Реєстрація компаній за кордоном і їх супровід

Реєстрація компаній за кордоном і їх супровід - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Правильне використання іноземних компаній в структурі бізнесу може стати ефективним інструментом податкового планування і дозволить підвищити рівень конфіденційності та захисту кінцевого бенефіціара.

З огляду на запровадження інституту контрольованих іноземних компаній (КІК), вимог банку і податкових органів про значну економічну присутність (Economic Substance), роль юридичних консультантів при виборі юрисдикції та супроводі іноземної компанії значно зросла. Вони повинні бути не просто посередниками між місцевими корпоративними реєстраторами та клієнтами, а й фахівцями з міжнародного податкового планування з елементами управління приватним капіталом (Wealth management).

Саме такий, комплексний підхід при наданні консалтингових послуг з реєстрації та супроводу іноземних структур надають експерти АО «КФ «Домінанта».

Групи іноземних компаній

  1. Класичні офшори - компанії, які не платять податки з прибутку, мають високий рівень конфіденційності даних про бенефіціарів і не ведуть діяльності в країні своєї реєстрації. До таких юрисдикцій відносяться Британські Віргінські острови (BVI), Панама, Сейшельські Острови. Ці країни не мають підписаних угод про уникнення подвійного оподаткування, а відкриття банківського рахунку для таких юрисдикцій в останні роки стало практично неможливим. Однак вони все ще можуть виконувати роль холдингової структури для безпечного і конфіденційного володіння бізнесом в Україні та за кордоном.
  2. Низькоподаткові юрисдикції - такі компанії можуть похвалитися наявністю угод про уникнення подвійного оподаткування та відносно низькими податковими ставками, які при виконанні певних умов можуть дорівнювати нулю. Популярними компаніями цієї групи традиційно є Кіпр та ОАЕ. У цих країнах є можливість використання номінального сервісу, тим самим при формальній прозорості корпоративної структури особистість реального бенефіціара може бути прихована.
  3. Престижні оншорні компанії - вони допоможуть підвищити імідж бізнесу клієнта та отримати можливість відкриття банківських рахунків в найбільш респектабельних банках світу. До таких юрисдикцій відносяться Англія, Німеччина, Швейцарія, США та Канада.

Що дає реєстрація іноземної компанії?

  • Захист активів. Українські активи, що належать закордонній структурі, захищені від особливостей національного правозастосування міжнародним правом та їх набагато складніше відняти за допомогою рейдерського захоплення.
  • Легальна оптимізація податків. Використання можливостей Угод про уникнення подвійного оподаткування, податкових пільг та преференцій дозволяє домогтися значної економії на податках, що в підсумку підвищує ефективність бізнесу в цілому.
  • Конфіденційність. В епоху глобальної прозорості домогтися повної анонімності володіння активами все складніше, проте використання інструментів довірчого володіння, передбачених англійським загальним правом (common law), дозволяє домогтися конфіденційності особистості кінцевого бенефіціара.
  • Вихід на міжнародні ринки. Для багатьох напрямків бізнесу вихід на зарубіжний ринок набагато вигідніше та престижніше здійснювати через іноземну торгову компанію.

Одним з найбільш популярних у наших клієнтів інструментів використання іноземних компаній є створення холдингу для зменшення податкового навантаження та перенесення особистого фінансового центру в респектабельну зарубіжну юрисдикцію з надійною банківською системою та відсутністю обмежень на переміщення капіталу.

В яких країнах краще реєструвати компанію?

Створення холдингів має сенс у багатьох європейських країнах. Наприклад, Кіпр вже багато років утримує першість в цьому напрямку. У Нідерландах поряд з високим рівнем податків, існує і застосовується ціла система податкових пільг для холдингових та торгових компаній, що також робить цю юрисдикцію привабливою для українських резидентів.

На окрему увагу заслуговують можливості при інкорпорації компанії в ОАЕ, зокрема, в еміраті Дубай. Відсутність корпоративного податку, податку на дивіденди та доходи фізичних осіб в комплексі з можливістю відкриття банківського рахунку в одній з найбільш стабільних країн світу роблять цю юрисдикцію особливо привабливою.

Незалежно від обраної юрисдикції, реєструючи іноземну компанію за допомогою юристів АО «КФ «Домінанта» , ви можете бути впевнені в комплексному та професійному супроводі всієї процедури - від збору документів для проходження комплаенса KYC бенефіціаром до поточних питань в процесі майбутньої діяльності організації.

Поширені запитання

В яких країнах ви можете допомогти зареєструвати компанію та супроводжувати її?

Наші юристи мають досвід реєстрації та юридичного супроводу компаній на Кіпрі, в ОАЕ, а саме – в еміраті Дубай, а також ми реєструємо та супроводжуємо компанії в Румунії та Болгарії.

Чи можу я отримати консультацію онлайн щодо реєстрації компанії в іноземній юрисдикції?

Так, наші юристи можуть проконсультувати вас онлайн по питанням реєстрації компанії в іноземній юрисдикції. Для цього залиште заявку на нашому сайті або телефонуйте за номером +38 048 784 88 88

Чи займаєтесь ви реєстрацією компаній та їх юридичним супроводом в країнах ЄС?

Так, наші юристи мають досвід в реєстрації різних типів компаній, холдингів, груп компаній в державах-членах ЄС. Зокрема, на Кіпрі, в Болгарії та Румунії.

Останні новини

  • Про зміни в КІК та штрафи - Юридична компанія «Доминанта»

    Про зміни в КІК та штрафи

    2022 рік ознаменувався не тільки початком війни, але й запровадженням положень податкового законодавства щодо КІК. Основне, що налякало наших громадян це можливість відповідальності за несвоєчасне повідомлення про набуття/ втрати контролю за КІК. В наших минулих публікаціях ми заспокоювали громадян говорячи, що поки така відповідальність передбачена виключно за неподання такого повідомлення і сама затримка чи несвоєчасне подання не є окремим порушенням. Однак нічого не буває настільки змінним, як текуча вода та податкове законодавство України і 02.05.2023 року Верховною радою України було прийнято законопроект 8137 яким змінено деякі основні положення в частині КІК.

    Ющенко Олексій Петрович

    керівник корпоративної практики, адвокат

    Детальніше
  • Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність - Юридична компанія «Доминанта»

    Контрольована іноземна компанія – оподаткування та звітність

    З 01 січня 2022 р. набули чинності положення Податкового кодексу щодо регулювання контрольованих іноземних компаній (КІК). Отже, цей рік буде першим, за який власники таких компаній повинні будуть звітувати.

    З початку повномасштабної війни значна частка українського бізнесу була релокована за кордон. Коло наших співвітчизників, що є власниками закордонних компаній, значно розширилось, а, отже, збільшилось і коло тих, хто з отриманням статусу контролера КІК зобов’язаний звітувати перед державою та в деяких випадках сплачувати податки. Тому пропонуємо розглянути основні норми чинного законодавства в цьому питанні.

    Ющенко Олексій Петрович

    керівник корпоративної практики, адвокат

    Детальніше
  • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України  - Юридична компанія «Доминанта»

    АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

    Грицик Віталій Іванович

    керуючий партнер, адвокат

    Детальніше

Контакти

Оберіть місто