Дозвіл на роботу для іноземців

Дозвіл на роботу для іноземців. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Депортація для іноземця та великий штраф для роботодавця - таке покарання передбачене Законом України в разі працевлаштування без дозволу. Юридична компанія АО «КФ «Домінанта» пропонує повний правовий супровід для іноземної особи, яка зацікавлений в легальному оформленні дозволу на працевлаштування. Комплексні послуги адвоката, змістовна юридична консультація. Збираємо документи і подаємо заяви. Іноземці знаходять в нашій особі вірного друга та надійного партнера на всіх етапах процедури.

Оформлення дозволу на працевлаштування видає територіальний орган Державного центру зайнятості. З досвіду наших юристів, працевлаштування - найпопулярніша підстава для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні. Скористайтеся послугами юриста АО «КФ «Домінанта» для отримання офіційного доходу на території нашої країни.

Надаємо таку юридичну допомогу по отриманню/продовженню дозволу на працевлаштування:

 • Правильно визначаємо відповідну категорію іноземної особи для отримання дозволу на роботу
 • Займаємося підготовкою необхідних документів і подаємо їх в центр зайнятості
 • Забезпечуємо отримання виписки з наказу про видачу дозволу
 • Забезпечуємо успішність перевірки здійснених платежів з боку центру зайнятості
 • Добиваємося успішної видачі готового дозволу на працевлаштування
 • Отримуємо завірену копію дозволу (з нею можна отримати візу типу Д і оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні

Які категорії іноземців можуть працювати в Україні без дозволу?

Послугами юриста АО «КФ «Домінанта» можуть скористатися всі категорії іноземних громадян. Однак деяким з них дозвіл на роботу не потрібен, серед них:

 • особи з посвідкою на постійне місце проживання або дозволом на імміграцію
 • іноземці зі статусом біженця
 • представники сфер спорту, естради та мистецтва
 • іноземці, яким потрібен додатковий захист
 • особи, які працюють в іноземному морському флоті та авіакомпаніях, які працюють в Україні
 • співробітники зарубіжних ЗМІ, у яких є акредитація в Україні
 • особи, які працюють в аварійно-рятувальній служби та важливі для проведення робіт термінового характеру
 • особи, які проводитимуть в Україні діяльність викладацького та наукового характеру - на підставі запрошення
 • особи, які займаються в Україні реалізацією проектів міжнародної технічної допомоги

Повний список іноземних осіб, яким не потрібно отримувати дозвіл на працевлаштування, описані в Законі України "Про зайнятість населення". Одним з плюсів звернення до юристів є пошук найбільш відповідної підстави для оформлення дозволу на роботу. Наші експерти розроблять для вас оптимальний план отримання дозвільних документів.

Основні принципи роботи АО "КФ" Домінанта " при оформленні дозволу на роботу в Україні

Юридична фірма "Домінанта" займається отриманням дозволу на працевлаштування для іноземних клієнтів. У нашому активі - більше 40 успішно оформлених дозволів. Ми комплексно супроводжуємо клієнта на всіх етапах процедури. Всі види адвокатських послуг - від юридичної консультації до повного супроводу процедури. Представляємо ключові особливості роботи при оформленні дозволу на роботу в Україні:

Підбираємо необхідні документи в індивідуальному порядку

Залежно від категорії, до якої належить іноземний громадянин, потрібен особливий ряд документів. Стандартний перелік обмежується заявою, засвідченою копією проекту трудового договору і перекладом сторінки закордонного паспорта іноземної особи, де містяться його особисті дані, а також фотографіями. Однак є також окремі категорії осіб, яким потрібно підготувати ряд додаткових документів. Вимога стосується високооплачуваних професіоналів, засновників / учасників / бенефіціарів юр. осіб, які створені в Україні, випускників університетів, що входять в Топ-100 навчальних закладів світу, а також іноземних працівників творчих професій та іноземних IT-фахівців.

Подбаймо про дотримання вимог про мінімальну зарплату

Щоб отримати дозвіл на роботу для іноземця, необхідно виконати вимогу щодо мінімального рівня заробітної плати. Виконати її повинен роботодавець, і згідно з ним 1 мінімальна зарплата покладена для особливих категорій українців, 5 розмірів мінімальної зарплати - для іноземних найманих співробітників, які відносяться до громадських об'єднаннь, благодійних організацій та навчальних закладів, 10 розмірів мінімальної зарплати - для будь-яких інших найманих працівників з числа іноземців.

Контролюємо дотримання термінів оплати та подачі документів в Центр зайнятості

Коли документи будуть розглянуті державними органами, на вказану електронну адресу буде направлено витяг з наказу. У ньому міститься або причина, по якій розгляд документів призупинено, або повідомлення про те, що дозвіл видано і його необхідно сплатити. Згаданий електронний лист має важливе значення: якщо пропустити його, потрібно повторне повторення процедури. Встановлений термін для оплати дозволу - 10 днів.

Коли ж дозвіл на працевлаштування іноземця буде отримано, його роботодавець має 3 місяці для вирішення питання з працевлаштуванням. Не пізніше ніж через 10 днів після того, як підписаний трудовий договір, проводиться подача завіреної його копії в територіальний орган Центру зайнятості.

Консультація юриста з питань обов'язків роботодавця по відношенню до центру зайнятості та Міграційної служби

Працевлаштування іноземного особи і отримання посвідки на тимчасове проживання супроводжується для роботодавця появою додаткових зобов'язань. Наші юристи відстежують їх дотримання і виконання. Зокрема, потрібне внесення змін у дозвіл на роботу, якщо змінено найменування роботодавця, була проведена реорганізація, іноземець оформив новий паспорт або був переведений на нову посаду. Також на роботодавця лягають повідомлення Центру зайнятості та міграційної служби України про факт дострокового звільнення іноземного працівника. Якщо ці вимоги будуть порушені, роботодавцю загрожує адміністративне стягнення.

Забезпечуємо продовження терміну дії дозволу на роботу при необхідності

Залежно від категорії іноземної особи дозвіл видається на наступні терміни:

 • для особливих категорій осіб з іноземним громадянством - до 3 років;
 • для відряджених іноземних співробітників - до 3 років;
 • для внутрішньокорпоративних правонаступників - на весь термін дії рішення про переведення іноземного громадянина на роботу;
 • для будь-яких інших іноземців - на термін до 1 року.

Якщо є підстави, а процедура була дотримана належним чином, можливе продовження даних дозволів. Продовжувати їх можна необмежену кількість разів. Для цього необхідно звернення не пізніше, ніж за 30 днів до дати його закінчення. Справа в тому, що коли буде продовжено дозвіл на роботу, додатково буде потрібно продовження посвідки на тимчасове проживання.

Останні новини

 • Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ - Юридична компанія «Доминанта»

  Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ

  В сучасних реаліях динамічного розвитку ринку продажу товарів та надання послуг для того, що б завоювати місце під сонцем, компанія має представити унікальний продукт, який буде володіти високою розрізняльною здатністю. Сам бренд товару/послуги може складатись із комплексу об’єктів інтелектуальної власності, однак ключовим із них яких є саме торговельна марка (надалі – ТМ, знак для товарів та послуг), тобто його «ім’я».

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон? - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон?

  Право на отримання пенсії в Україні є конституційним правом громадянина України. Кожен громадянин України, включаючи пенсіонерів, має право на вибір свого місця проживання зі збереженням усіх конституційних прав. На момент звернення до органів пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком особа має досягти необхідного віку та мати необхідний страховий стаж (визначається відповідно до ст. 26 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

  Хомко Світлана Василівна

  адвокат

  Детальніше
 • Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців - Юридична компанія «Доминанта»

  Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців

  25 серпня 2019 року набуде чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України» (надалі – Закон). Згаданий нормативно-правовий акт вносить зміни в ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», і вже з 25 серпня 2019 року іноземці та особи без громадянства, які надавали посильну допомогу на території проведення антитерористичної операції зможуть протягом шести місяців з дня набрання чинності нового Закону звернутись до Міграційної служби України із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання строком на 3 роки. До них відносяться: іноземці та особи без громадянства, які надавали інструкторську допомогу, а також які брали участь у виконанні бойових або службових завдань антитерористичної операції та/або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто