Юридична допомога в Румунії

Юридична допомога в Румунії - Юридична компанія Домінанта
 • Реєстрація нової фірми в Румунії, допомога по юридичним питанням вже створеного бізнесу.
 • Відкриття представництва в Румунії. Якщо у вас є компанія за межами цієї країни і ви просто хочете відкрити тут представництво, ми знаємо, як вирішити це питання від А до Я.
 • Укладання договорів, які можуть знадобитися для приватних і комерційних цілей.
 • Повний спектр послуг з реєстрації інтелектуальної власності на румунському чи європейському рівні у співпраці з одним із провідних експертів у цьому секторі.
 • Фінансова резиденція. Стати податковим резидентом, дотримуючись наших вказівок від А до Я, до успішного завершення проекту.
 • Відкриття банківського рахунку у Румунії. Ми співпрацюємо з міжнародними та місцевими банками та можемо запропонувати вам різні варіанти, залежно від специфіки вашого проекту, щоб ви могли вибрати той, який підходить саме вам.
 • Супроводження угод по продажу / купівлі, оренди нерухомості: професійна юридична консультація, експертиза та підготовка документів, супровід угод, оформлення права власності.
 • Вид на проживання у Румунії. У нас є фахівці та правильні рішення для отримання посвідки на проживання, а також для всіх видів інших дозволів та документів, які можуть вам знадобитися.

Коли ми пропонуємо послугу через одного з наших партнерів, ми стежимо за ситуацією і залишаємось у вашому розпорядженні, щоб втрутитися та допомогти, якщо щось піде не так. Завжди відповідаємо за якість юридичних послуг, які отримують наші клієнти в Румунії.

Реєстрація компанії в Румунії

З найнижчим оподаткуванням для в Європі, правильною штаб-квартирою та пропозиціями щодо подальших покращень, гнучкістю та 100% дотриманням закону.

Ми надамо вам все необхідне для створення фірми в Румунії, інтеграції українського бізнесу на новий ринок. Допоможемо створити добре структуровану румунську компанію, здатну отримати вигоду із відмінної схеми оподаткування в країні.

Переваги ведення бізнесу в Румунії:

 1. Одна з найнижчих схем оподаткування у Європі:
  • 1 - 3% податок на виручку
  • 5% податок на дивіденди (для компанії з виручкою до 1000000 євро)
  • немає таких проблем, як дострокова сплата податків, надзвичайні податки, страховка для акціонера чи інші збори
 2. Гнучкі процедури, прості для розуміння та використання
 3. Акціонер отримує абсолютний захист
 4. Найсильніша економіка Південно-Східної Європи
 5. Стабільна національна валюта.

Чи є інші додаткові витрати, пов'язані з податками?

Ні! Румунія не зобов'язує вас бути застрахованим лише тому, що ви є акціонером компанії. Компанія з обмеженою відповідальністю, яку ви створите, не сплачуватиме жодних передоплат чи інших видів податків, прямих чи непрямих. Ви будете сплачувати податок вашій компанії, як вже описано (1% або 3%), і ваш податок на дивіденди (5%), якщо ви хочете отримувати дивіденди як акціонер.

Переваги відкриття бізнесу в Румунії, ЄС з Домінантою 

 • Все організовано до найдрібніших деталей, щоб ви могли прибути до Бухареста і всього за кілька годин завершити процеси підписання для відкриття ваших особистих та корпоративних банківських рахунків у великих румунських банках, оформлення документів для вашого румунського особистого фінансового номера (необхідний для отримання дивідендів) та все інше що може знадобитися. Як тільки ми отримаємо оригінали документів нової компанії, ви також отримаєте їх негайно.
 • Якщо ви вирішите створити свою компанію віддалено, ми також можемо організувати все, крім відвідування відділень банку для відкриття банківських рахунків. Це обов'язкове відвідування у всіх звичайних банках по всій Європі.
 • Укладання установчого договору з урахуванням ваших побажань плюс корисні поради наших спеціалістів.
 • Видача коду VIES для компанії після її створення.
 • Пояснення та рекомендації щодо використання послуг електронного банкінгу румунських банків
 • Створення ваших перших рахунків
 • Складання вашого першого кредитного договору, на підставі якого акціонер позичить компанії суму (дуже корисний та законний фіскальний інструмент, який економить ваші гроші і зазвичай не згадується більшістю).
 • Створення та просте використання банківських рахунків
 • Ми пропонуємо вам повну підтримку для створення особистих та професійних банківських рахунків, впровадження електронного банкінгу та інших банківських послуг, покриваючи 100% ваших потреб.

Після створення вашої компанії ви все ще можете розраховувати на те, що ми будемо вашими людьми в Румунії! Ми залишимося на вашій стороні, пропонуючи рішення та / або поради експертів для вирішення питань, що можуть стати актуальними в майбутньому.

Ми також розповімо вам, як законно підготувати ваші перші рахунки, як організувати та оформити необхідні документи, які вам знадобляться, і як ви співпрацюватимете зі своїм бухгалтером.

Крім того, щойно у вас з'явиться нова ідея, яку ви хочете реалізувати, ми тут, щоб сісти з вами, ретельно проаналізувати нові дані, структурувати ваш потенційний майбутній проект та відповідним чином налаштувати вашу компанію.

Юридична допомога в Румунії

Податкові консультації та податкове планування

Консультації щодо румунських методів оподаткування та законної мінімізації податків. Ми можемо консультувати наших клієнтів із загальних податкових питань, включаючи реєстрацію ПДВ та загальні корпоративні питання оподаткування, податкову відповідальність та порядок застосування угод про уникнення подвійного оподаткування. Разом з нашою командою українські бізнесмени отримають відповідну інформацію про місцеву систему оподаткування, про те, як вони можуть законно зменшити певні податки або скористатися бізнес-стимулами.

Юридична консультація у Румунії

Ретельно продумані правові послуги для підтримки нової компанії в Румунії та сприяння успіху вашого підприємства. Назвіть свою проблему, і ми повернемось до вас із планом рішення! Ми також підтримуємо вас у процесі отримання посвідки на проживання в Румунії, якщо потрібно (безкоштовно, якщо ви є громадянином ЄС, платно, якщо ви не є громадянином ЄС).

Вирішення будь-якої проблеми, яка може виникнути. Для бізнесу та приватних осіб. Консультація юриста в Румунії з усіх правових питань, що стосуються роботи та приватного життя. Ми будемо поруч весь час, поки ви не звикнете до життя на новому місці або до управління компанією в Румунії, пояснюючи все зрозумілою вам мовою. Повна підтримка, щоб правильно завершити будь-яку важливу для вас процедуру, яка дозволить жити та розвиватись у новій країні.

Юридична компанія "Домінанта": у нас є рішення, які вам потрібні.

Останні новини

 • Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність - Юридична компанія «Доминанта»

  Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність

  З 01 січня 2022 р. набули чинності положення Податкового кодексу щодо регулювання контрольованих іноземних компаній (КІК). Отже, цей рік буде першим, за який власники таких компаній повинні будуть звітувати.

  З початку повномасштабної війни значна частка українського бізнесу була релокована за кордон. Коло наших співвітчизників, що є власниками закордонних компаній, значно розширилось, а, отже, збільшилось і коло тих, хто з отриманням статусу контролера КІК зобов’язаний звітувати перед державою та в деяких випадках сплачувати податки. Тому пропонуємо розглянути основні норми чинного законодавства в цьому питанні.

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Створення нової компанії або релокейт бізнесу в Болгарію, Румунію, Польщу – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Створення нової компанії або релокейт бізнесу в Болгарію, Румунію, Польщу – поради юриста

  Сьогодні ведення бізнесу в Україні, крім постійних ризиків повʼязаних з обстрілами, ускладнилось ще й регулярними відключеннями електроенергії та відсутністю звʼязку. Тому деякі підприємці, власники компаній, розглядають варіант тимчасового переміщення своєї компаній за кордон або відкриття нового бізнесу в Європі. Тож пропонуємо розглянути найближчі до України європейські країни, які мають сприятливу правову систему для відкриття нового бізнесу – це Болгарія, Румунія, Польща. Партнер та адвокат АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» – Максим Кобзов, підготував аналітичну статтю для українських підприємців, яка допоможе розібратись в юридичних та податкових тонкощах відкриття бізнесу в цих європейських країнах.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто