Судові спори про права на нерухомість

Кредитні та іпотечні суперечки - юридична компанія Домінанта

У сучасній судовій практиці левову частку займають спори про права на нерухомість. Сторонами конфліктів і розглядів, пов'язаних із правом власності на нерухоме майно, виступають фізичні та юридичні особи, представники органів місцевого самоврядування, а також інших громадських структур. На якій стороні судового розгляду про право на нерухомість ви б не опинилися, переконлива правова позиція й ефективна стратегія ведення справи можуть гарантувати вам бажаний результат спору. Довіряти представництво ваших інтересів у суді треба лише професіоналам.

Види спорів про права на нерухомість

Фахівці Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» надають кваліфіковані юридичні послуги у сфері прав на нерухомість. Ми не тільки допоможемо вам підготувати правильну позицію в суді будь-якої інстанції, але також зберемо всі необхідні докази на вашу користь, опрацюємо ефективну тактику ведення справи і вибудуємо план дій, спрямований на позитивний результат як для позивача, так і для відповідача в спорі про права на нерухомість.

Наші адвокати завжди шукають нестандартний підхід до кожної справи і спеціалізуються на таких видах спорів:

 • позови про визнання недійсними договорів купівлі-продажу;
 • позови про витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння;
 • позови про скасування рішень державних реєстраторів про реєстрацію права власності банків на іпотечну нерухомість;
 • оспорювання прав на нерухомість, отриману в результаті успадкування;
 • оспорювання заповітів.

Найчастіше допомога кваліфікованого адвоката в спорах про права на нерухомість потрібна добросовісному покупцеві, який став жертвою шахрайських дій. У такому разі, судовий розгляд є найефективнішим і найбільш раціональним варіантом вирішення конфлікту з бажаним для вас результатом.

Представництво інтересів клієнта в спорах про права на нерухоме майно – один з основних напрямків діяльності АО «КФ «Домінанта». Наші юристи й адвокати мають величезний досвід у цій сфері, що дозволяє нам використовувати комплексний підхід і значно ефективніше вести справи будь-якого рівня складності.

Ризики у сфері права власності на нерухоме майно

Купівля та продаж нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку – тривалий, складний і багатоетапний процес. Оптимальним варіантом буде скористатися послугами юристів, які спеціалізуються на операціях із нерухомістю. Але якщо ви все-таки вирішили займатися цим самостійно, вам необхідно знати про ризики, які існують у цій сфері.

Як показує практика фахівців АО «КФ «Домінанта», основними ризиками у сфері прав власності на нерухомість є:

 • укладання угод із використанням підроблених довіреностей і правовстановлюючих документів на нерухомість;
 • продаж нерухомості, іпотека з якої була знята незаконно;
 • продаж нерухомості, права на яку оскаржуються попереднім власником (наприклад, продаж квартири, яка раніше виставлялася на торги і попередній власник оскаржує їхні результати)
 • введення в оману власників нерухомого майна про предмет угоди та її наслідки;
 • порушення прав третіх осіб – чоловіка, дружини, дітей.

Мінімізувати подібні ризики можна за допомогою професійного юридичного супроводу угод із нерухомістю. Така послуга включає:

 • аналіз правовстановлюючих документів;
 • вивчення історії переходу права власності щодо цього об’єкта за даними в ЄДР;
 • перевірка особи продавця;
 • детальний аналіз умов договору;
 • консультування клієнта з питань потенційних ризиків угоди.

Якщо ви вже уклали угоду з нерухомістю і виявилися однією зі сторін конфліктної ситуації, юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» гарантують вам ефективну стратегію ведення справи, судовий розгляд у розумні строки, а також індивідуальну лінію захисту ваших інтересів.

Ефективна тактика ведення спорів про права на нерухомість

Багаторічний досвід Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» доводить, що найефективнішим способом вирішення спорів про права на нерухомість є судовий порядок врегулювання за умови, що вашою справою займаються фахівці.

Звичайно, ви завжди можете вирішити захищати свої права самостійно, але спроби розібратися в процесуальному законодавстві й роботі сучасної судової системи України можуть привести вас у глухий кут. Адже навіть юристи іноді допускають процесуальні помилки на початкових стадіях судового процесу, які в подальшому вже не можна виправити. Крім того, ви можете зіткнутися зі значними матеріальними витратами й марнуванням часу, а також ризиками розголошення конфіденційної інформації.

З іншого боку, вирішивши скористатися послугами адвокатів і юристів АО «КФ «Домінанта» ви отримуєте всі переваги професійної юридичної допомоги:

 • ефективна стратегія й лінія захисту ваших інтересів;
 • індивідуальний підхід до кожної справи;
 • сувора політика конфіденційності;
 • використання механізмів кримінального переслідування;
 • мінімізація строків судового розгляду;
 • оскарження неправомірних дій із боку опонента й оспорювання поданих ним доказів.

У роботі з кожним нашим клієнтом ми керуємося принципами адвокатської етики, чесності та гарантуємо максимально ефективні рішення навіть у найбільш заплутаному спорі. Фахівці Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» надають юридичні послуги в тому обсязі, якого потребує клієнт – від консультацій з питань права власності на нерухомість до повного супроводу судового розгляду.

Останні новини

 • Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону - Юридична компанія «Доминанта»

  Реструктуризація валютних кредитів: нові можливості закону

  За останні декілька років законодавство України було доповнено правовими механізмами відновлення фінансового стану фізичних осіб. Зокрема, прийняття та активне впровадження положень нового Кодексу України з процедур банкрутства вже дало початок позитивній практиці списання боргів фізичної особи.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Як повернути податкову переплату? - Юридична компанія «Доминанта»

  Як повернути податкову переплату?

  В практиці зустрічаються випадки коли платник податків має переплату за податками і у нього виникає необхідність повернути її. Як же діяти в цьому випадку?

  Необхідно одразу сказати, що право на таке повернення у платника податків існує впродовж 1095 днів від дня виникнення переплати, тобто коли він помилково та/або надмірно сплатив суми грошових зобов’язань до бюджету. Саме до сплину даного терміну платник має право подати відповідну заяву.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Поділ бізнесу подружжя при розлученні - Юридична компанія «Доминанта»

  Поділ бізнесу подружжя при розлученні

  Питання поділу майна подружжя є не однозначним та багато в чому залежить від обставин справи, заявлених вимог, обраної

  В попередній статі ми розповідали про правові аспекти поділу майна (рухомого та нерухомого), а також боргів подружжя при розлученні. Проте, окрему, більш детальну увагу слід звернути на питання щодо розподілу бізнесу та корпоративних прав подружжя.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто