Судові спори про права на нерухомість

Кредитні та іпотечні суперечки - юридична компанія Домінанта

У сучасній судовій практиці левову частку займають спори про права на нерухомість. Сторонами конфліктів і розглядів, пов'язаних із правом власності на нерухоме майно, виступають фізичні та юридичні особи, представники органів місцевого самоврядування, а також інших громадських структур. На якій стороні судового розгляду про право на нерухомість ви б не опинилися, переконлива правова позиція й ефективна стратегія ведення справи можуть гарантувати вам бажаний результат спору. Довіряти представництво ваших інтересів у суді треба лише професіоналам.

Види спорів про права на нерухомість

Фахівці Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» надають кваліфіковані юридичні послуги у сфері прав на нерухомість. Ми не тільки допоможемо вам підготувати правильну позицію в суді будь-якої інстанції, але також зберемо всі необхідні докази на вашу користь, опрацюємо ефективну тактику ведення справи і вибудуємо план дій, спрямований на позитивний результат як для позивача, так і для відповідача в спорі про права на нерухомість.

Наші адвокати завжди шукають нестандартний підхід до кожної справи і спеціалізуються на таких видах спорів:

 • позови про визнання недійсними договорів купівлі-продажу;
 • позови про витребування нерухомого майна з чужого незаконного володіння;
 • позови про скасування рішень державних реєстраторів про реєстрацію права власності банків на іпотечну нерухомість;
 • оспорювання прав на нерухомість, отриману в результаті успадкування;
 • оспорювання заповітів.

Найчастіше допомога кваліфікованого адвоката в спорах про права на нерухомість потрібна добросовісному покупцеві, який став жертвою шахрайських дій. У такому разі, судовий розгляд є найефективнішим і найбільш раціональним варіантом вирішення конфлікту з бажаним для вас результатом.

Представництво інтересів клієнта в спорах про права на нерухоме майно – один з основних напрямків діяльності АО «КФ «Домінанта». Наші юристи й адвокати мають величезний досвід у цій сфері, що дозволяє нам використовувати комплексний підхід і значно ефективніше вести справи будь-якого рівня складності.

Ризики у сфері права власності на нерухоме майно

Купівля та продаж нерухомості як на первинному, так і на вторинному ринку – тривалий, складний і багатоетапний процес. Оптимальним варіантом буде скористатися послугами юристів, які спеціалізуються на операціях із нерухомістю. Але якщо ви все-таки вирішили займатися цим самостійно, вам необхідно знати про ризики, які існують у цій сфері.

Як показує практика фахівців АО «КФ «Домінанта», основними ризиками у сфері прав власності на нерухомість є:

 • укладання угод із використанням підроблених довіреностей і правовстановлюючих документів на нерухомість;
 • продаж нерухомості, іпотека з якої була знята незаконно;
 • продаж нерухомості, права на яку оскаржуються попереднім власником (наприклад, продаж квартири, яка раніше виставлялася на торги і попередній власник оскаржує їхні результати)
 • введення в оману власників нерухомого майна про предмет угоди та її наслідки;
 • порушення прав третіх осіб – чоловіка, дружини, дітей.

Мінімізувати подібні ризики можна за допомогою професійного юридичного супроводу угод із нерухомістю. Така послуга включає:

 • аналіз правовстановлюючих документів;
 • вивчення історії переходу права власності щодо цього об’єкта за даними в ЄДР;
 • перевірка особи продавця;
 • детальний аналіз умов договору;
 • консультування клієнта з питань потенційних ризиків угоди.

Якщо ви вже уклали угоду з нерухомістю і виявилися однією зі сторін конфліктної ситуації, юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» гарантують вам ефективну стратегію ведення справи, судовий розгляд у розумні строки, а також індивідуальну лінію захисту ваших інтересів.

Ефективна тактика ведення спорів про права на нерухомість

Багаторічний досвід Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» доводить, що найефективнішим способом вирішення спорів про права на нерухомість є судовий порядок врегулювання за умови, що вашою справою займаються фахівці.

Звичайно, ви завжди можете вирішити захищати свої права самостійно, але спроби розібратися в процесуальному законодавстві й роботі сучасної судової системи України можуть привести вас у глухий кут. Адже навіть юристи іноді допускають процесуальні помилки на початкових стадіях судового процесу, які в подальшому вже не можна виправити. Крім того, ви можете зіткнутися зі значними матеріальними витратами й марнуванням часу, а також ризиками розголошення конфіденційної інформації.

З іншого боку, вирішивши скористатися послугами адвокатів і юристів АО «КФ «Домінанта» ви отримуєте всі переваги професійної юридичної допомоги:

 • ефективна стратегія й лінія захисту ваших інтересів;
 • індивідуальний підхід до кожної справи;
 • сувора політика конфіденційності;
 • використання механізмів кримінального переслідування;
 • мінімізація строків судового розгляду;
 • оскарження неправомірних дій із боку опонента й оспорювання поданих ним доказів.

У роботі з кожним нашим клієнтом ми керуємося принципами адвокатської етики, чесності та гарантуємо максимально ефективні рішення навіть у найбільш заплутаному спорі. Фахівці Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» надають юридичні послуги в тому обсязі, якого потребує клієнт – від консультацій з питань права власності на нерухомість до повного супроводу судового розгляду.

Останні новини

 • Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду - Юридична компанія «Доминанта»

  Як отримати відшкодування за завдану росією шкоду

  24.02.2022 року російська федерація підступно розпочала війну проти України та  принесла руйнацію небачених масштабів та спустошення міст, сіл нашої держави. Але попри всі руйнування найболючішим є те, що російські окупанти завдають непоправну шкоду здоров’ю наших громадян та, на жаль, вбивають їх. Беззаперечно, що з часом російська федерація буде нести повну відповідальність перед українцями за завдану матеріальну шкоду, а також за шкоду здоров’ю та вбивства.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Добровільний та судовий порядок поділу майна подружжя - Юридична компанія «Доминанта»

  Добровільний та судовий порядок поділу майна подружжя

  Існування такого інституту як «поділ майна подружжя» зумовлено закріпленням в чинному законодавстві України принципу презумпції спільності майна подружжя. Суть даного принципу полягає у тому, що все майно, набуте за час шлюбу, є спільною сумісною власністю чоловіка та дружини, в рівних частках, незалежно від того, чи мав один з подружжя дохід чи ні. Проте існують ситуації, коли необхідно припинити право спільної сумісної власності та передати майно у особисту приватну або спільну часткову власність. Цей процес і є поділом майна подружжя.

  Сітніков Микита Романович

  помічник адвоката

  Детальніше
 • Чи можна оскаржити заповіт в Україні: законні підстави - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи можна оскаржити заповіт в Україні: законні підстави

  На жаль, дуже часто зустрічаються випадки, коли законні спадкоємці після смерті родича дізнаються про існування заповіту не на їх користь, а в деяких випадках, взагалі, на користь невідомої їм особи. Проте, в даному випадку не слід опускати руки — є законні підстави визнати заповіт недійсним. В цій статті ми зібрали головні можливості та підстави для оскарження заповіту з юридичної точки зору.

  Криворучко Вікторія Олегівна

  адвокат, кандидат юридичних наук

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто