Ліквідація підприємств

Ліквідація підприємств. Юридична консультація – юридична компанія Домінанта

Якщо засновники або власник підприємства приймають рішення про його ліквідацію, вони можуть зробити це самостійно або звернутися за допомогою до професіоналів. Послуги з ліквідації підприємства, які надають юристи АО «КФ «Домінанта» — це повний супровід процедури припинення діяльності юридичної особи, від самого початку й до внесення відповідного запису до державного реєстру.

Ліквідація підприємства за рішенням

Лквідація можлива на підставі рішення власників товариства, судового рішення або рішення компетентного органу.

Ліквідація підприємства за рішенням власників починається з грамотного оформлення такого рішення. Потім необхідно внести інформацію про рішення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, провести розрахунок з кредиторами, звільнити працівників. Крім того, обов’язковим етапом є зняття підприємства з обліку податкової та Пенсійного фонду. Завершальним етапом процедури ліквідації слідує передача документації в архів і виключення з реєстру.

Загалом ліквідація — це дуже об’ємний, комплексний і трудомісткий процес, але делегуючи всі турботи фахівцям Адвокатського об’єднання «КФ «Домінанта», ви можете заощадити свої сили та час. Етапи робів в рамках послуги ліквідації підприємства:

 1. Консультація юриста.
 2. Підписання договору про надання юридичних послуг.
 3. Отримання необхідної інформації та повноважень від клієнта.
 4. Ліквідація підприємства та передача клієнту готового результату.

Вартість юридичних послуг АО «КФ «Домінанта» з ліквідації підприємств починається від 7 400 гривень (залежно від обсягу та рівня складності робіт).

Ліквідація підприємств

Експрес-ліквідація підприємства

Процедура закриття підприємства згідно з усіма вимогами законодавства займає від 2-х місяців, а іноді затягується на рік і більше. Ідеальною альтернативою в таких ситуаціях є експрес-ліквідація. У такому разі власник бізнесу переоформляє своє підприємство на іншу особу, а наші юристи забезпечують комплексний супровід процесу купівлі-продажу корпоративних прав — знаходять нового власника та готують усі документи.

У результаті вам не доведеться самостійно припиняти діяльність підприємства, проходити перевірки в органах Пенсійного фонду та податкової, проводити інвентаризацію, розраховуватися з кредиторами і працівниками, а також організовувати передачу документації в архів.

Етапи співпраці з фахівцями АО «КФ «Домінанта» в рамках експрес-ліквідації підприємства:

 1. Консультація юриста.
 2. Вивчення інформації про діяльність підприємства, податкової звітності та балансу.
 3. Визначення вартості послуг.
 4. Організація переоформлення підприємства та купівлі-продажу корпоративних прав.
 5. Реєстрація змін у реєстрі юридичних осіб.
 6. Проведення ліквідації підприємства.

Вартість послуг з експрес-ліквідації залежить від обсягів фінансової діяльності, тривалості існування підприємства, наявності заборгованості та починається від 37 000 гривень.

Реорганізація юридичної особи

Для зміни організаційно-правової форми (наприклад, з приватного підприємства на товариство з обмеженою відповідальністю), консолідації активів декількох підприємств в одному або виділення в кілька, учасники юридичної особи можуть прийняти рішення про її реорганізацію. Крім того, реорганізація також є одним із способів ліквідації підприємства та здійснюється за допомогою злиття, приєднання, виділення або перетворення:

 • в результаті злиття кількох підприємств виникає нова організація, до якої переходять усі права й обов’язки попередників;
 • приєднання полягає в тому, що одне або кілька підприємств вливаються в уже існуючу юридичну особу, до якої переходять усі права й обов’язки;
 • перетворення підприємства дозволяє змінити організаційно-правову форму власності.

Етапи співпраці з юристами АО «КФ «Домінанта» в рамках реорганізації юридичної особи:

 1. Консультація юриста.
 2. Вибір пакета послуг і підписання договору.
 3. Отримання необхідної інформації та повноважень від клієнта.
 4. Завершення процедури реорганізації та передача результату клієнтові.

У рамках процедури реорганізації наші фахівці пропонують кілька видів співробітництва. Вартість залежить від обсягу виконуваної роботи та починається від 10 400 гривень.

Останні новини

 • Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність - Юридична компанія «Доминанта»

  Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність

  З 01 січня 2022 р. набули чинності положення Податкового кодексу щодо регулювання контрольованих іноземних компаній (КІК). Отже, цей рік буде першим, за який власники таких компаній повинні будуть звітувати.

  З початку повномасштабної війни значна частка українського бізнесу була релокована за кордон. Коло наших співвітчизників, що є власниками закордонних компаній, значно розширилось, а, отже, збільшилось і коло тих, хто з отриманням статусу контролера КІК зобов’язаний звітувати перед державою та в деяких випадках сплачувати податки. Тому пропонуємо розглянути основні норми чинного законодавства в цьому питанні.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії - Юридична компанія «Доминанта»

  Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії

  Згідно даних Київської школи економіки (KSE) cтаном на кінець серпня розмір прямих збитків завданий інфраструктурі України внаслідок військових дій рф становить 113,5 млрд дол. США. І хоча війна ще не закінчилась, проте перемога вже близько, а саме тому відразу постає питання які механізми відшкодування понесеної шкоди існують та куди звертатися аби мати можливість отримати таке відшкодування?

  В статті наш адвокат – Юлія Маршук проаналізує можливі адміністративні та судові (національний, міжнародний) механізми відшкодування понесеної шкоди. 

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто