Міграційне право

Для оформлення легального проживання іноземця на території України потрібно отримати посвідку на тимчасове проживання. Процедура часто буває складною, тривалою, багатоетапною - через особливості міграційних законів, індивідуальні обставини людини, численні формальності. Іноземній особі потрібно ретельно розібратися в нюансах процедури, вивчити вимоги до документів, виконати всі законні умови. Якщо вам необхідна юридична консультація та практична допомога в отриманні посвідки на тимчасове проживання, в адвокатському об'єднанні "КФ" "Домінанта" ви зможете знайти всю необхідну підтримку.

Наші юристи мають багатий практичний досвід та необхідні професійні знання. Ми з 2005 року працюємо в сфері міграційного права. Співпрацюємо як з приватними, так і юридичними особами. Серед наших клієнтів багато бізнесменів з-за кордону, які отримують посвідку на проживання в Україні з метою подальшої роботи в нашій країни. Ми професійно, точно та швидко вирішуємо питання, пов'язані з міграційним правом.

Пропонуємо клієнтам такі послуги в області міграційного права:

 • Оформляємо посвідку на тимчасове проживання за різними підставами;
 • Продовжуємо та проводимо обмін свідоцтва про тимчасовий дозвіл на проживання;
 • Оформляємо дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання;
 • Міняємо посвідку на постійне проживання в будь-яких передбачених законом випадках, включаючи досягнення іноземцем 25 або 45 років;
 • Реєструємо місце проживання іноземного особи;
 • Оформляємо дозвіл на працевлаштування в Україні;
 • Продовжуємо дозвіл на працевлаштування, вносимо зміни в дозвіл;
 • Надаємо юридичну підтримку в рамках набуття громадянства України.

Крім того, юристи АО «КФ «Домінанта» надають будь-які інші послуги, які не вказані на цій сторінці, але необхідні клієнту. Перелічити всі види діяльності в області міграційного права неможливо, але ми працюємо з усіма випадками. І завжди досягаємо результату. Для цього можемо застосовувати нестандартні рішення. Якщо буде потрібно, можливо залучення декількох юристів та адвокатів юридичної компанії "Домінанта" - якщо випадок вимагає настільки різнобічної уваги.

Оформлення дозволу на проживання в Україні

З метою оформлення легального перебування іноземної особи на території України необхідно отримати дозвіл на тимчасове проживання. Цей дозвіл дає змогу безперешкодно користуватися численними послугами та правами, а головне - без ризику потрапити під адміністративну або кримінальну відповідальність. В рамках отримання посвідки в Україні вам може знадобитися юридична допомога. Звертайтеся до адвокатського об'єднання "Домінанта", якщо хочете заручитися підтримкою досвідченого професіонала в галузі права.

В рамках отримання посвідки на проживання в Україні надаємо такі послуги:

 • Визначаємо відповідні підстави для отримання дозволу
 • Збираємо необхідні документи
 • Оформляємо візу типу Д або продовжуємо термін легального перебування в Україні для іноземця
 • Подаємо документи до відповідного держоргану
 • Очікуємо перевірки документів та рішення з боку Міграційної служби України
 • Отримуємо готовий документ про отримання дозволу на тимчасове проживання
 • Супроводжуємо процедуру реєстрації місця проживання іноземного громадянина

У нас є всі інструменти та професійні можливості, щоб забезпечити успішне отримання посвідки на проживання для будь-якого нашого клієнта. Працюємо точно, швидко та професійно. Від юридичної консультації до отримання готового документа - в АО «КФ «Домінанта» вам буде надана комплексна правова підтримка.

Дозвіл на працевлаштування іноземців

Якщо іноземна особа влаштовується на роботу в Україні нелегально або оформляє дозвіл на працевлаштування неналежним чином, це є порушенням закону та загрожує депортацією для іноземця. Роботодавець, який працевлаштував іноземця, буде покараний великим штрафом. Якщо вам потрібен професійний юрист, здатний вирішити всі питання, пов'язані з отриманням дозволу на працевлаштування іноземних осіб, звертайтеся в АО «КФ «Домінанта».

Дозвіл на роботу в Україні - законна підстава, щоб оформити посвідку на проживання, а й можливість стабільного та регулярного заробітку для іноземців. Для проходження процедури необхідно звернутися в територіальний орган Державного центру зайнятості.

Надаємо наступні послуги для клієнтів в отриманні дозволу на працевлаштування в Україні:

 • Правильно визначаємо оптимальну категорію іноземця для отримання дозволу
 • Займаємося підготовкою необхідних документів та подаємо їх держоргани
 • Забезпечуємо отримання виписки з наказу про видачу дозволу
 • Забезпечуємо успішність перевірки здійснених платежів з боку центру зайнятості
 • Добиваємося успішної видачі готового дозволу на роботу
 • Отримуємо завірену копію дозволу (з нею можна отримати візу типу Д) та оформляємо посвідку на тимчасове проживання в Україні

Вид на проживання

Якщо ви плануєте жити та працювати в Україні, проживати в країні без обмежень, впевнено розвивати бізнес або займатися улюбленою справою - вам необхідно отримати посвідку на постійне проживання. Оформлення цього документа є важливим з точки зору отримання державних та фінансових послуг - вони стануть доступні в повному обсязі. Посвідка на постійне проживання в Україні видається терміном на 10 років, та її можна продовжувати. Щоб отримати документ, необхідно належним чином підготуватися та правильно подати необхідні документи. Заручіться підтримкою АО «КФ «Домінанта» для всебічної правової підтримки.

У разі самостійного оформлення посвідки на постійне проживання в Україні можлива відмова з боку державних органів. З різних причин - якщо у іноземця немає родичів в Україні, через неправильне оформлення документів або неповний список необхідних паперів. За підтримки юристів "Домінанти" ви зможете належним чином підійти до справи та значно збільшити свої шанси на отримання посвідки на постійне проживання.

Надаємо наступні послуги в рамках отримання посвідки на постійне проживання в Україні, на першому етапі:

 • Знаходимо законні підстави для отримання дозволу на імміграцію
 • Збираємо документи та подаємо їх за всіма правилами в реєструючий орган
 • Беремо участь в перевірці даних про іноземну особі з боку держорганів - Міграційної служби, Служби безпеки, МВС, Національної поліції, Українського філіалу Інтерполу та Державної прикордонної служби.

На другому етапі юристи вживають необхідних заходів для безпосередньо самого отримання посвідки на постійне проживання. Документ видається в форматі пластикової ID-карти. Процедура займає 15 днів.

ННаші послуги полягають в наступному:

 • Оформляємо візу типу Д або продовжуємо термін легального перебування для іноземця
 • Подаємо документи в держоргани
 • Супроводжуємо клієнта в рамках перевірки з боку Міграційної служби та прийняття рішення про видачу статусу
 • Забезпечуємо отримання посвідки на постійне проживання
 • Супроводжуємо процедуру реєстрації місця проживання іноземця

Юристи АО «КФ «Домінанта» в рамках співпраці з клієнтом в сфері міграційного права комплексно підходять до вирішення завдань. В нашій команді об'єднані юристи, які є експертами не тільки в міграційному праві, але в інших, суміжних сферах. Кожен наш клієнт отримує широкий спектр послуг та досягнення головної мети.

Останні новини

 • Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ - Юридична компанія «Доминанта»

  Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ

  В сучасних реаліях динамічного розвитку ринку продажу товарів та надання послуг для того, що б завоювати місце під сонцем, компанія має представити унікальний продукт, який буде володіти високою розрізняльною здатністю. Сам бренд товару/послуги може складатись із комплексу об’єктів інтелектуальної власності, однак ключовим із них яких є саме торговельна марка (надалі – ТМ, знак для товарів та послуг), тобто його «ім’я».

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон? - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон?

  Право на отримання пенсії в Україні є конституційним правом громадянина України. Кожен громадянин України, включаючи пенсіонерів, має право на вибір свого місця проживання зі збереженням усіх конституційних прав. На момент звернення до органів пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком особа має досягти необхідного віку та мати необхідний страховий стаж (визначається відповідно до ст. 26 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

  Хомко Світлана Василівна

  адвокат

  Детальніше
 • Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців - Юридична компанія «Доминанта»

  Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців

  25 серпня 2019 року набуде чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України» (надалі – Закон). Згаданий нормативно-правовий акт вносить зміни в ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», і вже з 25 серпня 2019 року іноземці та особи без громадянства, які надавали посильну допомогу на території проведення антитерористичної операції зможуть протягом шести місяців з дня набрання чинності нового Закону звернутись до Міграційної служби України із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання строком на 3 роки. До них відносяться: іноземці та особи без громадянства, які надавали інструкторську допомогу, а також які брали участь у виконанні бойових або службових завдань антитерористичної операції та/або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто