Корпоративна практика

Навігація по сторінці

Корпоративна практика є одним з головних напрямків професійної діяльності АО «КФ «Домінанта». Юридична допомога «КФ «Домінанта» полягає як в консультуванні з поточних питань діяльності підприємства, так і в сприянні реалізації великих інвестиційних проектів. В рамках співпраці з клієнтом ми займаємося реєстрацією бізнесу, реорганізацією бізнесу, правовим забезпеченням впровадження режиму захисту конфіденційної інформації, побудовою договірної роботи, юридичним і податковим аудитом, комплексним дослідженням діяльності бізнесу due diligence, реєстрацією торгових марок, супроводом інвестицій.

Якщо ви звернетеся в юридичну фірму «Домінанта», над вирішенням вашого питання буде працювати ціла команда з досвідчених експертів в різних сферах права. Ми виявимо потенційні ризики, захистимо ваші інтереси та супроводимо процедуру від початку і до кінця.

Корпоративна практика

Реєстрація підприємств

Команда АО «КФ «Домінанта» супроводжує будь-які реєстраційні та адміністративні процеси.

Ми виступаємо від імені тих, хто не бажає витрачати свій час на підготовку та подачу документів в державних установах. До того ж, забезпечити юридичну коректність при підготовці та подачі документів можуть тільки професійні юристи. В «КФ «Домінанта» ви можете замовити комплексний юридичний супровід при реєстрації ТОВ, СПД, ФОП, акціонерних товариств, громадських організацій, а також іноземних компаній. Ми не тільки консультуємо клієнта з усіх питань, але і збираємо документи, вибираємо оптимальну організаційно-правову форму ведення бізнесу. 

Ліквідація підприємств

Згідно з Цивільним кодексом України, ліквідація підприємства - процедура, в рамках якої припиняється діяльність організації, з дотриманням ряду законних умов. Ліквідація підприємства супроводжується заходами, в результаті яких відбувається припинення прав та обов'язків юридичної особи. Якщо ви є засновником або власником підприємства, ви можете заручитися професійною юридичною підтримкою АО «КФ «Домінанта». Ми повністю супроводжуємо процедуру, від перших консультацій до внесення відповідного запису до Державного реєстру.

Співпраця з юридичною компанією «Домінанта» в питаннях ліквідації підприємства починається з попередньої консультації. Далі підписується юридичний договір про надання послуг. Наші експерти отримують необхідну інформацію. Далі, ми виконуємо визначені законом заходи по ліквідації підприємства і передаємо клієнтам готовий пакет документів.

В АО «КФ «Домінанта» можна замовити послуги експрес-ліквідації підприємства, реорганізації юридичної особи. Ми вміємо професійно працювати в будь-яких напрямках, які можливі в рамках ліквідації підприємства.

Реєстрація торгової марки

В рамках реєстрації торгових марок юридична допомога полягає у всебічному консультуванні, перевірці торгового знака на тотожність і схожість, зборі та поданні необхідних документів, а також захисті інтелектуальних прав клієнта в судовому порядку. Юридична фірма «Домінанта» вже більше 15 років займається реєстрацією торгових марок в Україні.

В рамках співпраці з командою Домінанти юристи беруть участь в таких процедурах як визначення відповідних класів для реєстрації з Міжнародної класифікації товарів та послуг, попередня перевірка торговельної марки на схожість і тотожність, оформлення заявки та оплата зборів, подача документів в Укрпатент. Представляємо інтереси клієнта на всіх етапах отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки.

На рахунку АО «КФ «Домінанта» - понад 100 зареєстрованих торгових марок. Ми працювали як по реєстрації індивідуальних, так і колективних марочних найменувань. Гарантуємо, що при нашій підтримці реєстрація торгової марки буде проведена за найвищими світовими стандартами юридичної практики та зі знанням особливостей локального ринку.

Договірне право

В АО «КФ «Домінанта» є відразу кілька фахівців, котрі займаються виключно сферою договірного права. Ми працюємо по юридичній оцінці договорів, контрактів та угод, супроводжуємо процедуру укладення договору, беремо участь в переговорах, метою яких є укладення договору, готуємо документи для здійснення угод, притягуємо до відповідальності за порушення договірних зобов'язань, розробляємо міжнародні контракти, оформляємо перехід права кредитора / боржника до інших осіб.

Юридичні послуги в сфері договірного права - одна з основних практик адвокатського об'єднання «Домінанта». Працюємо в цьому напрямку більше 15 років і завжди досягаємо успішного результату для клієнта.

Корпоративна практика

Податкове планування

Податкове планування за участю професійних юристів дозволить швидко знайти рішення, які суттєво знизять податкове навантаження. При цьому буде повністю врахована специфіка діяльності підприємства. Оптимізація оподаткування та юридичний аудит - одні з кращих заходів з розвитку бізнесу на ранніх етапах.

Наші експерти допоможуть підібрати оптимальну схему сплати податків - це може бути як загальна, так і спрощена система. Ми ретельно вивчимо, які податкові пільги доступні для вашого підприємства, чи потрібно відшкодування податкового кредиту з ПДВ та хто є вашими контрагентами - резиденти або нерезиденти. Ми допоможемо вам легально знизити податковий тягар та створити індивідуальні умови діяльності, як на найближчий термін, так і в довгостроковій перспективі.

Останні новини

 • Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність - Юридична компанія «Доминанта»

  Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність

  З 01 січня 2022 р. набули чинності положення Податкового кодексу щодо регулювання контрольованих іноземних компаній (КІК). Отже, цей рік буде першим, за який власники таких компаній повинні будуть звітувати.

  З початку повномасштабної війни значна частка українського бізнесу була релокована за кордон. Коло наших співвітчизників, що є власниками закордонних компаній, значно розширилось, а, отже, збільшилось і коло тих, хто з отриманням статусу контролера КІК зобов’язаний звітувати перед державою та в деяких випадках сплачувати податки. Тому пропонуємо розглянути основні норми чинного законодавства в цьому питанні.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії - Юридична компанія «Доминанта»

  Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії

  Згідно даних Київської школи економіки (KSE) cтаном на кінець серпня розмір прямих збитків завданий інфраструктурі України внаслідок військових дій рф становить 113,5 млрд дол. США. І хоча війна ще не закінчилась, проте перемога вже близько, а саме тому відразу постає питання які механізми відшкодування понесеної шкоди існують та куди звертатися аби мати можливість отримати таке відшкодування?

  В статті наш адвокат – Юлія Маршук проаналізує можливі адміністративні та судові (національний, міжнародний) механізми відшкодування понесеної шкоди. 

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто