Реєстрація компаній за кордоном і їх супровід

Реєстрація компаній за кордоном і їх супровід - юридична компанія Домінанта

Правильне використання іноземних компаній в структурі бізнесу може стати ефективним інструментом податкового планування і дозволить підвищити рівень конфіденційності та захисту кінцевого бенефіціара.

З огляду на запровадження інституту контрольованих іноземних компаній (КІК), вимог банку і податкових органів про значну економічну присутність (Economic Substance), роль юридичних консультантів при виборі юрисдикції та супроводі іноземної компанії значно зросла. Вони повинні бути не просто посередниками між місцевими корпоративними реєстраторами та клієнтами, а й фахівцями з міжнародного податкового планування з елементами управління приватним капіталом (Wealth management).

Саме такий, комплексний підхід при наданні консалтингових послуг з реєстрації та супроводу іноземних структур надають експерти АО «КФ «Домінанта».

Групи іноземних компаній

 1. Класичні офшори - компанії, які не платять податки з прибутку, мають високий рівень конфіденційності даних про бенефіціарів і не ведуть діяльності в країні своєї реєстрації. До таких юрисдикцій відносяться Британські Віргінські острови (BVI), Панама, Сейшельські Острови. Ці країни не мають підписаних угод про уникнення подвійного оподаткування, а відкриття банківського рахунку для таких юрисдикцій в останні роки стало практично неможливим. Однак вони все ще можуть виконувати роль холдингової структури для безпечного і конфіденційного володіння бізнесом в Україні та за кордоном.
 2. Низькоподаткові юрисдикції - такі компанії можуть похвалитися наявністю угод про уникнення подвійного оподаткування та відносно низькими податковими ставками, які при виконанні певних умов можуть дорівнювати нулю. Популярними компаніями цієї групи традиційно є Кіпр та ОАЕ. У цих країнах є можливість використання номінального сервісу, тим самим при формальній прозорості корпоративної структури особистість реального бенефіціара може бути прихована.
 3. Престижні оншорні компанії - вони допоможуть підвищити імідж бізнесу клієнта та отримати можливість відкриття банківських рахунків в найбільш респектабельних банках світу. До таких юрисдикцій відносяться Англія, Німеччина, Швейцарія, США та Канада.

Що дає реєстрація іноземної компанії?

 • Захист активів. Українські активи, що належать закордонній структурі, захищені від особливостей національного правозастосування міжнародним правом та їх набагато складніше відняти за допомогою рейдерського захоплення.
 • Легальна оптимізація податків. Використання можливостей Угод про уникнення подвійного оподаткування, податкових пільг та преференцій дозволяє домогтися значної економії на податках, що в підсумку підвищує ефективність бізнесу в цілому.
 • Конфіденційність. В епоху глобальної прозорості домогтися повної анонімності володіння активами все складніше, проте використання інструментів довірчого володіння, передбачених англійським загальним правом (common law), дозволяє домогтися конфіденційності особистості кінцевого бенефіціара.
 • Вихід на міжнародні ринки. Для багатьох напрямків бізнесу вихід на зарубіжний ринок набагато вигідніше та престижніше здійснювати через іноземну торгову компанію.

Одним з найбільш популярних у наших клієнтів інструментів використання іноземних компаній є створення холдингу для зменшення податкового навантаження та перенесення особистого фінансового центру в респектабельну зарубіжну юрисдикцію з надійною банківською системою та відсутністю обмежень на переміщення капіталу.

В яких країнах краще реєструвати компанію?

Створення холдингів має сенс у багатьох європейських країнах. Наприклад, Кіпр вже багато років утримує першість в цьому напрямку. У Нідерландах поряд з високим рівнем податків, існує і застосовується ціла система податкових пільг для холдингових та торгових компаній, що також робить цю юрисдикцію привабливою для українських резидентів.

На окрему увагу заслуговують можливості при інкорпорації компанії в ОАЕ, зокрема, в еміраті Дубай. Відсутність корпоративного податку, податку на дивіденди та доходи фізичних осіб в комплексі з можливістю відкриття банківського рахунку в одній з найбільш стабільних країн світу роблять цю юрисдикцію особливо привабливою.

Незалежно від обраної юрисдикції, реєструючи іноземну компанію за допомогою юристів АО «КФ «Домінанта» , ви можете бути впевнені в комплексному та професійному супроводі всієї процедури - від збору документів для проходження комплаенса KYC бенефіціаром до поточних питань в процесі майбутньої діяльності організації.

Останні новини

 • Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі - Юридична компанія «Доминанта»

  Реєстрація громадянина України в якості ФОП у Польщі

  В попередній статті наш адвокат розібрав питання реєстрації компанії в Польщі у формі аналогу українського товариства з обмеженою відповідальністю. Сьогодні ми поговоримо про реєстрацію в якості фізичної особи-підприємця в Польщі, визначимо, які саме податки сплачують ФОПи в Польщі та що потрібно, щоб зареєструвати себе в такій формі діяльності.
  Першопочатково, необхідно встановити легальність перебування особи на території Польщі.
 • Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Польщі: ключові аспекти

  Ведення бізнесу в Польщі, відкриття філіалу чи створення нової компанії є привабливим для багатьох українців, адже Польща є не тільки країною-членом Європейського Союзу, а й ментально, культурно, мовно близькою та зрозумілою нам. Враховуючи достатньо стабільну економічну ситуацію в країні, порівняно низьку з іншими країнами ЄС вартість нерухомості та послуг, все більше переваг вбачається у веденні бізнесу саме в цій країні.
 • Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста - Юридична компанія «Доминанта»

  Відкриття бізнесу в Румунії – поради юриста

  Кожен, хто в останні роки був зацікавлений у виході на міжнародні ринки і реєстрації іноземної компанії, зіткнувся з вибором між дорогими європейськими компаніями з високими податками і недорогими офшорними компаніями з сумнівною можливістю відкриття банківського рахунку і здійснення платежів за контрактами.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто