Оскарження податкових повідомлень-рішень

Оскарження податкових повідомлень-рішень - юридична компанія Домінанта

Ведення бізнесу в Україні нерозривно пов'язане з перевірками і винесенням різних рішень із боку Державної податкової служби України. У разі, якщо в платника податків виникає підозра, що дії контролюючого органу є неправомірними – їх можна оскаржити в адміністративному порядку або в суді. У такий спосіб, відновивши справедливість.

Можливо, сума грошового зобов'язання була визначена некоректно або було прийнято інше рішення, що суперечить Закону України або виходить за рамки повноважень податкової служби – у всіх подібних випадках виникає необхідність кваліфікованої юридичної допомоги. В АО «КФ «Домінанта» ви зможете отримати всі необхідні послуги, пов'язані з подачею скарги до контролюючого органу вищого рівня.

Чи можна самостійно оскаржити податкове повідомлення-рішення?

Оскаржити дії будь-яких контролюючих органів юридичні та фізичні особи, у теорії, можуть самостійно. Однак, процедура вимагає глибокого знання законодавства і його нюансів. Професійна юридична консультація й підтримка дадуть змогу захистити ваші права без значної втрати часу. Ми знаємо як складно вести бізнес в Україні та готові стати вашим партнером в галузі права, ефективно вирішуючи виникаючі на вашому шляху проблеми.

Подача скарги на дії фіскальних органів має бути здійснена протягом 10 робочих днів із дати, коли особа-платник податків одержала повідомлення-рішення від податкової служби, з яким він не згоден. Після закінчення цього строку відбувається автоматичне узгодження податкового зобов'язання та подати скаргу на нього можна буде лише в суді. У цьому випадку якісні послуги адвоката допоможуть вирішити проблему, але все-таки краще запустити процедуру оскарження протягом 10 днів.

Якщо ви вважаєте, що фіскальні органи допустили явну помилку або порушення, шукати захисту треба у вищому контролюючому органі, звернувшись із відповідною письмовою заявою. До нього треба додати засвідчені копії документів, розрахунок і докази, які можуть бути корисні в справі. Якщо грубих порушень не було, найбільш ефективним інструментом для захисту ваших прав буде подача адміністративного позову.

Контролюючі органи досить часто направляють платникам податків податкові повідомлення-рішення в результаті перевірок. Однак, за належної юридичної допомоги їх можна оскаржити. Практика показує, що уважний і ретельний підхід до подачі відповідної скарги ефективно працює в більшості випадків. Згідно зі статистикою, на більш ефективний захист порушених прав платника податків можна розраховувати в рамках судового оскарження. Водночас, подача адміністративного позову – це можливість належним чином підготуватися до захисту в суді.

Варто зазначити, що гарантовано захистити себе від неправомірних рішень із боку фіскальних органів неможливо. У 95% випадків відбувається порушення норм законодавства та необґрунтоване донарахування податкових зобов'язань. За таких перевірок дуже бажаний супровід із боку юридичної компанії, яка зможе вчасно виявити порушення, припинити їх і зафіксувати, щоб у подальшому подати скаргу й успішно відстояти позицію.

Участь експертів в галузі права дозволить дотриматись усіх законодавчих вимог, які ставляться до процедури, строків, форми та змісту скарги. Участь юристів у справі – гарантія, що контролюючі органи розглянуть заяву і винесуть рішення на вашу користь. АО «КФ «Домінанта» - юридична компанія, яка готова взяти на себе вирішення всіх ваших проблем, що стосуються зокрема взаємодії з державними контролюючими органами.

Юридична допомога в оскарженні податкових повідомлень-рішень

Звертайтеся до Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта», щоб отримати комплексну правову підтримку в захисті ваших прав перед контролюючими органами. Ми візьмемо на себе всі турботи, пов'язані з подачею скарги на рішення, дії або бездіяльність податкової служби України. Ми готові відстоювати ваші права як в адміністративному, так і судовому порядку.

Ми підберемо для вас найбільш ефективну процедуру оскарження, яка буде відповідати поставленій перед нами меті. Якщо в наших інтересах буде отримати додатковий час для підготовки й подачі судового позову або отримати додаткові докази, ми звернемося до подачі скарги в адміністративному порядку. Якщо можливості дозволяють відразу звернутися із судовим позовом, то ми оперативно продумаємо й реалізуємо цю можливість.

Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» оскаржать:

 • Накази про проведення перевірочних заходів.
 • Відсутність бюджетного відшкодування ПДВ.
 • Податкові повідомлення-рішення про донарахування зобов'язань, пов'язаних зі сплатою податків, зборів або єдиним соціальним внеском.
 • Судові економічно-правові експертизи.
 • Акти перевірок податкової служби – з цією метою подається заперечення.
 • Неправомірні дії фіскальних органів у рамках перевірочних заходів.
 • Неправомірне вилучення документів.
 • Незаконні дії слідства під час ведення кримінальних проваджень, які іноді супроводжуються арештом майна.

Експерти АО «КФ «Домінанта» мають багаторічний досвід в оскарженні різноманітних дій і рішень контролюючих органів, які можна віднести до незаконних або неправомірних. Працюємо з 2005 року і є експертами у сфері захисту прав фізичних та юридичних осіб у разі виникнення проблем із податковою службою. Ми досконально знаємо податкове законодавство й маємо всі інструменти для правового захисту свого клієнта. У нашій команді є висококласні експерти в галузі податкового права, на рахунку яких сотні успішно завершених справ. Працюємо на результат, з необхідним професіоналізмом і злагодженістю.

Схема співпраці з АО «КФ «Домінанта» виглядає наступним чином:

 • Консультація юриста з усіх питань, що стосуються оскаржень дій податкових органів.
 • Вивчення всіх обставин і визначення оптимальної форми правового вирішення питання.
 • Укладення договору з клієнтом.
 • Ретельний аналіз документів і збір доказів.
 • Формування правової позиції для клієнта.
 • Безпосередньо саме оскарження повідомлень-рішень, яке супроводжується подачею скарги, подачею адміністративного позову, представництвом у суді.
 • Контроль за виконанням рішень.

В Адвокатському об'єднанні «КФ «Домінанта» ви познайомитеся з юристами, які є експертами в галузі міжнародного податкового планування та зовнішньоекономічної діяльності. Якщо ви шукаєте надійного партнера в галузі права, який стане вашою надійною опорою в будь-яких справах, чекаємо вас у нашій юридичній фірмі. Весь спектр адвокатських послуг – від базової юридичної консультації з будь-яких питань до планомірного захисту інтересів у суді. Ми подбаємо про те, щоб закон завжди був на вашому боці!

Останні новини

 • Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону - Юридична компанія «Доминанта»

  Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону

  За останні декілька років законодавство України було доповнено правовими механізмами відновлення фінансового стану фізичних осіб. Зокрема, прийняття та активне впровадження положень нового Кодексу України з процедур банкрутства вже дало початок позитивній практиці списання боргів фізичної особи.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Як повернути податкову переплату? - Юридична компанія «Доминанта»

  Як повернути податкову переплату?

  В практиці зустрічаються випадки коли платник податків має переплату за податками і у нього виникає необхідність повернути її. Як же діяти в цьому випадку?

  Необхідно одразу сказати, що право на таке повернення у платника податків існує впродовж 1095 днів від дня виникнення переплати, тобто коли він помилково та/або надмірно сплатив суми грошових зобов’язань до бюджету. Саме до сплину даного терміну платник має право подати відповідну заяву.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Поділ бізнесу подружжя при розлученні - Юридична компанія «Доминанта»

  Поділ бізнесу подружжя при розлученні

  Питання поділу майна подружжя є не однозначним та багато в чому залежить від обставин справи, заявлених вимог, обраної

  В попередній статі ми розповідали про правові аспекти поділу майна (рухомого та нерухомого), а також боргів подружжя при розлученні. Проте, окрему, більш детальну увагу слід звернути на питання щодо розподілу бізнесу та корпоративних прав подружжя.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто