Корпоративна практика

Корпоративна практика є одним з головних напрямків професійної діяльності АО «КФ «Домінанта». Наші юристи мають багатий практичний досвід і постійно підвищують кваліфікацію. Вони розвиваються і адаптуються до потреб ринку в області корпоративного права. Все це становить основу для надання послуг найвищого класу. У сфері корпоративного права ми працюємо на результат і завжди досягаємо поставлених цілей.

Юридична допомога «КФ «Домінанта» полягає як в консультуванні з поточних питань діяльності підприємства, так і в сприянні реалізації великих інвестиційних проектів. В рамках співпраці з клієнтом ми займаємося реєстрацією бізнесу, реорганізацією бізнесу, правовим забезпеченням впровадження режиму захисту конфіденційної інформації, побудовою договірної роботи, юридичним і податковим аудитом, комплексним дослідженням діяльності бізнесу due diligence, реєстрацією торгових марок, супроводом інвестицій.

Якщо ви звернетеся в юридичну фірму «Домінанта», над вирішенням вашого питання буде працювати ціла команда з досвідчених експертів в різних сферах права. Ми виявимо потенційні ризики, захистимо ваші інтереси та супроводимо процедуру від початку і до кінця.

Реєстрація підприємств

Для ведення легальної підприємницької діяльності в Україні необхідно пройти процедуру реєстрації підприємства. Це перший етап розвитку бізнесу, на якому закладаються основи успішності комерційної діяльності. Тому рекомендуємо замовити професійні послуги юриста для отримання необхідних консультацій, підтримки та участі в процедурі реєстрації. Команда АО «КФ «Домінанта» супроводжує будь-які реєстраційні та адміністративні процеси.

Ми виступаємо від імені тих, хто не бажає витрачати свій час на підготовку та подачу документів в державних установах. До того ж, забезпечити юридичну коректність при підготовці та подачі документів можуть тільки професійні юристи. В «КФ «Домінанта» ви можете замовити комплексний юридичний супровід при реєстрації ТОВ, СПД, ФОП, акціонерних товариств, громадських організацій, а також іноземних компаній.

Ми не тільки консультуємо клієнта з усіх питань, але і збираємо документи, вибираємо оптимальну організаційно-правову форму ведення бізнесу. У нас є можливість на найвищому професійному рівні надавати будь-яку допомогу, яка може знадобитися клієнту при відкритті бізнесу в Україні.

Ліквідація підприємств

Згідно з Цивільним кодексом України, ліквідація підприємства - процедура, в рамках якої припиняється діяльність організації, з дотриманням ряду законних умов. Ліквідація підприємства супроводжується заходами, в результаті яких відбувається припинення прав та обов'язків юридичної особи. Якщо ви є засновником або власником підприємства, ви можете заручитися професійною юридичною підтримкою АО «КФ «Домінанта». Ми повністю супроводжуємо процедуру, від перших консультацій до внесення відповідного запису до Державного реєстру.

Співпраця з юридичною компанією «Домінанта» в питаннях ліквідації підприємства починається з попередньої консультації. Далі підписується юридичний договір про надання послуг. Наші експерти отримують необхідну інформацію та повноваження щодо поводження. Нарешті, ми виконуємо визначені законом заходи по ліквідації підприємства і передаємо клієнтам готовий пакет документів.

В АО «КФ «Домінанта» можна замовити послуги експрес-ліквідації підприємства, реорганізації юридичної особи. Ми вміємо професійно працювати в будь-яких напрямках, які можливі в рамках ліквідації підприємства.

Реєстрація торгової марки

В рамках реєстрації торгових марок юридична допомога полягає у всебічному консультуванні, перевірці торгового знака на тотожність і схожість, зборі та поданні необхідних документів, а також захисті інтелектуальних прав клієнта в судовому порядку. Юридична фірма «Домінанта» вже більше 15 років займається реєстрацією торгових марок в Україні.

В рамках співпраці з командою Домінанти юристи беруть участь в таких процедурах як визначення відповідних класів для реєстрації з Міжнародної класифікації товарів та послуг, попередня перевірка торговельної марки на схожість і тотожність, оформлення заявки та оплата зборів, подача документів в Укрпатент. Представляємо інтереси клієнта на всіх етапах отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

На рахунку АО «КФ «Домінанта» - понад 100 зареєстрованих торгових марок. Ми працювали як по реєстрації індивідуальних, так і колективних марочних найменувань. Гарантуємо, що при нашій підтримці реєстрація торгової марки буде проведена за найвищими світовими стандартами юридичної практики та зі знанням особливостей локального ринку.

Договірне право

Господарська діяльність в Україні вимагає регулярної роботи з договорами. І в ній завжди є безліч ризиків. Якщо договір складений невірно або недостатньо вивчений перед підписанням, в подальшому ваші права та інтереси можуть бути суттєво порушені. Можуть бути укладені зобов'язання, небажані для вашого підприємства. Якщо ви заручитеся підтримкою юридичної компанії «Домінанта», ви зможете виключити будь-які ризики та забезпечити відповідність договору найвищим стандартам з правової точки зору.

В АО «КФ «Домінанта» є відразу кілька фахівців, котрі займаються виключно сферою договірного права. Ми працюємо по юридичній оцінці договорів, контрактів та угод, супроводжуємо процедуру укладення договору, беремо участь в переговорах, метою яких є укладення договору, готуємо документи для здійснення угод, притягуємо до відповідальності за порушення договірних зобов'язань, розробляємо міжнародні контракти, оформляємо перехід права кредитора / боржника до інших осіб.

Юридичні послуги в сфері договірного права - одна з основних практик адвокатського об'єднання «Домінанта». Працюємо в цьому напрямку більше 15 років і завжди досягаємо успішного результату для клієнта.

Податкове планування

Для успішної комерційної діяльності необхідно подбати про ефективне податкове планування. Його мета - оптимізувати податкові платежі, і зробити це в рамках чинного законодавства. Юристи АО «КФ «Домінанта» професійно займаються податковим плануванням: організуємо фінансовий облік, вміємо зменшувати обсяг податкових виплат, не порушуючи при цьому Закон України.

Податкове планування за участю професійних юристів дозволить швидко знайти рішення, які суттєво знизять податкове навантаження. При цьому буде повністю врахована специфіка діяльності підприємства. Оптимізація оподаткування та юридичний аудит - одні з кращих заходів з розвитку бізнесу на ранніх етапах.

Наші експерти допоможуть підібрати оптимальну схему сплати податків - це може бути як загальна, так і спрощена система. Ми ретельно вивчимо, які податкові пільги доступні для вашого підприємства, чи потрібно відшкодування податкового кредиту з ПДВ та хто є вашими контрагентами - резиденти або нерезиденти. Ми допоможемо вам легально знизити податковий тягар та створити індивідуальні умови діяльності, як на найближчий термін, так і в довгостроковій перспективі.

Ключові фахівці

Останні новини

 • Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей - Юридична компанія «Доминанта»

  Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей

  Ескалація військової агресії росії одним із наслідків мала деструктуризацію ринку праці. Багато підприємств фактично зупинили свою роботу або перемістились до іншої області, втратили масштаб і т.д., а працівники, тікаючи від війни іноді полишали робочі місця навіть без попередження. 
  Тому розповсюдженим у трудових відносин стало призупинення трудового договору. Які нормативні акти це врегулювали та які на сьогоднішній день найбільш гострі питання виникли з юридичної точки зору як у працівника, так і роботодавця. Юрист Олексій Ющенко піготував відповіді на ці питання. 

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Митне оформлення товарів в Україні. Що змінилось в умовах воєнного стану - Юридична компанія «Доминанта»

  Митне оформлення товарів в Україні. Що змінилось в умовах воєнного стану

  З моменту введення на території України воєнного стану одним із питань, яке гостро потребувало вирішення, стала митниця. ВРУ, Урядом та профільними органами виконавчої влади було ухвалено значну кількість нормативно-правових актів, які не тільки спрощують порядок митного оформлення товарів, в тому числі транспортних засобів, а й надають певні пільги для імпортерів. 

  Бойко Микола Ігорович

  юрист

  Детальніше
 • Як відбувається державна реєстрація бізнесу в умовах воєнного стану - Юридична компанія «Доминанта»

  Як відбувається державна реєстрація бізнесу в умовах воєнного стану

  Вже більше 40 днів українці мужньо протистоять ворогу на полі бою, в інформаційному просторі і в тилу. Як неодноразово заявляли представники влади, у мирного населення своє поле бою – боротьба за працюючу економіку. Всі підприємства і підприємці, які знаходяться у відносній безпеці мають працювати.

  Бабійчук Анастасія Валеріївна

  керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто