Корпоративна практика

Корпоративна практика є одним з головних напрямків професійної діяльності АО «КФ «Домінанта». Наші юристи мають багатий практичний досвід і постійно підвищують кваліфікацію. Вони розвиваються і адаптуються до потреб ринку в області корпоративного права. Все це становить основу для надання послуг найвищого класу. У сфері корпоративного права ми працюємо на результат і завжди досягаємо поставлених цілей.

Юридична допомога «КФ «Домінанта» полягає як в консультуванні з поточних питань діяльності підприємства, так і в сприянні реалізації великих інвестиційних проектів. В рамках співпраці з клієнтом ми займаємося реєстрацією бізнесу, реорганізацією бізнесу, правовим забезпеченням впровадження режиму захисту конфіденційної інформації, побудовою договірної роботи, юридичним і податковим аудитом, комплексним дослідженням діяльності бізнесу due diligence, реєстрацією торгових марок, супроводом інвестицій.

Якщо ви звернетеся в юридичну фірму «Домінанта», над вирішенням вашого питання буде працювати ціла команда з досвідчених експертів в різних сферах права. Ми виявимо потенційні ризики, захистимо ваші інтереси та супроводимо процедуру від початку і до кінця.

Реєстрація підприємств

Для ведення легальної підприємницької діяльності в Україні необхідно пройти процедуру реєстрації підприємства. Це перший етап розвитку бізнесу, на якому закладаються основи успішності комерційної діяльності. Тому рекомендуємо замовити професійні послуги юриста для отримання необхідних консультацій, підтримки та участі в процедурі реєстрації. Команда АО «КФ «Домінанта» супроводжує будь-які реєстраційні та адміністративні процеси.

Ми виступаємо від імені тих, хто не бажає витрачати свій час на підготовку та подачу документів в державних установах. До того ж, забезпечити юридичну коректність при підготовці та подачі документів можуть тільки професійні юристи. В «КФ «Домінанта» ви можете замовити комплексний юридичний супровід при реєстрації ТОВ, СПД, ФОП, акціонерних товариств, громадських організацій, а також іноземних компаній.

Ми не тільки консультуємо клієнта з усіх питань, але і збираємо документи, вибираємо оптимальну організаційно-правову форму ведення бізнесу. У нас є можливість на найвищому професійному рівні надавати будь-яку допомогу, яка може знадобитися клієнту при відкритті бізнесу в Україні.

Ліквідація підприємств

Згідно з Цивільним кодексом України, ліквідація підприємства - процедура, в рамках якої припиняється діяльність організації, з дотриманням ряду законних умов. Ліквідація підприємства супроводжується заходами, в результаті яких відбувається припинення прав та обов'язків юридичної особи. Якщо ви є засновником або власником підприємства, ви можете заручитися професійною юридичною підтримкою АО «КФ «Домінанта». Ми повністю супроводжуємо процедуру, від перших консультацій до внесення відповідного запису до Державного реєстру.

Співпраця з юридичною компанією «Домінанта» в питаннях ліквідації підприємства починається з попередньої консультації. Далі підписується юридичний договір про надання послуг. Наші експерти отримують необхідну інформацію та повноваження щодо поводження. Нарешті, ми виконуємо визначені законом заходи по ліквідації підприємства і передаємо клієнтам готовий пакет документів.

В АО «КФ «Домінанта» можна замовити послуги експрес-ліквідації підприємства, реорганізації юридичної особи. Ми вміємо професійно працювати в будь-яких напрямках, які можливі в рамках ліквідації підприємства.

Реєстрація торгової марки

В рамках реєстрації торгових марок юридична допомога полягає у всебічному консультуванні, перевірці торгового знака на тотожність і схожість, зборі та поданні необхідних документів, а також захисті інтелектуальних прав клієнта в судовому порядку. Юридична фірма «Домінанта» вже більше 15 років займається реєстрацією торгових марок в Україні.

В рамках співпраці з командою Домінанти юристи беруть участь в таких процедурах як визначення відповідних класів для реєстрації з Міжнародної класифікації товарів та послуг, попередня перевірка торговельної марки на схожість і тотожність, оформлення заявки та оплата зборів, подача документів в Укрпатент. Представляємо інтереси клієнта на всіх етапах отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

На рахунку АО «КФ «Домінанта» - понад 100 зареєстрованих торгових марок. Ми працювали як по реєстрації індивідуальних, так і колективних марочних найменувань. Гарантуємо, що при нашій підтримці реєстрація торгової марки буде проведена за найвищими світовими стандартами юридичної практики та зі знанням особливостей локального ринку.

Договірне право

Господарська діяльність в Україні вимагає регулярної роботи з договорами. І в ній завжди є безліч ризиків. Якщо договір складений невірно або недостатньо вивчений перед підписанням, в подальшому ваші права та інтереси можуть бути суттєво порушені. Можуть бути укладені зобов'язання, небажані для вашого підприємства. Якщо ви заручитеся підтримкою юридичної компанії «Домінанта», ви зможете виключити будь-які ризики та забезпечити відповідність договору найвищим стандартам з правової точки зору.

В АО «КФ «Домінанта» є відразу кілька фахівців, котрі займаються виключно сферою договірного права. Ми працюємо по юридичній оцінці договорів, контрактів та угод, супроводжуємо процедуру укладення договору, беремо участь в переговорах, метою яких є укладення договору, готуємо документи для здійснення угод, притягуємо до відповідальності за порушення договірних зобов'язань, розробляємо міжнародні контракти, оформляємо перехід права кредитора / боржника до інших осіб.

Юридичні послуги в сфері договірного права - одна з основних практик адвокатського об'єднання «Домінанта». Працюємо в цьому напрямку більше 15 років і завжди досягаємо успішного результату для клієнта.

Податкове планування

Для успішної комерційної діяльності необхідно подбати про ефективне податкове планування. Його мета - оптимізувати податкові платежі, і зробити це в рамках чинного законодавства. Юристи АО «КФ «Домінанта» професійно займаються податковим плануванням: організуємо фінансовий облік, вміємо зменшувати обсяг податкових виплат, не порушуючи при цьому Закон України.

Податкове планування за участю професійних юристів дозволить швидко знайти рішення, які суттєво знизять податкове навантаження. При цьому буде повністю врахована специфіка діяльності підприємства. Оптимізація оподаткування та юридичний аудит - одні з кращих заходів з розвитку бізнесу на ранніх етапах.

Наші експерти допоможуть підібрати оптимальну схему сплати податків - це може бути як загальна, так і спрощена система. Ми ретельно вивчимо, які податкові пільги доступні для вашого підприємства, чи потрібно відшкодування податкового кредиту з ПДВ та хто є вашими контрагентами - резиденти або нерезиденти. Ми допоможемо вам легально знизити податковий тягар та створити індивідуальні умови діяльності, як на найближчий термін, так і в довгостроковій перспективі.

Ключові фахівці

Останні новини

 • Податкова амністія капіталів — чи варто виводити активи з тіні - Юридична компанія «Доминанта»

  Податкова амністія капіталів — чи варто виводити активи з тіні

  Ідея амністії капіталів активно обговорювалася останні п’ять років, проте дійти згоди з даного питання вдалося лише в 2021 році, а 21 липня набув чинності відповідний закон № 1539-ІХ. З метою стимулювання детінізації доходів громадян ним були внесені зміни до Податкового кодексу та введено процедуру одноразового добровільного декларування фізичними особами належних їм активів. Одночасно, законом № 1542-IX були внесені необхідні зміни до кримінального та кримінально-процесуального кодексів з метою виключити можливість притягнення до відповідальності за ухилення від сплати податків осіб, що скористаються можливістю спеціального декларування.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше
 • Структуру власності для юридичних осіб затверджено. Бенефіціарам підготуватись! - Юридична компанія «Доминанта»

  Структуру власності для юридичних осіб затверджено. Бенефіціарам підготуватись!

  Трохи більше ніж півтора роки тому в ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі за текстом також – Закон про реєстрацію) з’явилося поняття «структури власності» юридичної особи. Міністерство фінансів України 19 березня 2021 року затвердило Положення про форму та зміст структури власності (надалі — Положення), яке опубліковане в Урядовому кур’єрі 11 червня 2021 року та вступить в силу з 11 липня 2021 року.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Підприємцям приготуватись - Юридична компанія «Доминанта»

  Підприємцям приготуватись

  Ми вже не одноразово звертались до теми РРО в діяльності ФОПів, проте наразі Міністерство фінансів підкинуло черговий привід.

  Так, ще з 2000 року закон про РРО зобов’язував суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції, вести у встановленому порядку облік товарів за місцем їх реалізації та зберігання, реалізовувати тільки обліковані товари.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто