Кредитні та іпотечні спори

Кредитні та іпотечні суперечки - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Адвокати АО «КФ «Домінанта» мають великий досвід з представництва інтересів фізичних та юридичних осіб у кредитних спорах. У нас є співробітники, які раніше працювали в банківських установах і знають як проходять ці процеси «зсередини».

Ми допоможемо вам вирішити 

 • Спори про стягнення заборгованостей за кредитом;
 • Спори про звернення стягнення на предмет іпотеки;
 • Спори про оскарження виконавчого напису нотаріуса;
 • Спори про визнання недійсними договорів уступки права вимоги на колекторські фірми;
 • Спори про скасування рішень реєстраторів або нотаріусів про перереєстрацію права власності на іпотечне майно за кредиторами (банками або фінансовими компаніями).

Чому необхідний адвокат в кредитних та іпотечних спорах 

Якщо ви стали учасником кредитного або іпотечного спору, необхідно якомога раніше одержати консультацію досвідченого адвоката. Він допоможе визначити основні позиції щодо захисту ваших інтересів і майна. Бувають випадки, коли клієнти намагаються вирішити дані питання самостійно: ведуть переговори з банками, самі представляють свої інтереси в суді. І тільки отримавши негативне рішення суду, звертаються за допомогою до юристів. Така самодіяльність, якщо людина не має досвіду в кредитних правовідносинах і тим більше в судових розглядах, може погіршити ситуацію боржника.

Основні помилки під час самостійного захисту в кредитних спорах:

 • відсутність розуміння поточної ситуації та стратегії ведення відносин;
 • надання згоди клієнтом на реструктуризацію заборгованості на невигідних для нього умовах, внаслідок чого заборгованість тільки збільшується;
 • проведення часткових виплат на вимогу банку після закінчення строків позовної давності (в такому разі клієнт втрачає можливість домогтися повної відмови банку в його позові про стягнення заборгованості на підставі пропуску строків позовної давності);
 • самостійне ведення кредитного спору в суді за відсутності знань процесуального права (клієнт може втратити можливість надати суду свої обґрунтовані заперечення та докази, якщо пропустить встановлені законом строки або невірно складе клопотання);
 • ігнорування клієнтом судових процесів, вважаючи, що суд не прийме рішення за відсутності клієнта (в такому разі суд все одно винесе заочне рішення і стягне судові витрати).

Що робити коли банк подав на вас в суд?

Що робити для мінімізації негативних наслідків, якщо вам телефонують із банку або вже подано позов до суду:

 • зібрати всі наявні у вас документи й пов'язану зі справою інформацію та звернутися до юриста за консультацією;
 • визначити з юристом можливі варіанти стратегії захисту інтересів позичальника, зіставити плюси та ризики кожного з них і залежно від конкретної ситуації визначити подальші дії;
 • якщо є ризик здійснення банком позасудового звернення стягнення на нерухомість, розглянути можливість пред'явлення самостійного позову з забороною на проведення реєстраційних дій (кращий засіб захисту – це напад);
 • якщо майно вже виставлено на торги – негайно вирішити питання про їхнє припинення, після чого вибрати варіант скасування виконавчого документа (залежно від конкретної ситуації).
Кредитні та іпотечні спори

Вирішення кредитних та іпотечних спорів з АО «КФ «Домінанта»

Звернувшись до наших юристів, ви отримаєте:

 • кваліфіковану консультацію з усіх питань;
 • пропозиції щодо вибору тактики захисту ваших інтересів;
 • професійну допомогу в судових процесах;
 • аналіз запропонованих банком умов реструктуризації заборгованості;
 • можливість реструктуризації заборгованості на пільгових умовах (відповідно до закону для валютних кредитів).

Поширені запитання

Чи можу я отримати консультацію адвоката онлайн чи по телефону?

Так, але це буде первинна консультація. Для кращого розуміння вашої ситуації нам необхідно знати більше деталей та переглянути документи. Щоб звʼязатися з нашим адвокатом, телефонуйте за номером +38 048 784 88 88 або залиште заявку на сайті.

Які документи, інформацію мені потрібно надати для консультації?

Кредитні договори, договори іпотеки, застави та інші документи, які на вашу думку відносяться до предмету спору. Більш детальний перелік наш адвокат може вам сказати після консультації.

Які терміни розгляду кредитних та іпотечних спорів в суді?

В суді першої інстанції мінімальний термін розгляду – 4-6 місяців.

Останні новини

 • Як бізнесу відшкодувати збитки від військової агресії рф - Юридична компанія «Доминанта»

  Як бізнесу відшкодувати збитки від військової агресії рф

  З’являється все більше нових рішень за позовами бізнесу до росії з вимогою про відшкодування матеріальних збитків, спричинених військовими діями. І це не дивно, адже згідно з даними аналітичного центру при Київській школі економіки, загальна сума прямих збитків, що включає в себе державні підприємства та приватних осіб-підприємців, оцінюється в 13 мільярдів доларів. Але питання отримання компенсації бізнесом на законодавчому рівні ще не вирішене. Наразі єдиним способом залишається подання позову до суду про стягнення матеріальних збитків з рф. Адвокат Юлія Маршук у співавторстві з керуючим партнером – Віталієм Грициком прописали важливі кроки та механізми для компаній та підприємців, аби отримати рішення національного суду і мати можливість його реалізувати в майбутньому.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Алгоритм отримання фізичними особами компенсації за знищене/пошкоджене росією майно - Юридична компанія «Доминанта»

  Алгоритм отримання фізичними особами компенсації за знищене/пошкоджене росією майно

  Нещодавно Президентом було підписано Закон України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України». Даний Закон набере чинність 22.05.2023 року.

  Наш адвокат, Юлія Маршук, проаналізувала положення даного закону, та підготувала коротку аналітику – на що варто звернути увагу громадянам в питанні отримання компенсації.

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто