Договірне право

Договірне право. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Передбачити всі правові нюанси описаних у договорі відносин, а також змоделювати можливі ситуації, здатний тільки експерт в галузі юриспруденції. Лише професіонал може забезпечити необхідні превентивні заходи щодо мінімізації договірних ризиків. А серед них можна виділити:

 • Ризик втрати доходів і перевитрати коштів.
 • Ризик втрати інтелектуальної власності.
 • Межі проєкту можуть розповзатися і ви не зможете гарантувати високу якість роботи/послуг.
 • Збитки для репутації компанії.

Якщо ви заручитеся підтримкою юридичної компанії «КФ «Домінанта», у вас з’явиться професіонал, здатний грамотно скласти договір, проаналізувати умови запропонованого договору, переглянути пропозиції партнерів у рамках угоди, вивчити запропоновані контрагентами угоди.

 Як мінімізувати ризики під час роботи з договорами?

 1. Варто розглядати типовий договір як локальний акт вашої організації, який допоможе виключити негативні наслідки в майбутньому.
 2. Необхідно змоделювати основні проблемні ситуації під час роботи з контрагентами, враховуючи ваш досвід, виклавши умови договору так, щоб будь-які спори враховували ваші права та інтереси.
 3. Важливо дотримуватися балансу інтересів, щоб надалі в договір не вносилися численні правки з боку контрагентів, що веде лише до погіршення ситуації.
 4. Не використовувати договір, взятий з Інтернету.
 5. Подбати про те, щоб у договорі були перераховані всі істотні умови.
 6. Прописати в договорі строки, у межах яких повинні бути виконані зобов’язання.
 7. Прописати умови в конкретній і зрозумілій формі. Водночас потрібно пам’ятати, що усні домовленості не мають ніякого значення, якщо вони не продубльовані в письмовому вигляді. У договорі повинна бути відображена дійсність.

Що важливо врахувати під час роботи з договорами?

 • Перевірити контрагента - наскільки він «життєдіяльний», дисциплінований із погляду податків.
 • Визначити головну мету, досягнення якої необхідно під час виконання договору.
 • З’ясувати низку  важливих умов, необхідних для типу договору, який обраний вами.
 • Ретельне дотримання конфіденційності.
 • Необхідно вказати в договорі всі умови - його предмет, вартість і строки, вимоги до послуг і товарів, повний перелік прав та обов’язків, відповідальність та механізми її застосування.

Професійні юридичні послуги у сфері договірного права – АО «КФ «Домінанта»

Сучасна судова практика налічує сотні випадків, коли договір був визнаний недійсним через неточності, допущені під час  його складання. Якщо ви приймете рішення працювати з нашою юридичною фірмою, такі небажані сценарії для вас будуть виключені. Ми уважно враховуємо існуючі законні вимоги, ретельно аналізуємо ситуацію та беремо до уваги весь обсяг інтересів клієнта.

Юристи АО «КФ «Домінанта» — експерти в галузі договірного права. Ми маємо багатий досвід роботи з договорами купівлі-продажу, дарування, ренти, підряду, оренди нерухомого та рухомого майна, договорами в галузі інтелектуальної власності, надання фінансової допомоги. Працюємо з забезпечувальними договорами та договорами послуг. Складаємо договори на основі типових або договорів змішаного типу.

Договірне право

Основні послуги АО «КФ «Домінанта» у сфері договірного права:

 • Юридична оцінка договорів, контрактів, угод.
 • Підготовка протоколу розбіжностей і зауважень до договору, який був вам запропонований.
 • Допомога юриста під час укладення договору.
 • Участь юриста під час ведення переговорів із метою укладення договорів.
 • Підготовка пакету документів, необхідних для здійснення угоди.
 • Юридична допомога в притягненні до відповідальності за порушення договірних зобов’язань.
 • Розробка договорів та міжнародних контрактів.
 • Правова підтримка в укладенні електронного договору.
 • Оформлення переходу прав кредитора / боржника до іншої особи.

Лише під час грамотного оформлення договору можна розраховувати на його правильне виконання, гарантувати захист ваших інтересів під час  порушення зобов’язань з боку контрагента. Особливої уважності потребують договори у сфері інвестиційної діяльності. Під час їх складання повинні бути «виписані» всі важливі умови: треба подбати про строки виконання, вартість договору, гарантії, відповідальність сторони, поняття форс-мажорних обставин. Механізм їхнього застосування повинен бути чітко опрацьований. Має бути забезпечена практична можливість реалізації умов договору. В іншому випадку, документ стає лише порожнім набором слів.

Юристи АО «КФ «Домінанта»  володіють унікальним досвідом у супроводі договірної роботи більш ніж 15 років. Весь цей час ми займалися розробкою договорів, мабуть, усіх рівнів складності, включаючи тристорінкові договори про наміри та  договори великого будівельного підряду, розписані на 50 сторінках. У нашу команду входить 6 адвокатів і 5 ключових юристів, причому частина з них працює виключно з договорами. Висококласні експерти в галузі  договірного права, які можуть стати частиною вашої організації та рішуче відстоювати ваші інтереси.

Схема співпраці з Адвокатським об’єднанням «КФ «Домінанта»:

 • Консультація юриста з усіх питань, пов’язаних із договірним правом, включаючи визначення необхідного виду договору.
 • Вибір оптимального пакету правових послуг.
 • Укладення договору на надання послуг юридичного характеру.
 • Надання результатів клієнту за підсумками роботи.

Останні новини

 • Про зміни в КІК та штрафи - Юридична компанія «Доминанта»

  Про зміни в КІК та штрафи

  2022 рік ознаменувався не тільки початком війни, але й запровадженням положень податкового законодавства щодо КІК. Основне, що налякало наших громадян це можливість відповідальності за несвоєчасне повідомлення про набуття/ втрати контролю за КІК. В наших минулих публікаціях ми заспокоювали громадян говорячи, що поки така відповідальність передбачена виключно за неподання такого повідомлення і сама затримка чи несвоєчасне подання не є окремим порушенням. Однак нічого не буває настільки змінним, як текуча вода та податкове законодавство України і 02.05.2023 року Верховною радою України було прийнято законопроект 8137 яким змінено деякі основні положення в частині КІК.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність - Юридична компанія «Доминанта»

  Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність

  З 01 січня 2022 р. набули чинності положення Податкового кодексу щодо регулювання контрольованих іноземних компаній (КІК). Отже, цей рік буде першим, за який власники таких компаній повинні будуть звітувати.

  З початку повномасштабної війни значна частка українського бізнесу була релокована за кордон. Коло наших співвітчизників, що є власниками закордонних компаній, значно розширилось, а, отже, збільшилось і коло тих, хто з отриманням статусу контролера КІК зобов’язаний звітувати перед державою та в деяких випадках сплачувати податки. Тому пропонуємо розглянути основні норми чинного законодавства в цьому питанні.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто