Про компанію Домінанта

Команда юридичної компаніі «Домінанта»

Адвокатське об'єднання «Консалтингова фірма «Домінанта» працює у сферах правового захисту бізнесу, судової практики та корпоративних відносин із 2003 року.

Ми надаємо комплексний юридичний супровід для клієнтів, які хочуть побудувати успішний бізнес в Україні. Створюємо комфортні умови для ведення справ, захищаємо від рейдерства та неправомірних дій, боремося з недобросовісною конкуренцією та відбиваємо нападки корупціонерів. Для цього ми йдемо в суд, подаємо позови та оскаржуємо рішення — використовуємо всі законні методи, щоби клієнт отримав результат.

Працюємо у сфері юридичного обслуговування бізнесу понад 15 років і знаємо як складно займатися справами в Україні. Але ми вміємо захищати і йдемо до кінця. Підбираємо ті дії, які дають змогу вижити в сучасних умовах. Серед них – оформлення прав власника в західних країнах зі сприятливою податковою атмосферою, що також служить додатковим інструментом захисту. Представники бізнесу знаходять у нас надійну та стабільну підтримку проти будь-яких ризиків, використовуючи наш досвід для досягнення кращих результатів у своїй справі.

Також у нас є відділ легалізації та супроводу угод, злиття й поглинання, податкової та бухгалтерської експертизи; перевірка податкових, юридичних та економічних ризиків, рентабельності бізнесу.

АО «КФ «Домінанта» займається судовою практикою — одна з ключових і сильних позицій. Представляємо інтереси громадян у суді, вирішуємо кредитні спори, оскаржуємо незаконні рішення податкової служби. Жорстко й послідовно відстоюємо позицію клієнта. Працюємо на результат і завжди до кінця захищаємо законні інтереси. Не відходимо в сторону в найскладніших справах, вміємо знаходити нестандартні рішення.

У нас є відділ корпоративної практики — вирішуємо будь-які питання у галузі трудового та договірного права, регулюємо спори між засновниками. Займаємося реєстрацією кінцевих бенефіціарів та структури власності компаній.

Надаємо юридичний супровід будь-яких угод — від купівлі квартири до продажу торгового центру. Забезпечуємо захист інтересів клієнта, піклуємося про комфорт для всіх учасників процесу — від етапу виникнення ідеї до моменту оформлення всіх прав.

Крім того, працюємо у сфері інвестицій — повний супровід, включно з перевіркою законності схем інвестування й «чистоти» об’єктів інвестування, захист від недобросовісних контрагентів і рейдерства.

Представляємо інтереси іноземних осіб в Україні: оформляємо набуття громадянства, посвідку на проживання, дозвіл на працевлаштування. Створюємо всі умови, щоби ви могли інвестувати в країні, користуватися банківськими послугами і використовувати всі опції судової системи.

Серед клієнтів АО «КФ «Домінанта» — середній і великий бізнес, включно з українськими та міжнародними компаніями, а також приватні особи й інвестори, які вже ведуть справи в Україні або планують вийти на іноземний ринок.

Маємо досвід роботи в таких сферах економіки, як банківська справа та фінанси, будівництво й нерухомість, медицина, сільське господарство, автобізнес, торгівля й ресторанний бізнес.

Наші цінності

 • Грицик Віталій Іванович

  «Ми поважаємо клієнта і піклуємося про власну репутацію»

  Ми будуємо співпрацю з клієнтом на повній повазі. Турбота про репутацію — для нас не просто красиве слово і ми кожен раз проходимо з клієнтом весь складний шлях. Домагаючись неможливого й перевершуючи очікування. Уміло поєднуємо світові стандарти юридичної практики і глибоке розуміння специфіки місцевого ринку.

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

 • Кобзов Максим Олексійович - АО «КФ «Доминанта»

  «У нас сувора політики конфіденційності»

  Ми ретельно дотримуємося адвокатської етики — суворо зберігаємо таємницю і високо цінуємо конфіденційність. Особистості клієнтів, зміст справ і навіть сам факт звернення до «Домінанти» — залишаються суворо конфіденційними. Усі наші співробітники мають високий рівень корпоративної культури. Серед них — переможці в номінації «Адвокат року», кандидати юридичних наук, володарі престижних нагород і експерти з високим рейтингом. Кожен із них розуміє, що конфіденційність — те, що цінують наші клієнти.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер і адвокат

Наша команда

Кар'єра

Подивіться актуальні вакансії Адвокатського об'єднання «Консалтингова фірма «Домінанта». Ми завжди відкриті для співпраці з талановитими та відповідальними людьми. Цінуємо в претендентах професіоналізм, наполегливість в досягненні цілей, вміння працювати в команді, гуманізм, загальну культуру та широкий світогляд, пунктуальність та обов'язковість. Ми шукаємо здібних і цілеспрямованих юристів, які прагнуть розвиватися та допомагати людям.

Ключові практики

Контакти

Оберіть місто