Юридична допомога за кордоном

Юридична фірма "Домінанта" зі штаб-квартирою в Україні надає правову допомогу за кордоном, зокрема в Румунії та Болгарії. Ми спеціалізуємося в областях комерційного права та судових розглядів, права нерухомості, регістрації компанії та інших галузях. Українські юристи за кордоном, здатні надати професійну правову підтримку і вирішити труднощі, що виникають у новій країні.

Найбільша категорія клієнтів нашої юридичної компанії за кордоном складається, мабуть, із іноземних бізнесменів, зацікавлених у відкритті бізнесу у новій країні. Ми співпрацюємо з українським бізнесом, що шукає партнерства із закордонними громадянами, розвитку бізнесу у європейських країнах. Наша юридична допомога за кордоном доступна для всіх категорій громадян, для приватних та юридичних осіб. Готові комплектно допомогти кожному, хто опинився за межами України та потребує правової підтримки. Комплексна та завжди доступна для вас міжнародна юридична консультація.

Наша юридична фірма працює на українському ринку близько 20 років та компетентно представлена у Румунії та Болгарії. Пропонуємо послуги як фізичним особам, так і українським компаніям, зацікавленим у місцевому діловому середовищі. Якщо вам потрібний адвокат у Європі, “Домінанта” у вашому розпорядженні.

Бізнес за кордоном — це не лише клієнти та грошові потоки. Існує широкий спектр професійних юридичних послуг, які слід враховувати: бухгалтерський облік, дотримання та спілкування з державними органами, різні закони, юридичні спори та трудові договори, і це лише деякі з них. Щоб компанія була у безпеці, потрібно розбиратися у всіх нюансах.

Але як найняти юристів у країнах, з якими ви не знайомі? На щастя, деякі з найкращих юристів об'єднання “Домінанта” надають послуги у Румунії та Болгарії. Юридичні послуги за кордоном доступні на всіх рівнях: індивідуальні консультації, постійна підтримка бізнесу або навіть штатний юрисконсульт, реєстрація нової фірми та ін.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до запитів наших клієнтів у всіх випадках. Не існує універсального рішення, яке підходить всім: для кожного бізнес-проекту потрібне особливе рішення. Ми з радістю допоможемо вам вибрати країну, яка дозволить досягти ваших індивідуальних цілей. "Домінанта" - ваша міжнародна юридична консультація.

Ми надамо вам досвідчених юристів у Румунії, Болгарії та інших розвинених європейських країнах. Наші зобов'язання перед вами:

 • Доступність юридичних послуг за кордоном - значно нижча вартість, ніж у порівнянних консультацій місцевих компаній.
 • Ясність - зрозуміла для вас мова спілкування та взаємодії, чесні ціни з розрахунком для вашого випадку.
 • Оперативність - сучасні інструменти для обміну документами та спілкування з юристом.

Які країни охоплюють юридичну допомогу за кордоном від Домінанта?

Ми працюємо в Україні і з недавнього часу — в Румунії та Болгарії. Також ми розглядаємо кілька інших країн, де наші юридичні послуги були б затребувані. Якщо ви шукаєте адвоката в Європі, фірма “Домінанта” готова надати весь свій досвід та компетенції.

Юрист, адвокат у Європі, податковий експерт – їхні поради можуть здатися дорогими для початку, але вони можуть заощадити вам мільйони, а також захистити вас від стресу та репутаційної шкоди судових справ, штрафів та інших потенційних проблем.

Бажаєте обговорити співпрацю? Розпочати роботу дуже просто. Щоб замовити юридичну консультацію від експертів об'єднання “Домінанта” або дізнатися більше, просто зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Юридична допомога в Румунії

Компетентні українські юристи об'єднали свої зусилля, щоб надати вам професійні юридичні консультації, необхідні для розвитку вашого бізнесу або для комфортного життя за кордоном. Можливо, ви хочете розширити свій бізнес на нові ринки або, можливо, вирішити проблему з іноземним торговим партнером. Міжнародна юридична фірма “Домінанта” надасть експертну правову допомогу для виходу на ринок Румунії, дозволяючи амбітним підприємцям задовольняти свої міжнародні юридичні потреби просто, швидко та з меншими витратам.

Досвідчені юристи та адвокати “Домінанта” готові підтримати бізнес та підприємців у Румунії, надавши найкращі техніки та юридичний досвід. Це означає, що ви можете отримати першокласну юридичну консультацію за кордоном, якої ви потребуєте, разом із сучасним юридичним досвідом. Гарантуємо безпечний обмін юридичними документами, інструменти для оптимізації ведення справ та миттєвий зв'язок між клієнтом та юристом.

Ми знаємо, що українські громадяни та бізнес у Румунії потребують ефективних та доступних за ціною експертних юридичних консультацій. Досвідчені юристи нададуть вам компетентну допомогу у широкому діапазоні юридичних послуг.

Зокрема, для бізнесу в Румунії юридична фірма “Домінанта” пропонує такі послуги:

 • Реєстрація компанії (підготовка та подання установчих документів)
 • Реєстрація товарних знаків
 • Присвоєння ІП
 • Комерційні контракти

Бажаєте дізнатися більше про юридичну допомогу в Румунії для приватних чи юридичних осіб? З радістю відповімо на ваші запитання та розповімо докладніше про те, які рішення ми маємо для вас. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Відкриття компанії в Румунії

Однією з найпопулярніших юридичних послуг за кордоном є реєстрація фірми, відкриття бізнесу у новій країні. При реєстрації іноземної компанії важливо чітко розуміти, якими є ваші основні цілі. Наші клієнти зазвичай створюють іноземні компанії для таких цілей:

 • Диверсифікація ризику;
 • Доступ до нових ринків;
 • Захист активів;
 • Планування податків;
 • Успадкування та планування наступності;
 • Поліпшений захист даних;
 • Уникнення валютного контролю та інших валютних обмежень.

У Європі все ще є багато чудових місць, де можна розпочати бізнес, не жертвуючи половину свого прибутку державі. Румунія, можливо, не перша країна, про яку думають, але їй є що запропонувати. Це в жодному разі не так багато, як деякі інші європейські країни, але ви можете отримати в цій країні безліч переваг для розвитку свого бізнесу.

У Румунії ви можете відкрити, наприклад, мікрокомпанію і платити дуже мало податків значно менше, ніж у тій же традиційній Західній Європі. Румунська мікрокомпанія – це компанія з обмеженою відповідальністю, яка сплачує корпоративний податок у розмірі 1% або 3% від обороту до 1 000 000 євро. Румунські мікрокомпанії обкладаються податком у розмірі 1%, якщо вони мають один або кілька співробітників (які можуть бути вами), або 3%, якщо вони не мають співробітників. Це найнижча ставка корпоративного податку у ЄС. Звісно, є й проблеми — складні юридичні процеси, мовні бар'єри та бюрократія. Однак компетентні українські юристи за кордоном допоможуть вам згладити всі недоліки та отримати вигоду від переваг Румунії.

Якщо ви плануєте створити компанію в Румунії, ми будемо раді проконсультувати вас щодо корпоративного законодавства цієї країни та скласти зразковий план дій. Ми розповімо вам про специфіку місцевих ринків, культуру місцевого населення, вимоги до бухгалтерського обліку, систему оподаткування тощо.

Ми із задоволенням надамо вам професійну підтримку на всіх етапах створення фірми в Румунії, починаючи з вибору майбутньої назви та закінчуючи ліквідацією.

Юридична допомога в Болгарії

Фірма “Домінанта” пропонує комплексні юридичні послуги у Болгарії для юридичних та приватних осіб. Якщо ви хочете відкрити компанію за кордоном або просто налагодити своє життя в новій країні, наші юристи будуть дуже корисні. Ми надаємо інноваційні юридичні рішення, відмінне представництво та прагнемо якісного обслуговування клієнтів. Ми є юридичною фірмою в Болгарії, яка прагне досягти результатів, які перевершують очікування, завдяки нашій прихильності до наших клієнтів, додаючи максимальну цінність їхньому життю та бізнесу.

Відкриття компанії в Болгарії

Реєстрація компанії у Болгарії дає багато переваг для українського підприємця. Країна є членом Європейського Союзу, який вважається однією з найвпливовіших економічних зон у світі. Як офіційний член Болгарія використовує всі економічні, політичні, юридичні, трудові, екологічні та споживчі переваги союзу.

Податки в Болгарії одні з найнижчих у ЄС, що робить її однією з найсприятливіших країн для бізнесу. Країна має відмінну репутацію завдяки низькій фіксованій ставці на корпоративний та особистий дохід, що становить 10%. Тут пропонуються доступні збори за встановлення та відрахування на соціальне забезпечення. Ставка податку на додану вартість (ПДВ) у розмірі 0% у межах ЄС є ще однією перевагою відкриття компанії у Болгарії. Щодо стандартної ставки ПДВ, то тут вона становить 20%, а податок на дивіденди з прибутку компанії становить 5%.

Країна має угоди з багатьма державами про уникнення подвійного оподаткування. Ставка податку на прибуток вважається однією з найнижчих у Європі. База обчислення податків юридичних зменшується у сумі дивідендів.

Процедура реєстрації фірми у Болгарії

На початку реєстрації компанії у Болгарії представник юридичної особи повинен оформити протокол установчих зборів акціонерів або загальних зборів повних товаришів. Після цього обов'язково необхідно отримати нотаріально засвідчену заяву про згоду, зразок підпису керівника та засвідчену копію установчого договору або договору про партнерство. До початку фактичної реєстрації юридичної особи необхідно отримати довідку з банку про те, що сплачено не менше 70% мінімально необхідного капіталу. Завірена заява про згоду та зразок підпису керівника мають бути нотаріально засвідчені.

Фактичний процес реєстрації компанії у Болгарії полягає у внесенні нотаріально засвідчених установчих документів, протоколу установчих зборів та банківського сертифікату із зазначенням статутного капіталу до Торгового реєстру. Процедура триває близько чотирьох робочих днів. Після цього наступний крок реєстрації компанії в Болгарії полягає у поданні заяви до Національного агентства з доходів, що супроводжується установчим актом, документом банківського рахунку або документом, що підтверджує вартість внесків, випискою з комерційного регістру, щоб отримати номер ПДВ. Цей процес займає, як правило, близько 2 тижнів.

Почніть нове життя за кордоном разом із компанією Домінанта

Рішення наших юристів ґрунтуються на глибинному задоволенні ваших потреб. Наші фахівці готові допомогти вам отримати більш точне уявлення про переваги, які ви можете отримати від закордонного бізнесу, а також проконсультувати вас про особливості ведення бізнесу, життя та навчання у тій чи іншій країні. Ми пропонуємо послуги з реєстрації компаній та відкриття банківських рахунків у Болгарії, Румунії, а надалі можливо, і по всьому світу. Весь спектр юридичних послуг для приватних осіб. Ми компетентні, цінуємо час клієнта та знаходимо унікальні рішення.

Останні новини

 • Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі - Юридична компанія «Доминанта»

  Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі

  В попередній статті наш адвокат розібрав питання реєстрації компанії в Польщі у формі аналогу українського товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця в Польщі, визначимо, які саме податки сплачують ФОПи в Польщі та що потрібно, щоб зареєструвати себе в такій формі діяльності.
  Першопочатково, необхідно встановити легальність перебування особи на території Польщі.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста

  Кожен, хто в останні роки був зацікавлений у виході на міжнародні ринки і реєстрації іноземної компанії, зіткнувся з вибором між дорогими європейськими компаніями з високими податками і недорогими офшорними компаніями з сумнівною можливістю відкриття банківського рахунку і здійснення платежів за контрактами.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто