Юридична допомога в Болгарії

Юридична допомога в Болгарії - Юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Юридичні послуги в Болгарії

Юридична компанія “Домінанта” пропонує комплексні юридичні послуги для корпоративних та приватних інвесторів, які хочуть відкрити компанію в країні або встановити місцеву присутність через філію чи дочірню компанію для більшого міжнародного бізнесу. Зрозуміло, що наша юридична допомога в Болгарії доступна і для приватних осіб. Ми обслуговуємо клієнтів з різних сфер, і наші юристи мають відповідний досвід, щоб консультувати і направляти клієнтів у вузькоспеціалізованих сферах.

Юридична фірма “Домінанта” надає такі послуги у Болгарії:

 1. Створення компанії у Болгарії: наша команда юристів може допомогти підприємцям на всіх етапах розвитку бізнесу.
 2. Злиття та поглинання: ми займаємося питаннями, що стосуються злиття двох юридичних осіб, а також процесу поглинання чи корпоративного поглинання.
 3. Супроводження угод по продажу / купівлі нерухомості: професійна юридична консультація, експертиза та підготовка документів, супровід угод, оформлення права власності.
 4. Інтелектуальна власність: наші юристи спеціалізуються на питаннях інтелектуальної власності та можуть допомогти власникам бізнесу, які стикаються з проблемами, пов'язаними з порушенням прав інтелектуальної власності, та іншими проблемами, пов'язаними із законодавством у галузі інтелектуальної власності.
 5. Податкове консультування та податкове планування: наша команда податкових експертів може порадити клієнтам відповідну стратегію податкового планування, а також надати інформацію про чинне податкове законодавство.

Податкові консультації та податкове планування

Консультації щодо болгарських методів оподаткування та законної мінімізації податків. Ми можемо консультувати наших клієнтів із загальних податкових питань, включаючи реєстрацію ПДВ та загальні корпоративні питання оподаткування, податкову відповідальність та порядок застосування угод про уникнення подвійного оподаткування. Разом з нашою командою українські бізнесмени отримають відповідну інформацію про місцеву систему оподаткування, про те, як вони можуть законно зменшити певні податки або скористатися бізнес-стимулами.

Реєстрація компанії в Болгарії

Болгарія є однією з найбільш сприятливих для інвестицій країн як на Балканах, так і в ЄС в цілому. Більше того, її сміливо можна назвати податковим раєм та раєм соціального страхування. Як член Європейського Союзу з 2007 року, країна підпадає під дію положень про торгівлю всередині ЄС між державами-членами та підписала угоди про уникнення подвійного оподаткування. Юридичні послуги в Болгарії від "Домінанта" - можливість комфортно увійти до правового поля нової країни.

Навіщо відкривати компанію у Болгарії:

 • Приваблива податкова структура
 • Один із найнижчих корпоративних податків у ЄС – 10% та 0% чи 5% податок на дивіденди.
 • Легке управління бізнес-процесами
 • Болгарське законодавство не вимагає мінімального капіталу для створення OOD, не є обтяжливим для компаній, щоб розпочати діяльність, і не має адміністративного тягаря, який є у більшості країн ЄС.
 • Єдиний реальний документ, який необхідно подати для того, щоб компанія почала функціонувати, це Статут.
 • Швидке схвалення ліцензії. Якщо вам потрібні будь-які ліцензії для роботи, вони видаються швидко і їх легко отримати у відповідних органах.
 • Дешева робоча сила. Витрати робочої сили під час ведення бізнесу у Болгарії мінімальні. Ви зможете звільнити більше грошей для використання для подальших інвестицій або обслуговування інших потреб бізнесу.
 • Динамічна відповідність законам ЄС. Оскільки Болгарія є частиною Європейського Союзу, місцеві закони приведені у відповідність до загальноєвропейської правової системи та для компаній, що працюють в ЄС, це не буде серйозною перешкодою, яку їм доведеться долати.

У той же час країна має всі переваги законодавства ЄС, такі як вільне переміщення товарів, послуг, капіталу та людей, і водночас користується перевагами кількох програм розвитку. Крім того, весь процес реєстрації компанії в Болгарії є швидким і простим, без бюрократичних перешкод і може бути здійснений без поїздки до Софії.

Юридична допомога в Болгарії від компанії Домінанта дозволить швидко створити фундамент для відкриття компанії в Болгарії. Для цього наша команда юристів може допомогти інвесторам у наступному:

 • Вибір типу компанії: інвестори можуть відкрити товариство з обмеженою відповідальністю,акціонерне товариство чи індивідуального підприємця.
 • Реєстрація компанії: всі компанії в Болгарії зобов'язані зареєструватись у Торговому реєстрі, і наші юристи можуть допомогти на цьому етапі.
 • Отримання спеціальних дозволів та ліцензій: отримання дозволів від місцевої влади, ліцензій на ведення певної фінансової діяльності, вимоги до найму місцевого громадянина тощо.
 • Відкриття філій чи дочірніх компаній: наша команда може допомогти іноземним інвесторам, які хочуть створити свою місцеву присутність через представництво, філію чи дочірню компанію.

Відкриття бізнесу в цій країні не є складним процесом, проте інвестори можуть отримати спеціалізовані юридичні послуги в Болгарії від нашої команди юристів для відкриття компанії з обмеженою відповідальністю у повній відповідності до Закону про торгівлю, Закону про комерційний регістр та інших відповідних законів та правил.

Можливості для бізнесу в Болгарії

Найбільш помітними галузями економіки країни є сільське господарство, енергетика та важка промисловість. Болгарія також є членом Європейського Союзу, НАТО та Ради Європи.

Якщо ви працюєте в будь-якій з наступних галузей промисловості, ви можете мати право на отримання державного гранту, який допоможе вам на вашому шляху:

 • Виробництво
 • Виробництво електроенергії з відновлюваних джерел
 • Комп'ютерні технології
 • Дослідження та розробки
 • Освіта чи охорона здоров'я.

Іншими секторами, які заслуговують на увагу - електротехніка, машинобудування, електроніка, виробництво автомобільних запчастин та хімічна промисловість. Якщо ви плануєте створити компанію, пов'язану з хімічною промисловістю, продовольством та сільським господарством, туризмом або машинобудуванням (і це лише деякі з них, повний список можна знайти на веб-сайті місцевих органів влади), вам потрібно буде отримати відповідні дозволи. Якщо ви не впевнені, чи потрібний вам дозвіл, проконсультуйтеся з нашим юристом.

Юридична допомога в Болгарії

Як відкрити фірму в Болгарії: попередній план дій

 1. Поговоріть з нашими юристами, поділіться своїм бізнес-планом та придумайте назву компанії.
 2. Надайте нам копію вашого паспорта або посвідчення особи.
 3. Ми складемо проект M&A та інші документи компанії та надішлемо вам PoA для підписання та нотаріального запевнення в країні вашого перебування.
 4. Відкриваємо капітальний рахунок у банку та вносимо капітал.
 5. Далі керуємо процесом реєстрації, поки ви відпочиваєте.
 6. Реєструємо компанію у податковому органі та отримуємо номер VIES.
 7. Ви починаєте вести свій успішний бізнес та отримуєте найнижчий корпоративний податок у Європі!

Після завершення реєстрації компанія має бути зареєстрована з метою ПДВ, і може бути відкритий бізнес-рахунок у банку для повсякденних ділових операцій. З цієї причини вам необхідно буде бути присутнім при відкритті банківського рахунку.

Бухгалтерські послуги в Болгарії

Компанія "Домінанта" спеціалізується на наданні бухгалтерської допомоги компаніям, зацікавленим у розвитку бізнесу в Болгарії. Тому ми надаємо послуги, пов'язані з реєстрацією бізнесу, веденням бухгалтерського обліку, послугами з обліку ПДВ у Європі, податковими процедурами та документацією, що відповідає місцевому законодавству. Наша компанія надає професійні бухгалтерські послуги, які відповідають вимогам Євросоюзу. Вони призначені для компаній та приватних осіб.

Відкрити банківський рахунок в Болгарії

Відкриття міжнародних банківських рахунків у Болгарії доступне для всіх клієнтів юридичної фірми “Домінанта”. Послуга дає можливість використовувати європейську банківську систему в повному обсязі.

Переваги відкриття банківського рахунку в Болгарії:

 • Відсотковий дохід не оподатковується.
 • Банківські депозити до 100 тисяч євро на 100% гарантовані державою.
 • Низький рівень податку на доходи фізичних осіб та корпоративного податку. Це дає можливість мінімізувати ваші податкові витрати. Це робиться шляхом перенаправлення ваших міжнародних доходів на ваш рахунок у місцевому банку.

Як юридична корпорація з більш ніж 20-річним досвідом роботи, ми можемо швидко вирішити всі правові питання, пов'язані з відкриттям банківського рахунку в Болгарії. Крім того, ми можемо допомогти клієнтам у відкритті особистого банківського рахунку як для громадян ЄС, так і для громадян, які не входять до ЄС. Не соромтеся звертатися до нас, щоб отримати детальну інформацію про процедуру.

Юридична консультація в Болгарії

Наша юридична допомога в Болгарії включає роботу експертів, які мають досвід роботи в різних галузях. До нашої команди також можуть входити фахівці та консультанти, які за потреби можуть проконсультувати з конкретних питань. Наші партнери та допоміжний персонал можуть надати комплексні рішення для компаній, інвесторів та підприємців у Болгарії у всіх великих містах. Консультація юриста у Болгарії доступна для всіх клієнтів без винятків.

Юридична компанія "Домінанта": у нас є рішення, які вам потрібні.

Останні новини

 • Створення нової компанії або релокейт бізнесу в Болгарію, Румунію, Польщу – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Створення нової компанії або релокейт бізнесу в Болгарію, Румунію, Польщу – поради юриста

  Сьогодні ведення бізнесу в Україні, крім постійних ризиків повʼязаних з обстрілами, ускладнилось ще й регулярними відключеннями електроенергії та відсутністю звʼязку. Тому деякі підприємці, власники компаній, розглядають варіант тимчасового переміщення своєї компаній за кордон або відкриття нового бізнесу в Європі. Тож пропонуємо розглянути найближчі до України європейські країни, які мають сприятливу правову систему для відкриття нового бізнесу – це Болгарія, Румунія, Польща. Партнер та адвокат АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» – Максим Кобзов, підготував аналітичну статтю для українських підприємців, яка допоможе розібратись в юридичних та податкових тонкощах відкриття бізнесу в цих європейських країнах.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше
 • Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі - Юридична компанія «Доминанта»

  Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі

  В попередній статті наш адвокат розібрав питання реєстрації компанії в Польщі у формі аналогу українського товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця в Польщі, визначимо, які саме податки сплачують ФОПи в Польщі та що потрібно, щоб зареєструвати себе в такій формі діяльності.
  Першопочатково, необхідно встановити легальність перебування особи на території Польщі.
 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.

Контакти

Оберіть місто