Бухгалтерський аутсорсинг

Відповідно до Закону України «Про Бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» керівники підприємств можуть самостійно вибирати як організувати та як вести бухгалтерський облік. Можливі різні варіанти організації роботи бухгалтерського відділу. Підприємство може тримати бухгалтера у своєму штаті, а може залучати приватного бухгалтера або бухгалтерську фірму.

Одним з найбільш ефективних методів підвищення продуктивності в роботі комерційної організації є бухгалтерський аутсорсинг. Залучення сторонніх фахівців дає змогу поліпшити результати та водночас забезпечити економію ресурсів. Окремі функції підприємства просто делегуються зовнішнім фахівцям на договірній основі. Термін «аутсорсинг» походить від англійського словосполучення «outsourcing», що в перекладі означає «зовнішнє джерело». Адвокатське об'єднання «КФ «Домінанта» надає послуги бухгалтерського аутсорсингу для підприємств будь-якого масштабу.

Фахівці АО «КФ «Домінанта» надають послуги з аутсорсингу та аутстафінгу в рамках другорядних робіт компанії, сезонних робіт, одноразових проєктів, заміни співробітника, який перебуває в декретній відпустці або на лікарняному. Ми готові стати вашим надійним партнером у сфері бухгалтерії, якщо ви не бажаєте або не має можливості збільшувати штат компанії необхідною кількістю співробітників.

У рамках співпраці з клієнтом із бухгалтерського аутсорсингу експерти АО «КФ «Домінанта» відновлюють і ведуть податковий та бухгалтерський облік підприємства, складають фінансову звітність, оптимізують податкові платежі та інші нарахування, а також налагоджують взаємодію з Податковою службою України.

Послуга бухгалтерського аутсорсингу дає змогу підприємству залишатися сильним і ефективним. Поки співробітники з вашого штату займаються основними бізнес-процесами, експерти «Домінанти» готові взяти на себе бухгалтерські послуги в повному обсязі. Йдеться про бухгалтерський та податковий облік, складання різних звітів, контроль за сплатою податків, контакти з контролюючими органами. Керівництво АО «КФ «Домінанта» підбере для вас кращих кадрів, здатних якнайкраще впоратися з поставленими завданнями.

У юридичній фірмі «Домінанта» ви можете замовити послугу повноцінного аутсорсингу бухгалтерського обліку. Будь-які роботи будуть проведені з урахуванням національних стандартів України. Ми професійно займаємося бухгалтерією й податками, веденням необхідних регістрів та звітності, кадровим обліком, розрахунком, нарахуванням і виплатою зарплати на підприємстві. В АО «КФ «Домінанта» для вас доступна низка послуг у сфері аудиту, бухгалтерського та кадрового обліку. Ми можемо почати співпрацю на будь-яких етапах розвитку бізнесу – від реєстрації підприємства до процедури ліквідації.

Проведення аудиту діяльності компанії з АО «КФ «Домінанта»

 • Аудит ведення податкового обліку;
 • Аналіз бухгалтерського обліку комерційної організації;
 • Аудит дебіторської та кредиторської заборгованості;
 • Інвентаризаційний аудит;
 • Аудит перед ліквідацією, реорганізацією або процедурою банкрутства.

Закони України, що визначають зокрема і бухгалтерський облік, постійно змінюються. Професійні консультації з питань оподаткування можуть знадобитися як власникам бізнесу, так і співробітникам відділу бухгалтерії. Якщо вам цікаве залучення експертів високого рівня, звертайтеся в юридичну компанію «Домінанта». Ми більш ніж 15 років працюємо в цьому напрямку, відстежуємо всі зміни в законодавстві та в курсі актуальної судової практики.

Бухгалтерський аутсорсинг

 • Консультуємо клієнта з бухгалтерського обліку та оподаткування;
 • Організуємо та автоматизуємо бухгалтерський облік;
 • Готуємо та обробляємо первинну документацію;
 • Здійснюємо бухгалтерський облік у всіх напрямках діяльності;
 • Оформляємо бухгалтерську документацію;
 • Готуємо і здаємо звітність до держорганів;
 • Розраховуємо податки і обов'язкові платежі (ЄСВ, ПДФО, військовий збір, податок на прибуток, плата за землю, орендна плата за землю,
 • податок не нерухоме майно, єдиний податок);
 • Займаємося обліком ПДВ, реєстрацією податкових накладних;
 • Розраховуємо заробітну плату, премії, надбавки, пільги, відпускні;
 • Формуємо розрахункові листки, довідки для зарплат;
 • Представляємо інтереси юридичних осіб у податкових органах;
 • Розробляємо і складаємо управлінську звітність;
 • Здійснюємо відкриття й закриття рахунків у банківських установах;
 • Оформляємо електронний цифровий підпис (ЕЦП) та печатку.

Кадровий облік

 • Консультуємо з питань трудового права;
 • Розраховуємо податки та збори із зарплати співробітників;
 • Ведемо кадрове діловодство: складаємо штатний розклад, графіки робіт, накази про прийняття та звільнення персоналу, заповнюємо трудові книжки, ведемо облік робочих годин і складаємо графік відпусток;
 • Готуємо і здаємо звітність до держорганів;
 • Представляємо інтереси клієнта в рамках перевірок з боку податкових органів;
 • Отримуємо дозвіл на роботу для іноземців.

Бухгалтерський аутсорсинг для ФОП

 • Послуги з постановки та ведення бухобліку для ФОП (СПД, ФОП): на єдиному податку й загальній системі оподаткування;
 • Організуємо та автоматизуємо внутрішній облік для ФОП;
 • Складаємо та подаємо звітність за ФОП;
 • Розраховуємо й оплачуємо податки;
 • Оформляємо електронний цифровий підпис (ЕЦП);
 • Складаємо кадрові документи;
 • Розраховуємо зарплату найманого персоналу.

Професійний бухгалтерський аутсорсинг з АО «КФ «Домінанта»

Звернення до наших експертів – можливість повною мірою реалізувати ваші бізнес-ідеї без значних фінансових витрат. Ми готові взяти на себе весь обсяг адміністративної роботи: реєстрацію підприємства, повний супровід з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку. Ми займаємося всією звітністю, працюємо з банківськими установами і представляємо інтереси клієнта перед перевіряючими органами.

Пам'ятайте, завдяки якісному бухгалтерському аутсорсингу ви можете закласти фундамент подальшого розвитку та процвітання вашої компанії. Наші фахівці надають послуги за найвищими стандартами й гарантують виконання всіх прописаних у договорі функцій. Ми подбаємо про стабільне функціонування вашого бізнесу.

На додаток до якісного аутсорсингу бухгалтерії, як клієнт АО «КФ «Домінанта», ви отримуєте широкий асортимент супутніх послуг. Ми професійно займаємося юридичним супроводом, консультуванням персоналу, правовими та кадровими питаннями. Під час співпраці з нашим Адвокатським об'єднанням ви користуєтеся всіма сучасними методами організації робочого процесу, які базуються на безпосередніх плюсах та перевагах вашої організації.

Надання бухгалтерського аутсорсингу АО «КФ «Домінанта» передбачає дотримання конфіденційності. Надаємо послуги на підставі договору, що передбачає відповідальність у разі порушення прав та обов'язків сторін, що стосуються конфіденційності під час співпраці.

Останні новини

 • Звільнення від відповідальності за неподання податкової звітності скасовано - Юридична компанія «Доминанта»

  Звільнення від відповідальності за неподання податкової звітності скасовано

  27.05.2022 року вступив в силу Закон 2260-IX, який приніс зміни в відповідальність за порушення строків подання звітності та сплати податків в цілому. У статті консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку адвокатського об’єднання «КФ Домінанта» – Ольга Сторожук розповість про основні зміни до Податкового кодексу України, які повернули більшість зобов’язань та відповідальність платників податків під час воєнного стану.

  Сторожук Ольга Дмитрівна

  консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер

  Детальніше
 • Бухгалтерський аутсорсинг: як заощадити на бухгалтерії та оптимізувати витрати компанії - Юридична компанія «Доминанта»

  Бухгалтерський аутсорсинг: як заощадити на бухгалтерії та оптимізувати витрати компанії

  Відповідно до Закону України від 16.07.99 р. № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», власники бізнесу можуть самостійно обирати форму організації бухгалтерського обліку. Є, як мінімум, три способи організувати роботу бухгалтерії на підприємстві:

  Сторожук Ольга Дмитрівна

  консультант з оподаткування та бухгалтерського обліку, головний бухгалтер

  Детальніше
 • До уваги ФОПів, що здійснюють реалізацію товарів та послуг - Юридична компанія «Доминанта»

  До уваги ФОПів, що здійснюють реалізацію товарів та послуг

  Міністерство фінансів своїм наказом за №87 від 03.09.2021р. затвердило «Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку» (надалі за текстом – «Порядок»). Цей порядок набере чинності вже з 26 листопада 2021 року і буде обов’язковий для всіх підприємців, які зобов’язані вести такий облік відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (надалі за текстом – «Закон про РРО»), а саме для ФОПів які здійснюють розрахункові операції в готівковій формі або з прийманням платіжних карток (через POS-термінал або інтернет-еквайринг). Простіше кажучи, облік товарних запасів має здійснюватися особами, які зобов’язані використовувати РРО при розрахунках.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто