Супровід великих угод

Супровід великих угод. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Ефективність і розвиток вашого бізнесу залежить від безлічі факторів, одні з яких ви можете передбачити і врегулювати на свою користь, тоді як інші можуть застати вас зненацька й завдати шкоду компанії. Однією з найбільш ризикових сфер діяльності підприємства є укладення великих угод — договорів, у яких загальна вартість предмету перевищує половину вартості чистих активів підприємства.

Зазвичай предметом великої угоди є найцінніші активи компанії, тому так важливо подбати про безпеку й максимально виключити всі супутні ризики, включно з визнанням угоди недійсною.

Успіх великих угод — це результат тривалої та кропіткої роботи команди фахівців, яка ґрунтується на детальному вивченні та аналізі всіх потенційних проблем і можливих помилок. Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» вже понад 10 років надають комплексні послуги із супроводу великих угод і завжди готові надати вашому бізнесу професійну юридичну допомогу.

Юридичний супровід великих угод

Починаючи планування великої угоди, особливу увагу треба приділити етапу підготовки, який у майбутньому допоможе вашій компанії уникнути негативних наслідків угоди. Ґрунтовна підготовка включає в себе: переговори з контрагентом, грамотне складання проектів договорів, їхнє узгодження з усіма зацікавленими сторонам, отримання схвалення на укладення угоди від загальних зборів учасників товариств і органів АМКУ.

Однією з найпоширеніших помилок на етапі планування є недотримання процедури узгодження угоди. Компанії, які укладають великі угоди з порушенням порядку схвалення, мусять усвідомлювати ризик їхнього оскарження та визнання недійсними.

Відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» великі угоди мають бути попередньо схвалені на загальних зборах учасників підприємства. Так, необхідно враховувати організаційно-правову форму контрагента й порядок схвалення великих угод, який передбачають установчі документи.

Тільки після підготовки треба переходити до укладання самої угоди. Тривалість цього процесу залежить від складності угоди, кількості сторін і її правильної організації. Однак затягування укладення великої угоди на кілька днів небажане й може спричинити додаткові ризики, наприклад, для покупця, який здійснив грошовий переказ, але ще не встиг зареєструвати своє право власності.

Послуги супроводу великих угод: головні переваги

Керуючись багаторічним досвідом, адвокати і юристи АО «КФ «Домінанта» використовують найбільш ефективні та сучасні способи структурування великих угод, які дають змогу реалізувати навіть найскладнішу транснаціональну операцію за мінімальний строк — один день. Крім того, у разі потреби паралельного супроводу великої угоди в декількох місцях, фахівці нашої юридичної фірми заздалегідь усе продумають і організують таким способом, щоби ви витратили мінімум свого часу.

Етапи співпраці в рамках супроводу великих угод:

 1. Консультація юриста для отримання інформації про майбутню операцію і її умови.
 2. Оформлення довіреності та підписання договору про надання юридичних послуг.
 3. Розробка найбільш вигідної та безпечної структури угоди, яка дасть змогу оптимізувати витрати вашої компанії.
 4. Узгодження проекту договору, отримання необхідних вихідних документів і схвалень.
 5. Укладення угоди й передача готового пакету документів клієнту.

У своїй роботі фахівці АО «КФ «Домінанта» використовують індивідуальний підхід, який дає змогу враховувати всі нюанси і зробити співпрацю з клієнтом максимально ефективною. Особливу увагу наша команда приділяє грамотному структуруванню угоди.

Послуги юридичного супроводу великих угод включають:

 • Розробку схеми угоди, від якої безпосередньо залежить її безпека й сума супутніх витрат;
 • Проведення переговорів із контрагентами й узгодження умов угоди;
 • Складання договору про наміри або попереднього договору для врегулювання всіх істотних умов (ціна, обов'язки і права сторін, строки, механізм укладання угоди, гарантії виконання зобов'язань);
 • Контроль дотримання корпоративних і антимонопольних процедур, необхідних для схвалення великої угоди;
 • Розробка необхідних договорів, згідно з планом угоди, узгодження їхніх умов із контрагентами, нотаріусом, банком і зацікавленими особами;
 • Укладення великої угоди й державна реєстрація документів;
 • Супровід запуску бізнес-процесів після купівлі активу і впровадження запропонованої схеми роботи.

Під час супроводу великих угод адвокати АО «КФ «Домінанта» надають такі супутні послуги:

 • Підготовка юридичних висновків про можливості визнання договору недійсним або неукладеним;
 • Укладення угоди зі створенням спільного підприємства в юрисдикціях з оптимальним режимом оподаткування;
 • Експертний висновок про можливість і ризики проведення угоди за схемою, яку пропонують контрагенти;
 • Оптимізація податкового планування;
 • Консультації з питань захисту прав акціонерів та засновників;
 • Проведення правової експертизи великої угоди на предмет відповідності вимогам у сфері валютного контролю та зарубіжного інвестування.

Отже, у результаті співпраці з фахівцями Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» ви отримуєте бездоганний рівень юридичних послуг із супроводу великих угод і продовжуєте розвивати свій бізнес ефективно й безпечно.

Інші послуги злиття і поглинання

Останні новини

 • Захист іпотечного майна боржників, або як Верховний Суд поступово закриває всі можливі варіанти ухилитися від виконання зобов’язань - Юридична компанія «Доминанта»

  Захист іпотечного майна боржників, або як Верховний Суд поступово закриває всі можливі варіанти ухилитися від виконання зобов’язань

  За час розвитку судової практики з кредитних (іпотечних) правовідносин, що розпочався фактично з фінансової кризи 2008 року, юристами було поступово напрацьовано механізми (способи) захисту прав та інтересів боржників перед банками та фінансовими компаніями, що виражались у ряді правових позицій спочатку ВСУ, а потім і Верховного Суду.

  Цвігун Віталій Васильович

  керівник судової практики, старший юрист, адвокат

  Детальніше
 • Придбання квартири на вторинному ринку житла: як купувати безпечно - Юридична компанія «Доминанта»

  Придбання квартири на вторинному ринку житла: як купувати безпечно

  Мабуть, одним із найбільш актуальних питань для кожного українця є питання придбання власного житла. Такі речі ретельно планують, на це чекають, а сам момент купівлі нерухомості завжди викликає цілу низку хвилювань. І, на жаль, далеко не завжди придбання омріяного затишного житла проходить без жодних проблемних моментів. Ризики, з якими поєднані будь-які угоди щодо нерухомості, можуть бути досить суттєвими й нести за собою відчутні для покупців негативні наслідки правового характеру. З огляду на це, питання детальної перевірки квартири або будинку перед придбанням є одним із принципових моментів для гарантування юридичної безпеки і законності проведення правочинів щодо нерухомого майна.

  Іванов Андрій Валентинович

  старший юрист

  Детальніше
 • Правильна розписка – запорука успіху у суді - Юридична компанія «Доминанта»

  Правильна розписка – запорука успіху у суді

  Якщо вам потрібно передати у борг певні речі або грошові кошти іншій особі, перше, про що варто подумати, – як повернути це майно назад. Досить часто боргові зобов’язання виникають без будь-якого документального підтвердження таких відносин та ґрунтуються лише на довірі. В майбутньому такі позики «під чесне слово» можуть призвести до проблем, оскільки боржники часто не дуже поспішають віддавати борг або зовсім ухиляються від своїх зобов’язань. Для того, щоб уникнути подібних ситуацій, та в разі чого мати хороші шанси на перемогу в суді, від боржника необхідно брати розписку.

  Сітніков Микита Романович

  помічник адвоката

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто