Судові спори про права на нерухомість

Кредитні та іпотечні суперечки - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Представництво інтересів клієнта в спорах про права на нерухоме майно – один з основних напрямків діяльності АО «КФ «Домінанта». Наші юристи й адвокати мають величезний досвід у цій сфері, що дозволяє нам використовувати комплексний підхід і значно ефективніше вести справи будь-якого рівня складності.

Види спорів про права на нерухомість

 • Позови про визнання недійсними договорів купівлі-продажу
 • Позови про витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння
 • Позови про скасування рішень державних реєстраторів про реєстрацію права власності банків на іпотечну нерухомість
 • Оспорювання прав на нерухомість, отриману в результаті успадкування
 • Оспорювання заповітів.

Найчастіше допомога кваліфікованого адвоката в спорах про права на нерухомість потрібна добросовісному покупцеві, який став жертвою шахрайських дій. У такому разі, судовий розгляд є найефективнішим і найбільш раціональним варіантом вирішення конфлікту з бажаним для вас результатом.

Ризики у сфері права власності на нерухоме майно

Купівля та продаж нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку – тривалий, складний і багатоетапний процес. Оптимальним варіантом буде скористатися послугами юристів, які спеціалізуються на операціях із нерухомістю.

Але якщо ви все-таки вирішили займатися цим самостійно, вам необхідно знати про ризики, які існують у цій сфері:

 • укладання угод із використанням підроблених довіреностей і правовстановлюючих документів на нерухомість;
 • продаж нерухомості, іпотека з якої була знята незаконно;
 • продаж нерухомості, права на яку оскаржуються попереднім власником (наприклад, продаж квартири, яка раніше виставлялася на торги і попередній власник оскаржує їхні результати)
 • введення в оману власників нерухомого майна про предмет угоди та її наслідки;
 • порушення прав третіх осіб – чоловіка, дружини, дітей.

Мінімізувати подібні ризики можна за допомогою професійного юридичного супроводу угод із нерухомістю.

Послуги юриста з купівлі \ продажу нерухомості 

 • Аналіз правовстановлюючих документів;
 • вивчення історії переходу права власності щодо цього об’єкта за даними в ЄДР;
 • перевірка особи продавця;
 • детальний аналіз умов договору;
 • консультування клієнта з питань потенційних ризиків угоди.

Якщо ви вже уклали угоду з нерухомістю і виявилися однією зі сторін конфліктної ситуації, юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» гарантують вам ефективну стратегію ведення справи, судовий розгляд у розумні строки, а також індивідуальну лінію захисту ваших інтересів.

Судові спори про права на нерухомість

Ефективна тактика ведення спорів про права на нерухомість

Багаторічний досвід Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» доводить, що найефективнішим способом вирішення спорів про права на нерухомість є судовий порядок врегулювання за умови, що вашою справою займаються фахівці.

Звичайно, ви завжди можете вирішити захищати свої права самостійно, але спроби розібратися в процесуальному законодавстві й роботі сучасної судової системи України можуть привести вас у глухий кут. Адже навіть юристи іноді допускають процесуальні помилки на початкових стадіях судового процесу, які в подальшому вже не можна виправити. Крім того, ви можете зіткнутися зі значними матеріальними витратами й марнуванням часу, а також ризиками розголошення конфіденційної інформації.

З іншого боку, вирішивши скористатися послугами адвокатів і юристів АО «КФ «Домінанта» ви отримуєте всі переваги професійної юридичної допомоги:

 • ефективна стратегія й лінія захисту ваших інтересів;
 • індивідуальний підхід до кожної справи;
 • сувора політика конфіденційності;
 • використання механізмів кримінального переслідування;
 • мінімізація строків судового розгляду;
 • оскарження неправомірних дій із боку опонента й оспорювання поданих ним доказів.

У роботі з кожним нашим клієнтом ми керуємося принципами адвокатської етики, чесності та гарантуємо максимально ефективні рішення навіть у найбільш заплутаному спорі. Фахівці Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» надають юридичні послуги в тому обсязі, якого потребує клієнт – від консультацій з питань права власності на нерухомість до повного супроводу судового розгляду.

Поширені запитання

Чи можете ви проконсультувати онлайн чи по телефону?

Так, наш адвокат може проконсультировать вас онлайн. Але для кращого розуміння вашої ситуації нам необхідно знати більше деталей та переглянути всі документи. Щоб звʼязатися з нашим адвокатом, телефонуйте за номером +38 048 784 88 88 або залиште заявку на сайті.

Які документи мені потрібно вам надати для супроводу судового спору щодо нерухомості?

Пакет документів залежить від виду спору – це може бути визнання недійсними договорів купівлі-продажу, витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння, оспорювання прав на нерухомість, отриману в результаті успадкування, оспорювання заповітів та інші.

Які терміни розгляду спорів про права на нерухомість?

В суді першої інстанції мінімальний термін розгляду – 4-6 місяців.

Останні новини

 • Як бізнесу відшкодувати збитки від військової агресії рф - Юридична компанія «Доминанта»

  Як бізнесу відшкодувати збитки від військової агресії рф

  З’являється все більше нових рішень за позовами бізнесу до росії з вимогою про відшкодування матеріальних збитків, спричинених військовими діями. І це не дивно, адже згідно з даними аналітичного центру при Київській школі економіки, загальна сума прямих збитків, що включає в себе державні підприємства та приватних осіб-підприємців, оцінюється в 13 мільярдів доларів. Але питання отримання компенсації бізнесом на законодавчому рівні ще не вирішене. Наразі єдиним способом залишається подання позову до суду про стягнення матеріальних збитків з рф. Адвокат Юлія Маршук у співавторстві з керуючим партнером – Віталієм Грициком прописали важливі кроки та механізми для компаній та підприємців, аби отримати рішення національного суду і мати можливість його реалізувати в майбутньому.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Алгоритм отримання фізичними особами компенсації за знищене/пошкоджене росією майно - Юридична компанія «Доминанта»

  Алгоритм отримання фізичними особами компенсації за знищене/пошкоджене росією майно

  Нещодавно Президентом було підписано Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України». Даний Закон набере чинність 22.05.2023 року.

  Наш адвокат, Юлія Маршук, проаналізувала положення даного закону, та підготувала коротку аналітику – на що варто звернути увагу громадянам в питанні отримання компенсації.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто