Оскарження податкових повідомлень-рішень

Оскарження податкових повідомлень-рішень - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Контролюючі органи досить часто направляють платникам податків податкові повідомлення-рішення в результаті перевірок. Однак, за належної юридичної допомоги їх можна оскаржити. Практика показує, що уважний і ретельний підхід до подачі відповідної скарги ефективно працює в більшості випадків. Згідно зі статистикою, на більш ефективний захист порушених прав платника податків можна розраховувати в рамках судового оскарження. Водночас, подача адміністративного позову – це можливість належним чином підготуватися до захисту в суді.

Чи можна самостійно оскаржити податкове повідомлення-рішення?

Оскаржити дії будь-яких контролюючих органів юридичні та фізичні особи, у теорії, можуть самостійно. Однак, процедура вимагає глибокого знання законодавства і його нюансів. Професійна юридична консультація й підтримка дадуть змогу захистити ваші права без значної втрати часу. Ми знаємо як складно вести бізнес в Україні та готові стати вашим партнером в галузі права, ефективно вирішуючи виникаючі на вашому шляху проблеми.

Процедура оскарження 

Подача скарги на дії фіскальних органів має бути здійснена протягом 10 робочих днів із дати, коли особа-платник податків одержала повідомлення-рішення від податкової служби, з яким він не згоден. Після закінчення цього строку відбувається автоматичне узгодження податкового зобов'язання та подати скаргу на нього можна буде лише в суді. У цьому випадку якісні послуги адвоката допоможуть вирішити проблему, але все-таки краще запустити процедуру оскарження протягом 10 днів.

Якщо ви вважаєте, що фіскальні органи допустили явну помилку або порушення, шукати захисту треба у вищому контролюючому органі, звернувшись із відповідною письмовою заявою. До нього треба додати засвідчені копії документів, розрахунок і докази, які можуть бути корисні в справі. Якщо грубих порушень не було, найбільш ефективним інструментом для захисту ваших прав буде подача адміністративного позову.

Варто зазначити, що гарантовано захистити себе від неправомірних рішень із боку фіскальних органів неможливо. У 95% випадків відбувається порушення норм законодавства та необґрунтоване донарахування податкових зобов'язань. За таких перевірок дуже бажаний супровід із боку юридичної компанії, яка зможе вчасно виявити порушення, припинити їх і зафіксувати, щоб у подальшому подати скаргу й успішно відстояти позицію.

Участь експертів в галузі права дозволить дотриматись усіх законодавчих вимог, які ставляться до процедури, строків, форми та змісту скарги. Участь юристів у справі – гарантія, що контролюючі органи розглянуть заяву і винесуть рішення на вашу користь. АО «КФ «Домінанта» - юридична компанія, яка готова взяти на себе вирішення всіх ваших проблем, що стосуються зокрема взаємодії з державними контролюючими органами.

Юридична допомога в оскарженні податкових повідомлень-рішень

Експерти АО «КФ «Домінанта» мають багаторічний досвід в оскарженні різноманітних дій і рішень контролюючих органів, які можна віднести до незаконних або неправомірних. Працюємо з 2005 року і є експертами у сфері захисту прав фізичних та юридичних осіб у разі виникнення проблем із податковою службою. Ми досконально знаємо податкове законодавство й маємо всі інструменти для правового захисту свого клієнта. У нашій команді є висококласні експерти в галузі податкового права, на рахунку яких сотні успішно завершених справ. Працюємо на результат, з необхідним професіоналізмом і злагодженістю.

Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» оскаржать:

 • Накази про проведення перевірочних заходів.
 • Відсутність бюджетного відшкодування ПДВ.
 • Податкові повідомлення-рішення про донарахування зобов'язань, пов'язаних зі сплатою податків, зборів або єдиним соціальним внеском.
 • Судові економічно-правові експертизи.
 • Акти перевірок податкової служби – з цією метою подається заперечення.
 • Неправомірні дії фіскальних органів у рамках перевірочних заходів.
 • Неправомірне вилучення документів.
 • Незаконні дії слідства під час ведення кримінальних проваджень, які іноді супроводжуються арештом майна.
Оскарження податкових повідомлень-рішень

Етапи співпраці з АО «КФ «Домінанта»:

 • Консультація юриста з усіх питань, що стосуються оскаржень дій податкових органів.
 • Вивчення всіх обставин і визначення оптимальної форми правового вирішення питання.
 • Укладення договору з клієнтом.
 • Ретельний аналіз документів і збір доказів.
 • Формування правової позиції для клієнта.
 • Безпосередньо саме оскарження повідомлень-рішень, яке супроводжується подачею скарги, подачею адміністративного позову, представництвом у суді.
 • Контроль за виконанням рішень.

В Адвокатському об'єднанні «КФ «Домінанта» ви познайомитеся з юристами, які є експертами в галузі міжнародного податкового планування та зовнішньоекономічної діяльності. Якщо ви шукаєте надійного партнера в галузі права, який стане вашою надійною опорою в будь-яких справах, чекаємо вас у нашій юридичній фірмі. Весь спектр адвокатських послуг – від базової юридичної консультації з будь-яких питань до планомірного захисту інтересів у суді. Ми подбаємо про те, щоб закон завжди був на вашому боці!

Останні новини

 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії - Юридична компанія «Доминанта»

  Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії

  Згідно даних Київської школи економіки (KSE) cтаном на кінець серпня розмір прямих збитків завданий інфраструктурі України внаслідок військових дій рф становить 113,5 млрд дол. США. І хоча війна ще не закінчилась, проте перемога вже близько, а саме тому відразу постає питання які механізми відшкодування понесеної шкоди існують та куди звертатися аби мати можливість отримати таке відшкодування?

  В статті наш адвокат – Юлія Маршук проаналізує можливі адміністративні та судові (національний, міжнародний) механізми відшкодування понесеної шкоди. 

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду - Юридична компанія «Доминанта»

  Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду

  24.02.2022 року російська федерація підступно розпочала війну проти України та  принесла руйнацію небачених масштабів та спустошення міст, сіл нашої держави. Але попри всі руйнування найболючішим є те, що російські окупанти завдають непоправну шкоду здоров’ю наших громадян та, на жаль, вбивають їх. Беззаперечно, що з часом російська федерація буде нести повну відповідальність перед українцями за завдану матеріальну шкоду, а також за шкоду здоров’ю та вбивства.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто