Договірне право

Договірне право. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Робота з договорами – найважливіша частина будь-якої господарської діяльності. І вона супроводжується чималими ризиками. Адже неправильно складений або недостатньо уважно вивчений договір може стати причиною укладення зобов’язань, які є небажаними для вашої компанії. Необхідно передбачити умови, здатні виключити несприятливі результати в майбутньому, а також знизити обсяг втрат, спричинених реалізацією договору. Забезпечити такі результати в договірній роботі ви можете за умови професійної юридичної допомоги.

Адвокатське об’єднання «КФ «Домінанта» готове надати вам підтримку кращих юристів в галузі договірного права. У нас є повний набір інструментів для надійного захисту ваших інтересів під час укладання договорів.

Можливі договірні ризики

Якщо ви не користуєтеся послугами юриста та укладаєте договори самостійно, ризик небажаних наслідків і зобов’язань залишається незмінно високим. Тому що передбачити всі правові нюанси описаних у договорі відносин, а також змоделювати можливі ситуації, здатний тільки експерт в галузі юриспруденції. Лише професіонал може забезпечити необхідні превентивні заходи щодо мінімізації договірних ризиків. А серед них можна виділити:

 • Ризик втрати доходів і перевитрати коштів.
 • Ризик втрати інтелектуальної власності.
 • Межі проєкту можуть розповзатися і ви не зможете гарантувати високу якість роботи/послуг.
 • Збитки для репутації компанії.

Якщо ви заручитеся підтримкою юридичної компанії «КФ «Домінанта», у вас з’явиться професіонал, здатний грамотно скласти договір, проаналізувати умови запропонованого договору, переглянути пропозиції партнерів у рамках угоди, вивчити запропоновані контрагентами угоди.

 Як мінімізувати ризики під час роботи з договорами?

 1. Варто розглядати типовий договір як локальний акт вашої організації, який допоможе виключити негативні наслідки в майбутньому.
 2. Необхідно змоделювати основні проблемні ситуації під час роботи з контрагентами, враховуючи ваш досвід, виклавши умови договору так, щоб будь-які спори враховували ваші права та інтереси.
 3. Важливо дотримуватися балансу інтересів, щоб надалі в договір не вносилися численні правки з боку контрагентів, що веде лише до погіршення ситуації.
 4. Не використовувати договір, взятий з Інтернету.
 5. Подбати про те, щоб у договорі були перераховані всі істотні умови.
 6. Прописати в договорі строки, у межах яких повинні бути виконані зобов’язання.
 7. Прописати умови в конкретній і зрозумілій формі. Водночас потрібно пам’ятати, що усні домовленості не мають ніякого значення, якщо вони не продубльовані в письмовому вигляді. У договорі повинна бути відображена дійсність.

Що важливо врахувати під час роботи з договорами?

У рамках договірної роботи необхідно, на нашу думку, виконати такі дії:

 • Перевірити контрагента - наскільки він «життєдіяльний», дисциплінований із погляду податків.
 • Визначити головну мету, досягнення якої необхідно під час виконання договору.
 • З’ясувати низку  важливих умов, необхідних для типу договору, який обраний вами.
 • Ретельне дотримання конфіденційності.
 • Необхідно вказати в договорі всі умови - його предмет, вартість і строки, вимоги до послуг і товарів, повний перелік прав та обов’язків, відповідальність та механізми її застосування.

Професійні юридичні послуги у сфері договірного права – АО «КФ «Домінанта»

Сучасна судова практика налічує сотні випадків, коли договір був визнаний недійсним через неточності, допущені під час  його складання. Якщо ви приймете рішення працювати з нашою юридичною фірмою, такі небажані сценарії для вас будуть виключені. Ми уважно враховуємо існуючі законні вимоги, ретельно аналізуємо ситуацію та беремо до уваги весь обсяг інтересів клієнта.

Юристи АО «КФ «Домінанта» — експерти в галузі договірного права. Ми маємо багатий досвід роботи з договорами купівлі-продажу, дарування, ренти, підряду, оренди нерухомого та рухомого майна, договорами в галузі інтелектуальної власності, надання фінансової допомоги. Працюємо з забезпечувальними договорами та договорами послуг. Складаємо договори на основі типових або договорів змішаного типу.

Основні послуги АО «КФ «Домінанта» у сфері договірного права:

 • Юридична оцінка договорів, контрактів, угод.
 • Підготовка протоколу розбіжностей і зауважень до договору, який був вам запропонований.
 • Допомога юриста під час укладення договору.
 • Участь юриста під час ведення переговорів із метою укладення договорів.
 • Підготовка пакету документів, необхідних для здійснення угоди.
 • Юридична допомога в притягненні до відповідальності за порушення договірних зобов’язань.
 • Розробка договорів та міжнародних контрактів.
 • Правова підтримка в укладенні електронного договору.
 • Оформлення переходу прав кредитора / боржника до іншої особи.

У нашій юридичній фірмі ви знайдете професіоналів для всіх видів юридичного супроводу договорів та інших угод. Ми простежимо, щоб ваші інтереси були ретельно дотримані у всіх аспектах договору. Надамо допомогу під час  внесення змін до договорів, під час їх розірвання або припинення, надамо консультації з питань пошуку можливостей забезпечення виконання договірних зобов’язань.

Лише під час грамотного оформлення договору можна розраховувати на його правильне виконання, гарантувати захист ваших інтересів під час  порушення зобов’язань з боку контрагента. Особливої уважності потребують договори у сфері інвестиційної діяльності. Під час їх складання повинні бути «виписані» всі важливі умови: треба подбати про строки виконання, вартість договору, гарантії, відповідальність сторони, поняття форс-мажорних обставин. Механізм їхнього застосування повинен бути чітко опрацьований. Має бути забезпечена практична можливість реалізації умов договору. В іншому випадку, документ стає лише порожнім набором слів.

Юристи АО «КФ «Домінанта»  володіють унікальним досвідом у супроводі договірної роботи більш ніж 15 років. Весь цей час ми займалися розробкою договорів, мабуть, усіх рівнів складності, включаючи тристорінкові договори про наміри та  договори великого будівельного підряду, розписані на 50 сторінках. У нашу команду входить 6 адвокатів і 5 ключових юристів, причому частина з них працює виключно з договорами. Висококласні експерти в галузі  договірного права, які можуть стати частиною вашої організації та рішуче відстоювати ваші інтереси.

Схема співпраці з Адвокатським об’єднанням «КФ «Домінанта»:

 • Консультація юриста з усіх питань, пов’язаних із договірним правом, включаючи визначення необхідного виду договору.
 • Вибір оптимального пакету правових послуг.
 • Укладення договору на надання послуг юридичного характеру.
 • Надання результатів клієнту за підсумками роботи.

Заощаджуйте свій час на всіх етапах роботи з договорами — працюйте з юристами АО «КФ «Домінанта». Довірте нам турботу про автоматизацію процесу, включаючи всі види підготовчої роботи та контроль за виконанням зобов’язань.

Останні новини

 • Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії - Юридична компанія «Доминанта»

  Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії

  Згідно даних Київської школи економіки (KSE) cтаном на кінець серпня розмір прямих збитків завданий інфраструктурі України внаслідок військових дій рф становить 113,5 млрд дол. США. І хоча війна ще не закінчилась, проте перемога вже близько, а саме тому відразу постає питання які механізми відшкодування понесеної шкоди існують та куди звертатися аби мати можливість отримати таке відшкодування?

  В статті наш адвокат – Юлія Маршук проаналізує можливі адміністративні та судові (національний, міжнародний) механізми відшкодування понесеної шкоди. 

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Як бізнесу відобразити в обліку знищене, пошкоджене майно внаслідок воєнних дій - Юридична компанія «Доминанта»

  Як бізнесу відобразити в обліку знищене, пошкоджене майно внаслідок воєнних дій

  Повномасштабна війна в Україні триває вже понад півроку і від неї потерпає бізнес на всій території України. Так, навіть Одеська область неодноразово зазнавала численних ракетних обстрілів, внаслідок яких були зруйновані склади та зерносховища.

  Тож перед бізнесом постає питання: що робити, і як це відобразити в своєму обліку, щоб не наражати себе на небезпеку донарахування податків.

  На які моменти варто звернути увагу розповідає наш юрист – Олексій Ющенко, керівник корпоративної практики, адвокат.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей - Юридична компанія «Доминанта»

  Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей

  Ескалація військової агресії росії одним із наслідків мала деструктуризацію ринку праці. Багато підприємств фактично зупинили свою роботу або перемістились до іншої області, втратили масштаб і т.д., а працівники, тікаючи від війни іноді полишали робочі місця навіть без попередження. 
  Тому розповсюдженим у трудових відносин стало призупинення трудового договору. Які нормативні акти це врегулювали та які на сьогоднішній день найбільш гострі питання виникли з юридичної точки зору як у працівника, так і роботодавця. Юрист Олексій Ющенко піготував відповіді на ці питання. 

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто