістю в умовах воєнного стану: ретроспектива на півроку назад - Юридична компанія «Доминанта»

  Законодавчі обмеження щодо операцій з нерухомістю в умовах воєнного стану: ретроспектива на півроку назад

  Після початку повномасштабної війни РФ проти України буквально одразу, з метою недопущення несанкціонованого втручання окупантів, рейдерства та інших небезпечних інформаційних маніпуляцій було вимкнено всі ключові державні реєстри, зокрема і Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, а також, звісно, Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Неминучим результатом стало повне зупинення всіх правочинів на ринку нерухомості понад, як на два місяці, що, незважаючи на гарантування юридичної безпеки для нерухомого майна українців, мало і свої негативні економічні, податкові та інші наслідки.

  Згодом робота реєстрів була частково відновлена, що дозволило й частково відновити цивільний обіг нерухомого майна. Через півроку функціонування ринку нерухомості в умовах воєнного стану, можна підвести певні підсумки і проаналізувати ефективність встановлених постановою Кабміну обмежень і особливостей.

Контакти

Оберіть місто