Юридична допомога в Болгарії

Юридична допомога в Болгарії - Юридична компанія Домінанта

Реєстрація компанії в Болгарії – одна з найпопулярніших послуг, яку ми пропонуємо потенційним клієнтам. Якщо ви той, хто любить працювати з будь-якої частини світу і має свободу вести бізнес, не турбуючись про податки, адміністративні та інші бюрократичні правила, тоді ви знаходитесь в ідеальному положенні, щоб отримати вигоду з юридичних послуг фірми “Домінанта”. На цій сторінці ви можете дізнатися, що ми можемо запропонувати. Це компетентна юридична консультація у Болгарії, податкові рекомендації, реєстрація бізнесу та багато іншого. Індивідуальні рішення, щоб задовольнити ваші потреби.

Юридичні послуги у Болгарії

Юридична компанія “Домінанта” пропонує комплексні юридичні послуги для корпоративних та приватних інвесторів, які хочуть відкрити компанію в країні або встановити місцеву присутність через філію чи дочірню компанію для більшого міжнародного бізнесу.

Зрозуміло, що наша юридична допомога в Болгарії доступна і для приватних осіб. Ми обслуговуємо клієнтів з різних сфер, і наші юристи мають відповідний досвід, щоб консультувати і направляти клієнтів у вузькоспеціалізованих областях.

З точки зору правової підтримки для бізнесу, наша допомога буде для вас компетентною, незалежно від типу бізнесу, розміру і сектора, в якому він буде працювати. Ми консультуємо як засновників стартапів, так і досвідчених інвесторів та можемо надавати послуги місцевим та міжнародним клієнтам. Послуги адвоката в Болгарії доступні для бізнесменів різного рівня та спеціалізації, ми готові до найсміливіших завдань.

Юридична фірма “Домінанта” надає такі послуги у Болгарії:

 1. Комерційні та приватні судові процеси: наша команда може врегулювати складні суперечки, які виникають у вас у чужій країні.
 2. Створення компанії у Болгарії: наша команда юристів може допомогти підприємцям на всіх етапах розвитку бізнесу.
 3. Злиття та поглинання: ми займаємося питаннями, що стосуються злиття двох юридичних осіб, а також процесу поглинання чи корпоративного поглинання.
 4. Інтелектуальна власність: наші юристи спеціалізуються на питаннях інтелектуальної власності та можуть допомогти власникам бізнесу, які стикаються з проблемами, пов'язаними з порушенням прав інтелектуальної власності, та іншими проблемами, пов'язаними із законодавством у галузі інтелектуальної власності.
 5. Податкове консультування та податкове планування: наша команда податкових експертів може порадити клієнтам відповідну стратегію податкового планування, а також надати інформацію про чинне податкове законодавство.

Наші корпоративні клієнти належать до різних бізнес-фондів і секторів, тому наші рішення орієнтовані на галузеву специфіку, беручи до уваги особливий характер ділової/комерційної суперечки або проблеми, що розглядається.

Податкові консультації та податкове планування

Консультації щодо болгарських методів оподаткування та законної мінімізації податків. Ми можемо консультувати наших клієнтів із загальних податкових питань, включаючи реєстрацію ПДВ та загальні корпоративні питання оподаткування, податкову відповідальність та порядок застосування угод про уникнення подвійного оподаткування. Разом з нашою командою українські бізнесмени отримають відповідну інформацію про місцеву систему оподаткування, про те, як вони можуть законно зменшити певні податки або скористатися бізнес-стимулами.

Реєстрація компанії в Болгарії

Болгарія є однією з найбільш сприятливих для інвестицій країн як на Балканах, так і в ЄС в цілому. Більше того, її сміливо можна назвати податковим раєм та раєм соціального страхування. Як член Європейського Союзу з 2007 року, країна підпадає під дію положень про торгівлю всередині ЄС між державами-членами та підписала угоди про уникнення подвійного оподаткування. Юридичні послуги в Болгарії від "Домінанта" - можливість комфортно увійти до правового поля нової країни.

Навіщо відкривати компанію у Болгарії:

 • Приваблива податкова структура
 • Один із найнижчих корпоративних податків у ЄС – 10% та 0% чи 5% податок на дивіденди.
 • Легке управління бізнес-процесами
 • Болгарське законодавство не вимагає мінімального капіталу для створення OOD, не є обтяжливим для компаній, щоб розпочати діяльність, і не має адміністративного тягаря, який є у більшості країн ЄС.
 • Швидке налаштування бізнесу
 • Єдиний реальний документ, який необхідно подати для того, щоб компанія почала функціонувати, це Статут.
 • Швидке схвалення ліцензії. Якщо вам потрібні будь-які ліцензії для роботи, вони видаються швидко і їх легко отримати у відповідних органах.
 • Дешева робоча сила. Витрати робочої сили під час ведення бізнесу у Болгарії мінімальні. Ви зможете звільнити більше грошей для використання для подальших інвестицій або обслуговування інших потреб бізнесу.
 • Динамічна відповідність законам ЄС. Оскільки Болгарія є частиною Європейського Союзу, місцеві закони приведені у відповідність до загальноєвропейської правової системи та для компаній, що працюють в ЄС, це не буде серйозною перешкодою, яку їм доведеться долати.

У той же час країна має всі переваги законодавства ЄС, такі як вільне переміщення товарів, послуг, капіталу та людей, і водночас користується перевагами кількох програм розвитку. Крім того, весь процес реєстрації компанії в Болгарії є швидким і простим, без бюрократичних перешкод і може бути здійснений без поїздки до Софії.

Юридическая помощь в Болгарии от компании “Доминанта” позволит быстро создать фундамент для открытия компании в Болгарии. Для этого наша команда юристов может помочь инвесторам в следующем:

 • Вибір типу компанії: інвестори можуть відкрити товариство з обмеженою відповідальністю,акціонерне товариство чи індивідуального підприємця.
 • Реєстрація компанії: всі компанії в Болгарії зобов'язані зареєструватись у Торговому реєстрі, і наші юристи можуть допомогти на цьому етапі.
 • Отримання спеціальних дозволів та ліцензій: отримання дозволів від місцевої влади, ліцензій на ведення певної фінансової діяльності, вимоги до найму місцевого громадянина тощо.
 • Відкриття філій чи дочірніх компаній: наша команда може допомогти іноземним інвесторам, які хочуть створити свою місцеву присутність через представництво, філію чи дочірню компанію.

Відкриття бізнесу в цій країні не є складним процесом, проте інвестори можуть отримати спеціалізовані юридичні послуги в Болгарії від нашої команди юристів для відкриття компанії з обмеженою відповідальністю у повній відповідності до Закону про торгівлю, Закону про комерційний регістр та інших відповідних законів та правил.

Можливості для бізнесу в Болгарії

Найбільш помітними галузями економіки країни є сільське господарство, енергетика та важка промисловість. Болгарія також є членом Європейського Союзу, НАТО та Ради Європи.

Якщо ви працюєте в будь-якій з наступних галузей промисловості, ви можете мати право на отримання державного гранту, який допоможе вам на вашому шляху:

 • Виробництво
 • Виробництво електроенергії з відновлюваних джерел
 • Комп'ютерні технології
 • Дослідження та розробки
 • Освіта чи охорона здоров'я.

Іншими секторами, які заслуговують на згадки, на цьому бізнес-ринку є електротехніка, машинобудування, електроніка, виробництво автомобільних запчастин та хімічна промисловість. Якщо ви плануєте створити компанію, пов'язану з хімічною промисловістю, продовольством та сільським господарством, туризмом або машинобудуванням (і це лише деякі з них, повний список можна знайти на веб-сайті місцевих органів влади), вам потрібно буде отримати відповідні дозволи. Якщо ви не впевнені, чи потрібний вам дозвіл, проконсультуйтеся з нашим юристом.

Ви шукаєте найкраще місце з низькими податками та простим управлінням для вашого міжнародного бізнесу? Тоді Вам ідеально підійде реєстрація компанії у Болгарії. Наша юридична допомога дозволить вам відчинити всі двері в новій країні.

Як відкрити фірму в Болгарії: попередній план дій

 1. Поговоріть з нашими юристами, поділіться своїм бізнес-планом та придумайте назву компанії.
 2. Надайте нам копію вашого паспорта або посвідчення особи.
 3. Ми складемо проект M&A та інші документи компанії та надішлемо вам PoA для підписання та нотаріального запевнення в країні вашого перебування.
 4. Відкриваємо капітальний рахунок у банку та вносимо капітал.
 5. Далі керуємо процесом реєстрації, поки ви відпочиваєте.
 6. Реєструємо компанію у податковому органі та отримуємо номер VIES.
 7. Ви починаєте вести свій успішний бізнес та отримуєте найнижчий корпоративний податок у Європі!

Після завершення реєстрації компанія має бути зареєстрована з метою ПДВ, і може бути відкритий бізнес-рахунок у банку для повсякденних ділових операцій. З цієї причини вам необхідно буде бути присутнім при відкритті банківського рахунку.

“Домінанта”: індивідуальні рішення, що ґрунтуються на ваших потребах.

Бухгалтерські послуги у Болгарії

Компанія "Домінанта" спеціалізується на наданні бухгалтерської допомоги компаніям, зацікавленим у розвитку бізнесу в Болгарії. Тому ми надаємо послуги, пов'язані з реєстрацією бізнесу, веденням бухгалтерського обліку, послугами з обліку ПДВ у Європі, податковими процедурами та документацією, що відповідає місцевому законодавству. Наша компанія надає професійні бухгалтерські послуги, які відповідають вимогам Євросоюзу. Вони призначені для компаній та приватних осіб.

Ми відомі інноваційними підходами та відмінними відгуками наших клієнтів. Крім того, наш великий досвід у галузі бухгалтерського обліку дозволив нам накопичити великий досвід у вирішенні складних бухгалтерських завдань. Ми пишаємось тим, що можемо компетентно обслуговувати клієнтів із різних галузей бізнесу.

Наш пакет послуг з бухгалтерського обліку та обслуговування може включати:

 • Щомісячні звіти з ПДВ
 • Щомісячний фонд соціального страхування та медичного страхування;
 • Підготовка трудових договорів
 • Фінансовий облік у режимі реального часу
 • Банківська допомога
 • Податкове планування та консультації
 • Підготовка річного фінансового звіту, податкової декларації та статистичного звіту
 • Публікація фінансового звіту у корпоративному реєстрі Болгарії – щорічно

Кожен клієнт юридичної компанії “Домінанта” має індивідуального бухгалтера. З ним можна зв'язатися будь-коли по телефону або електронною поштою. Ми вважаємо, що це найкращий спосіб переконатися, що ваш бухгалтер повністю обізнаний про кожну деталь вашого бізнесу. Крім того, спеціалізуючись в основному на міжнародних клієнтах та компаніях, ми спираємося на багаторічний досвід роботи в цій галузі. Ми покладаємося на цей досвід, щоб задовольнити всі ваші потреби та плани бізнесу. Ми готові повідомляти вам заздалегідь, яке підводне каміння може бути у вашій сфері бізнесу та діяльності на території Болгарії.

Відкрити банківський рахунок у Болгарії

Відкриття міжнародних банківських рахунків у Болгарії доступне для всіх клієнтів юридичної фірми “Домінанта”. Послуга дає можливість використовувати європейську банківську систему в повному обсязі.

Переваги відкриття банківського рахунку в Болгарії:

 • Відсотковий дохід не оподатковується.
 • Банківські депозити до 100 тисяч євро на 100% гарантовані державою.
 • Низький рівень податку на доходи фізичних осіб та корпоративного податку. Це дає можливість мінімізувати ваші податкові витрати. Це робиться шляхом перенаправлення ваших міжнародних доходів на ваш рахунок у місцевому банку.

Як юридична корпорація з більш ніж 20-річним досвідом роботи, ми можемо швидко вирішити всі правові питання, пов'язані з відкриттям банківського рахунку в Болгарії. Крім того, ми можемо допомогти клієнтам у відкритті особистого банківського рахунку як для громадян ЄС, так і для громадян, які не входять до ЄС. Не соромтеся звертатися до нас, щоб отримати детальну інформацію про процедуру.

Юридична консультація у Болгарії

Правові рішення, які пропонує наша команда адвокатів у Болгарії, персоналізовані відповідно до потреб клієнта. У випадках корпоративних та комерційних спорів, а також в альтернативних методах вирішення спорів ми прагнемо знайти найбільш відповідні рішення, які дозволять нашим клієнтам вирішити питання якнайшвидше та продовжити свої ділові питання.

Ми надаємо повний комплекс послуг та юридичне представництво у ділових та комерційних спорах у багатьох галузях, таких як корпоративне та комерційне право, банківська справа та фінанси, працевлаштування, нерухомість або злиття та поглинання. Кожен адвокат ”Домінанта” у Болгарії — компетентний та талановитий експерт, який працює у ваших інтересах.

Наша юридична допомога в Болгарії включає роботу експертів, які мають досвід роботи в різних галузях, починаючи з комерційних спорів, інтелектуальної власності, оподаткування, нерухомості, трудового права або права ЄС. До нашої команди також можуть входити фахівці та консультанти, які за потреби можуть проконсультувати з конкретних питань. Наші партнери та допоміжний персонал можуть надати комплексні рішення для компаній, інвесторів та підприємців у Болгарії у всіх великих містах. Консультація юриста у Болгарії доступна для всіх клієнтів без винятків.

Юридична компанія "Домінанта": у нас є рішення, які вам потрібні.

Останні новини

 • Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі - Юридична компанія «Доминанта»

  Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі

  В попередній статті наш адвокат розібрав питання реєстрації компанії в Польщі у формі аналогу українського товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця в Польщі, визначимо, які саме податки сплачують ФОПи в Польщі та що потрібно, щоб зареєструвати себе в такій формі діяльності.
  Першопочатково, необхідно встановити легальність перебування особи на території Польщі.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста

  Кожен, хто в останні роки був зацікавлений у виході на міжнародні ринки і реєстрації іноземної компанії, зіткнувся з вибором між дорогими європейськими компаніями з високими податками і недорогими офшорними компаніями з сумнівною можливістю відкриття банківського рахунку і здійснення платежів за контрактами.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто