Юридична допомога в Румунії

Юридична допомога в Румунії - Юридична компанія Домінанта

Компанія “Домінанта” пропонує бухгалтерські, юридичні та інші послуги правового характеру для приватних та юридичних осіб на території Румунії. Ми об'єднуємо великий ринковий досвід нашої команди з ноу-хау та рішеннями, наданими найкращими бухгалтерами, юристами, податковими консультантами, митниками, з якими ми взаємодіємо для вирішення ваших питань. Компетентна юридична допомога у Румунії для громадян України та інших країн світу.

Юридичні послуги в Румунії

Для клієнтів “Домінанта” доступна комплексна або часткова співпраця з досвідченими юристами з будь-яких питань, де потрібна компетентна юридична допомога. Ми маємо широке коло провідних експертів, з якими ви можете співпрацювати, залежно від характеру проблеми. Послуги адвоката в Румунії, послуги юриста та бухгалтера — у нас є експерти з усіх напрямків. Компетентність, конфіденційність, швидкість реакції ви можете розраховувати на ретельну увагу до вашого питання з дотриманням стандартів світової юриспруденції.

Юридична фірма "Домінанта" пропонує

 • Юридичні послуги у різних сферах
 • Реєстрація нової фірми у Румунії
 • Укладання договорів, які можуть знадобитися для приватних і комерційних цілей
 • Повний спектр послуг з реєстрації інтелектуальної власності на румунському чи європейському рівні у співпраці з одним із провідних експертів у цьому секторі
 • Фінансова резиденція. Стати податковим резидентом, дотримуючись наших вказівок від А до Я, до успішного завершення проекту.
 • Відкриття банківського рахунку у Румунії. Ми співпрацюємо з міжнародними та місцевими банками та можемо запропонувати вам різні варіанти, залежно від специфіки вашого проекту, щоб ви могли вибрати той, який підходить саме вам.
 • Вид на проживання у Румунії. У нас є фахівці та правильні рішення для отримання посвідки на проживання, а також для всіх видів інших дозволів та документів, які можуть вам знадобитися.
 • Юридична допомога для бізнесу у Румунії. Після створення бізнесу в новій країні, використовуючи наші послуги, ми також будемо готові запропонувати вам послуги, які допоможуть вам ефективно вийти на румунський ринок, якщо ви зацікавлені. У нас є ноу-хау та знання, щоб надати вам відчутні результати.
 • Представництво у Румунії. Якщо у вас є компанія за межами цієї країни і ви просто хочете відкрити тут представництво, ми знаємо, як вирішити це питання від А до Я.

Додаткові послуги в залежності від ваших потреб

 • Визначення відповідного комерційного приміщення для майбутнього бізнесу в Бухаресті або по всій країні, юридична перевірка нерухомості, супровід угод і т.д.
 • Послуги з оренди нерухомості, укладання договору оренди із захистом ваших прав.

Адвокати та юристи об'єднання “Домінанта” пройшли через безліч різних ситуацій, де пробували та завжди знаходили правильні рішення. В даний час "Домінанта" поєднує в собі досвід та ноу-хау нашої команди з кількома чудовими партнерами, яких ми ретельно обрали з найкращих у Румунії.

Якщо вам потрібний адвокат у Румунії, немає необхідності вивчати європейський ринок: ми надамо вам кваліфіковані послуги європейського рівня, залишивши вартість юридичних послуг на українському рівні.

Коли ми пропонуємо послугу через одного з наших партнерів, ми стежимо за ситуацією і залишаємось у вашому розпорядженні, щоб втрутитися та допомогти, якщо щось піде не так. Завжди відповідаємо за якість юридичних послуг, які отримують наші клієнти в Румунії.

У нас є відповіді та рішення, які вам потрібні!

Реєстрація компанії в Румунії

З найнижчим оподаткуванням для в Європі, правильною штаб-квартирою та пропозиціями щодо подальших покращень, гнучкістю та 100% дотриманням закону.

Ми надамо вам все необхідне для створення фірми в Румунії, інтеграції українського бізнесу на новий ринок. Допоможемо спроектувати добре структуровану румунську компанію, здатну отримати вигоду із відмінної схеми оподаткування в країні.

Навіщо відкривати компанію у Румунії:

 • Одна з найнижчих схем оподаткування у Європі
 • Гнучкі процедури, прості для розуміння та використання
 • Акціонер отримує абсолютний захист
 • Найсильніша економіка Південно-Східної Європи
 • Стабільна національна валюта

Оподаткування компанії у Румунії

 • 1 - 3% податок на виручку
 • 5% податок на дивіденди (для компанії з виручкою до 1000000 євро)
 • Немає таких проблем, як дострокова сплата податків, надзвичайні податки, страховка для акціонера чи інші збори

Чи є інші додаткові витрати, пов'язані з податками?

Ні! Румунія не зобов'язує вас бути застрахованим лише тому, що ви є акціонером компанії. Компанія з обмеженою відповідальністю, яку ви створите, не сплачуватиме жодних передоплат чи інших видів податків, прямих чи непрямих. Ви будете сплачувати податок вашій компанії, як вже описано (1% або 3%), і ваш податок на дивіденди (5%), якщо ви хочете отримувати дивіденди як акціонер.

Реєстрація компанії в Румунії: простий, швидкий та ретельний процес

Ми беремо на себе проект створення вашої компанії всього за кілька підписів з вашого боку. Працюючи разом з вами, створюємо структуру бізнесу з самого початку, надаємо вам юридичні консультації, що базуються на нашому досвіді, та розробляємо необхідні документи для реєстрації компанії з урахуванням поточних та майбутніх завдань.

Все заплановано наперед. Реєстрація назви вашої компанії, укладання установчого договору на основі ваших вказівок, необхідні вам коди NACE (діяльності) плюс фактичне створення вашої компанії буде завершено в найкоротший термін. Ви можете упевнено прогнозувати. Наш обширний досвід і наша мережа досвідчених юристів та бухгалтерів подбають про кожну деталь, виконуючи всі ваші справжні та майбутні потреби.

Все організовано до найдрібніших деталей, щоб ви могли прибути до Бухареста і всього за кілька годин завершити процеси підписання для відкриття ваших особистих та корпоративних банківських рахунків у великих румунських банках, оформлення документів для вашого румунського особистого фінансового номера (необхідний для отримання дивідендів) та все інше що може знадобитися. Як тільки ми отримаємо оригінали документів нової компанії, ви також отримаєте їх негайно.

Якщо ви вирішите створити свою компанію віддалено, ми також можемо організувати все, крім відвідування відділень банку для відкриття банківських рахунків. Це обов'язкове відвідування у всіх звичайних банках по всій Європі.

“Домінанта”: індивідуальні рішення, що базуються на ваших потребах

Ми укладаємо установчий договір вашої компанії, беручи до уваги ваші напрямки бізнесу, потреби та вибрані вами коди NACE (діяльності). Якщо ви їх не знаєте, ви можете просто повідомити нас про види діяльності, що вас цікавлять, і ми визначимо і представимо їх на ваше твердження, а потім внесемо в документ. Ми також пропонуємо вам експертну консультацію щодо вибору відповідної штаб-квартири вашої компанії, а також додаткові послуги, які будуть активно вирішувати проблеми, що виникають.

Відкриття бізнесу в Румунії, ЄС: увага до деталей

 • Укладання установчого договору з урахуванням ваших побажань плюс корисні поради наших спеціалістів.
 • Видача коду VIES для компанії після її створення.
 • Пояснення та рекомендації щодо використання послуг електронного банкінгу румунських банків
 • Створення ваших перших рахунків
 • Складання вашого першого кредитного договору, на підставі якого акціонер позичить компанії суму (дуже корисний та законний фіскальний інструмент, який економить ваші гроші і зазвичай не згадується більшістю).
 • Створення та просте використання банківських рахунків
 • Ми пропонуємо вам повну підтримку для створення особистих та професійних банківських рахунків, впровадження електронного банкінгу та інших банківських послуг, покриваючи 100% ваших потреб.

Після створення вашої компанії ви все ще можете розраховувати на те, що ми будемо вашими людьми в Румунії! Ми залишимося на вашій стороні, пропонуючи рішення та / або поради експертів для вирішення питань, що можуть стати актуальними в майбутньому.

Ми також розповімо вам, як законно підготувати ваші перші рахунки, як організувати та оформити необхідні документи, які вам знадобляться, і як ви співпрацюватимете зі своїм бухгалтером.

Крім того, щойно у вас з'явиться нова ідея, яку ви хочете реалізувати, ми тут, щоб сісти з вами, ретельно проаналізувати нові дані, структурувати ваш потенційний майбутній проект та відповідним чином налаштувати вашу компанію.

Бухгалтерські послуги в Румунії

Предоставляем профессиональный бухгалтерский аутсорсинг на территории Румынии. Компетентная индивидуальная бухгалтерская помощь для частных и юридических лиц.

 • Надаємо професійний бухгалтерський аутсорсинг на території Румунії. Компетентна індивідуальна бухгалтерська допомога для приватних та юридичних осіб.
 • Ефективна бухгалтерія з однією з найкращих цін на ринку
 • Оподаткування, дотримання податкового законодавства та податкова оптимізація
 • Митниця
 • Операції всередині ЄС / за межами ЄС
 • Транзакції за участю кількох країн
 • Робота з провідними світовими ринками, складання спеціалізованої документації
 • І десятки інших сервісів для різних проблем та ситуацій

Юридична консультація у Румунії

Ретельно продумані правові послуги для підтримки нової компанії в Румунії та сприяння успіху вашого підприємства. Назвіть свою проблему, і ми повернемось до вас із планом рішення! Ми також підтримуємо вас у процесі отримання посвідки на проживання в Румунії, якщо потрібно (безкоштовно, якщо ви є громадянином ЄС, платно, якщо ви не є громадянином ЄС).

Вирішення будь-якої проблеми, яка може виникнути. Для бізнесу та приватних осіб. Консультація юриста в Румунії з усіх правових питань, що стосуються роботи та приватного життя. Ми будемо поруч весь час, поки ви не звикнете до життя на новому місці або до управління компанією в Румунії, пояснюючи все зрозумілою вам мовою. Повна підтримка, щоб правильно завершити будь-яку важливу для вас процедуру, яка дозволить жити та розвиватись у новій країні.

Юридична компанія "Домінанта": у нас є рішення, які вам потрібні.

Останні новини

 • Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі - Юридична компанія «Доминанта»

  Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі

  В попередній статті наш адвокат розібрав питання реєстрації компанії в Польщі у формі аналогу українського товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця в Польщі, визначимо, які саме податки сплачують ФОПи в Польщі та що потрібно, щоб зареєструвати себе в такій формі діяльності.
  Першопочатково, необхідно встановити легальність перебування особи на території Польщі.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше
 • Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста

  Кожен, хто в останні роки був зацікавлений у виході на міжнародні ринки і реєстрації іноземної компанії, зіткнувся з вибором між дорогими європейськими компаніями з високими податками і недорогими офшорними компаніями з сумнівною можливістю відкриття банківського рахунку і здійснення платежів за контрактами.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто