Посвідка на постійне проживання

Посвідка на постійне проживання. Юридична консультація, консультація юриста - юридична компанія Домінанта

Проживання на території країни без обмежень, комфортне працевлаштування, отримання державних і фінансових послуг - ось неповний перелік переваг, які дає посвідка на постійне проживання в Україні. Документ видається строком на 10 років, з можливістю продовження. Отримання статусу вимагає підготовки і правильної подачі відповідних документів. Необхідно врахувати всі правила і нюанси, визначені законом. АО «КФ «Домінанта» - юридична компанія, в якій ви можете отримати необхідну правову підтримку.

В отриманні посвідки на постійне проживання іноземцю можуть відмовити. Якщо у нього немає родинних зв'язків з українцями чи з інших причин. Відмовити можуть навіть на підставі некоректного оформлення або неповного списку документів. Послуги адвоката на території України дозволять належним чином підійти до процедури і підвищити шанси на отримання статусу. Експерти АО «КФ «Домінанта» нададуть комплексну юридичну допомогу на всіх етапах взаємодії іноземної особи з державними органами України.

Головна умова для отримання ППП в Україні - оформлення дозволу на імміграцію. Розраховувати на нього можуть іноземні особи, у яких є хоча б одна з встановлених законом причин. Це можуть бути родинні стосунки в Україні або внесення інвестицій в місцеву економіку.

Оформлення дозволу на імміграцію з АО «КФ «Домінанта»

Дозвіл на імміграцію - перший етап на шляху до отримання посвідки на постійне проживання в Україні. Займає близько 1 року. Наша юридична фірма може стати вашим партнером на самих ранніх етапах процедури. В рамках своєї участі юристи "Домінанти" вживають таких заходів:

 • Знаходимо законні підстави, щоб отримати дозвіл на імміграцію
 • Збираємо відповідні документи і подаємо їх у відповідності з процедурою в держоргани
 • Беремо участь в перевірці даних про іноземну особі з боку держорганів - до них відносяться Міграційна служба, Служба безпеки, МВС, Національна поліція, Українська філія Інтерполу і Державна прикордонна служба.
 • Здійснюємо будь-які інші заходи і забезпечуємо отримання дозволу на імміграцію для клієнта - всі види адвокатських послуг

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні з АО «КФ «Домінанта»

На другому етапі наша юридична фірма здійснює необхідні заходи, що дозволяють отримати безпосередньо сам статус ППП. Документ видається в форматі пластикової ID-карти. Процедура займає 15 днів. Послуги юриста "Домінанта" полягають в наступному:

 • Оформляємо візу типу Д або продовжуємо термін легального перебування для іноземного клієнта
 • Подаємо документи для отримання посвідки на постійне проживання в Україні
 • Супроводжуємо клієнта в рамках перевірки з боку Міграційної служби та прийняття рішення про видачу статусу
 • Забезпечуємо отримання ППП
 • Супроводжуємо процедуру реєстрації місця проживання іноземної особи

На всіх етапах процедури іноземний громадянин може розраховувати на докладні консультації юриста.

На яких підставах видається дозвіл на імміграцію в Україну?

В рамках квоти дозвіл на імміграцію можуть отримати іноземні особи з числа працівників науки і культури, в імміграції яких зацікавлена ​​держава Україна, фахівців і працівників високої кваліфікації, інвесторів з мінімальним вкладом 100 тисяч доларів, що проходили службу в ЗСУ протягом трьох років, а також мають родинні зв'язки з українськими громадянами. Поза квоти дозвіл на імміграцію визначено для різних категорій іноземців, у яких є родинні стосунки з українцями.

Як юристи АО «КФ «Домінанта» домагаються отримання ППП для клієнта?

Юридична компанія "Домінанта" працює в сфері отримання посвідки на постійне проживання з 2005 року. Ми оформили понад 30 ППП і професійно супроводжуємо кожного клієнта на всіх етапах процедури. В рамках своєї участі приймаємо такі заходи:

Збираємо документи і готуємо підстави для дозволу на імміграцію

Залежно від обраної категорії імміграції пакет документів для іноземної особи буде індивідуальним. Однак тут не обійтися без відповідної заяви, оригіналу закордонного паспорта і його нотаріально завіреного перекладу на державну мову України, документів, що підтверджують місце проживання, даних про склад сім'ї та ряду інших. Юристи "Домінанта" подбають про збір всіх необхідних документів та їх коректне оформленні. Клієнт може розраховувати на юридичну консультацію з усіх питань.

Враховуємо квоту на імміграцію

В Україні діє лімітована квота для іноземних громадян, які хочуть отримати дозвіл на імміграцію. Її встановлює Кабінет Міністрів на початку кожного року, а її обсяг залежить від регіону. Ми переконаємося, що наш клієнт потрапляє в цю квоту і зможе скористатися своїми законними правами. Надаємо послуги юриста з упором на 100% результат.

Дотримуємося всіх формальностей процедури і своєчасно подаємо документи

Фахівці юридичної фірми "Домінанта", представляючи інтереси іноземного клієнта, подають необхідні документи в держоргани. За правилами зробити це можна в дипломатичному або консульському представництві України або в територіальному органі міграції за місцем проживання - вибір між ними залежить від того, де іноземець фактично знаходиться на постійній основі.

Терміни подачі документів: не пізніше, ніж за 15 днів до того, як закінчується законний термін перебування іноземної особи. Також буде потрібен контроль термінів перебування в Україні після подачі документів, якщо особа не планує залишати країну. Для продовження легального терміну перебування на цій підставі необхідно звернутися до органу міграції з відповідними документами не раніше, ніж за 10 днів і не пізніше, ніж за 3 дні до закінчення терміну законного перебування. Оформлення ПВЖ відбувається протягом 1 року - по його закінченні рішення про видачу ППП буде анульовано.

Враховуємо правила імміграції неповнолітніх

За законами України, неповнолітні особи можуть пройти імміграцію зі своїми батьками. Дані про них повинні бути внесені в заяву батьків. Якщо імміграція дитини відбувається пізніше або він був народжений вже на території України, документи слід подати в окремому порядку. Кожен неповнолітній іноземець отримує окремий ППП.

Проводимо обмін ППП в обставинах, визначених законом

У деяких обставинах посвідка на постійне проживання підлягає обміну - юристи АО "КФ" Домінанта подбають про це. Серед обставин можуть бути такі:

 • Закінчений термін дії (становить 10 років, якщо видана пластикова ID-карта)
 • Змінено частина ПІБ іноземної особи (прізвище, ім'я або по батькові)
 • Наявність неточностей в записах
 • Документ має пошкодження або з інших причин непридатний до використання
 • Іноземний громадян досяг 25 або 45 років - якщо ППП виконаний в старому зразку
 • Якщо сталася втрата або викрадення документа про - в цьому випадку іноземець отримає новий ППП.

Останні новини

 • Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ - Юридична компанія «Доминанта»

  Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ

  В сучасних реаліях динамічного розвитку ринку продажу товарів та надання послуг для того, що б завоювати місце під сонцем, компанія має представити унікальний продукт, який буде володіти високою розрізняльною здатністю. Сам бренд товару/послуги може складатись із комплексу об’єктів інтелектуальної власності, однак ключовим із них яких є саме торговельна марка (надалі – ТМ, знак для товарів та послуг), тобто його «ім’я».

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон? - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон?

  Право на отримання пенсії в Україні є конституційним правом громадянина України. Кожен громадянин України, включаючи пенсіонерів, має право на вибір свого місця проживання зі збереженням усіх конституційних прав. На момент звернення до органів пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком особа має досягти необхідного віку та мати необхідний страховий стаж (визначається відповідно до ст. 26 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

  Хомко Світлана Василівна

  адвокат

  Детальніше
 • Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців - Юридична компанія «Доминанта»

  Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців

  25 серпня 2019 року набуде чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України» (надалі – Закон). Згаданий нормативно-правовий акт вносить зміни в ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», і вже з 25 серпня 2019 року іноземці та особи без громадянства, які надавали посильну допомогу на території проведення антитерористичної операції зможуть протягом шести місяців з дня набрання чинності нового Закону звернутись до Міграційної служби України із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання строком на 3 роки. До них відносяться: іноземці та особи без громадянства, які надавали інструкторську допомогу, а також які брали участь у виконанні бойових або службових завдань антитерористичної операції та/або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто