Оформлення дозволу на проживання в Україні

Оформлення дозволу на проживання в Україні - юридична компанія Домінанта

АО "КФ" Домінанта "надає комплексні послуги юриста в отриманні посвідки на тимчасове проживання в Україні. Пропонуємо повну правову підтримку для іноземних громадян, які хочуть отримати законний спосіб перебування на території країни. Посвідка на тимчасове проживання має термін дії від одного до трьох років. Експерти нашої юридичної компанії допомагають з пошуком підстав, подають документи без черг - все це за доступною вартістю.

Успішно отримана посвідка дозволить іноземцю легально перебувати на території України, отримувати державні та фінансові послуги. Наші фахівці повністю супроводжуватимуть процедуру - від юридичної консультації до отримання готового документа.

У список послуг для іноземців в отриманні ПТП входять наступні дії:

 • Визначаємо відповідні підстави для отримання документа
 • Збираємо необхідні документи
 • Оформляємо візу типу Д або продовжуємо термін легального перебування в Україні для іноземця
 • Подаємо документи до відповідного держоргана
 • Очікуємо перевірки документів і рішення з боку Міграційної служби України
 • Отримуємо готовий документ про отримання дозволу на тимчасове проживання
 • Супроводжуємо процедуру реєстрації місця проживання

Отримати тимчасову посвідку на проживання можна з таких підстав:

 • Наявність дозволу на роботу - діє від 6 до 36 місяців;
 • Процедура возз'єднання з сім'єю, яка включає українських громадян - діє 12 місяців;
 • Процедура возз'єднання з сім'єю, яка включає іноземців з чинним дозволом на проживання або осіб, яким потрібен додатковий захист або вони відносяться до біженців - діє 12 місяців;
 • Іноземець є засновником / учасником або бенефіціарним власником юридичної особи, зареєстрованої на території України - діє 24 місяці;
 • Іноземець приїхав в країну на навчання - діє протягом усього терміну навчання;
 • Робота в зарубіжних ЗМІ - діє 12 місяців;
 • Участь в різних міжнародних програмах - діє 12 місяців;
 • Іноземець є співробітників філій зарубіжних компаній або банків - діє 12 місяців

Основні принципи роботи АО "КФ" Домінанта "при оформленні тимчасової посвідки на проживання

Юридична фірма "Домінанта" займається оформленням тимчасової посвідки на проживання. У нашому активі - більше 50 успішно підготовлених дозволів. Пропонуємо комплексний супровід клієнта на всіх етапах процедури. Надаємо всі види адвокатських послуг - від консультації юриста до отримання готових документів або їх продовження. Всі аспекти юридичної допомоги.

Ознайомтеся з ключовими особливостями роботи при оформленні тимчасової посвідки на проживання в Україні:

Підбираємо необхідні документи відповідно до підстав

Існують різні підстави для отримання тимчасового дозволу на проживання, і в залежності від ситуації потрібен індивідуально підібраний пакет документів. Обов'язковий перелік документів не обходиться без відповідної заяви (оформляється інспектором під час подачі документів), оригіналу посвідчення особи за поїздок за кордон і його нотаріально завіреного перекладу на українську мову.

Також в цей список входить поліс медичного страхування і квитанція, що підтверджує оплату державного мита та адміністративних платежів. Додаткові документи юристи АО «КФ «Домінанта» уточнять і підготують. Слід згадати, що всі документи іноземного зразка повинні бути подані з перекладом на українську мову - нотаріально завіреним. Також може знадобитися апостилювання або консульська легалізація документів. Скористайтеся послугами адвоката і він подбає про всі нюанси.

Оформляємо візу типу Д на відповідній підставі

Іноземні громадяне, яким необхідно отримати візу типу Д до моменту оформлення тимчасової посвідки на проживання (до них відносяться всі іноземці, виключаючи громадян таких країн як Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан), повинні отримати її із застосуванням тієї ж підстави, яка буде використовуватися для отримання тимчасової посвідки на проживання. Якщо іноземна особа має дійсну візою іншого типу, вона повинна бути анульована. Або можна дочекатися закінчення її терміну дії та зробити звернення з приводу отримання візи необхідного типу.

Оформляємо відповідний поліс медичного страхування

Щоб подати документи для отримання ПТП, буде потрібен поліс медичного страхування. Термін його дії повинен бути рівний або перевищувати термін дії тимчасового дозволу на проживання, які оформляє іноземець. З досвіду юристів "Домінанта", важливо забезпечити "запас" часу, як мінімум, на кілька місяців. Важливо переконатися в точній відповідності особистих даних іноземного громадянина даними його посвідчення особи - ми подбаємо про це. Ідентифікаційний податковий номер при оформленні поліса медичного страхування не потрібен.

Дотримуємося термінів подачі документів, встановлених Законом України

Особам з громадянством Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та Узбекистану необхідно подати документи не пізніше, ніж за 15 днів до закінчення законного терміну перебування на території країни. Перевірку наявності терміну можна зробити на сайті Міграційної служби України. Особам з громадянством всіх інших країн необхідно звернутися за видачею тимчасової посвідки на проживання не пізніше, ніж за 15 днів закінчення терміну дії візи типу Д.

У разі скорого закінчення терміну дії тимчасового дозволу на проживання потрібно звернення за його обміном. Термін той же - не пізніше, ніж за 15 днів до закінчення його дії. Обмін посвідки на тимчасове проживання потрібен в таких випадках: при зміні ПІБ, пошкодженні документа або непридатності для використання, виявлених в документі. У цих випадках звернутися потрібно не пізніше, ніж протягом 1 місяця з моменту появи таких обставин.

Реєструємо місце проживання після отримання посвідки

Протягом 1 місяця з моменту отримання документа про тимчасовий дозвіл на проживання іноземцю потрібно пройти процедуру реєстрації місця проживання. Іншими словами - прописатися. Варто вказати, що між датою видачі дозволу та датою його отримання може бути значна різниця. Так що не слід затягувати з отриманням документа. На сайті Міграційної служби України можна перевірити готовність дозволу на тимчасове проживання.

Терміни оформлення тимчасової посвідки на проживання

Державні органи повинні видати тимчасовий вид на проживання іноземній особі в строк до 15 робочих днів. Час відраховується з моменту, коли було ними отримано відповідну заяву. Якщо мова йде про обмін ПТП, подача документів іноземцем проводиться не пізніше ніж за 15 робочих днів до закінчення терміну його дії. Заручіться правовою підтримкою АО «КФ «Домінанта» - і все терміни будуть дотримані. Юристи подбають про те, щоб ні одна умова Закону України не була порушена.

Останні новини

 • Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ - Юридична компанія «Доминанта»

  Торговельна марка як вклад до статутного капіталу ТОВ

  В сучасних реаліях динамічного розвитку ринку продажу товарів та надання послуг для того, що б завоювати місце під сонцем, компанія має представити унікальний продукт, який буде володіти високою розрізняльною здатністю. Сам бренд товару/послуги може складатись із комплексу об’єктів інтелектуальної власності, однак ключовим із них яких є саме торговельна марка (надалі – ТМ, знак для товарів та послуг), тобто його «ім’я».

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше
 • Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон? - Юридична компанія «Доминанта»

  Чи може громадянин отримувати пенсію в Україні, якщо переїхав жити за кордон?

  Право на отримання пенсії в Україні є конституційним правом громадянина України. Кожен громадянин України, включаючи пенсіонерів, має право на вибір свого місця проживання зі збереженням усіх конституційних прав. На момент звернення до органів пенсійного фонду із заявою про призначення пенсії за віком особа має досягти необхідного віку та мати необхідний страховий стаж (визначається відповідно до ст. 26 ЗУ «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»).

  Хомко Світлана Василівна

  адвокат

  Детальніше
 • Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців - Юридична компанія «Доминанта»

  Спрощений порядок отримання громадянства для іноземців

  25 серпня 2019 року набуде чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України» (надалі – Закон). Згаданий нормативно-правовий акт вносить зміни в ЗУ «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», і вже з 25 серпня 2019 року іноземці та особи без громадянства, які надавали посильну допомогу на території проведення антитерористичної операції зможуть протягом шести місяців з дня набрання чинності нового Закону звернутись до Міграційної служби України із заявою про оформлення посвідки на тимчасове проживання строком на 3 роки. До них відносяться: іноземці та особи без громадянства, які надавали інструкторську допомогу, а також які брали участь у виконанні бойових або службових завдань антитерористичної операції та/або заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто