Супровід перевірок контролюючих органів

Супровід перевірок. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Невід'ємною частиною діяльності будь-якої компанії є перевірки контролюючих органів. Як позапланові, так і планові перевірки можуть мати негативні наслідки. Незнання власних прав, відсутність чітко узгоджених дій співробітників разом зі зловживанням посадовими повноваженнями з боку перевіряючих, можуть обернутися для вашого бізнесу значною матеріальною й моральною шкодою, втратою активів і зниженням прибутковості.

Мінімізувати ризики можливо за допомогою кваліфікованих фахівців, які надають послуги юридичного супроводу перевірок контролюючих органів.

Переваги супроводу перевірок контролюючих органів: аналіз ризиків і стратегія підготовки

Юристи та адвокати АО «КФ «Домінанта» пропонують професійні послуги супроводу перевірок контролюючих органів на будь-якому етапі – первинна консультація, аналіз документів і виявлення ризиків або допомога на стадії перевірки. Досвід наших фахівців показує, що чим раніше ви звернетеся за юридичною допомогою, тим менше наслідки перевірки позначаться на вашому бізнесі та діловій репутації.

Починати підготовку до перевірок контролюючих органів варто з аудиту, який допоможе виявити порушення і грамотно їх усунути. Ретельна підготовка не дасть можливості контролюючим органам застати вас зненацька й зафіксувати порушення, дасть змогу виявити й усунути розбіжності у звітній документації, а іноді і відкласти перевірку на строк до 90 днів.

На стадії підготовки юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» займаються:

 • здійсненням юридичного аудиту документації для усунення та мінімізації ризиків;
 • визначенням правової позиції клієнта з погляду здійснюваної діяльності;
 • аналізом запитів на надання необхідної документації та реквізитів, а також підготовкою відповідей на них.

Про проведення планових перевірок, контролюючі органи зобов'язані сповістити підприємство не пізніше ніж за 10 днів. Повідомлення має бути вручено особисто уповноваженій особі або поштою. Планові контрольні заходи повинні бути узгоджені з Державною регуляторною службою, внесені в загальний план перевірок і розміщені на офіційному сайті служби. Позапланові перевірки контролюючих органів можуть проводиться виключно на підставах, передбачених законодавством і без попередження.

На якому етапі перевірки ви б до нас не звернулися, фахівці АО «КФ «Домінанта» гарантують суворе визначення чітких меж здійснення перевірки й контроль за дотриманням законодавчих норм із боку перевіряючих, що допоможе зробити перевірку максимально комфортною для вас і вашої компанії.

Послуги супроводу перевірок та оскарження рішень контролюючих органів

Керуючись досконалим знанням українського законодавства і досвідом більш ніж 15 років, наші юристи зможуть розробити ефективну стратегію дій під час виникнення непередбачених ситуацій, завчасно подбають навіть про найдрібніші деталі і зроблять процедуру перевірки максимально передбачуваною.

На стадії проведення перевірки контролюючих органів ми гарантуємо:

 • аналіз законності проведення перевірки на стадії допуску перевіряючих, оформлення журналу перевірок і не допуск до перевірки з належним документальним оформленням за наявності законних підстав;
 • підготовку пояснень на питання перевіряючих, юридичне обґрунтування позиції клієнта;
 • виявлення позицій контрагентів у зустрічній податкової звірці;
 • контроль за дотриманням контролюючими органами прав клієнта;
 • контроль за строками проведення перевірки та оскарження рішень про продовження строків;
 • супровід і контроль надання оригіналів документів для перевірки.

Рішення контролюючого органу за результатами перевірки можуть бути оскаржені, однак строки і форми процедури оскарження відрізняються. Оскарження штрафів часто ускладнене тим, що під час перевірки контролюючі органи вже зібрали всі необхідні докази.

На стадії оскарження рішень контролюючих органів ми забезпечимо:

 • аналіз акта перевірки на предмет недоліків і порушень із боку перевіряючих;
 • підготовку доказової бази й заперечень проти акта перевірки;
 • оскарження незаконних дій під час перевірки;
 • підготовку адміністративної скарги та / або позову на оскарження рішення;
 • представництво інтересів клієнта в суді.

Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» – професіонали своєї справи, які стануть надійними партнерами вашої компанії в боротьбі з необґрунтованими вимогами й неправомірними рішеннями контролюючих органів.

Останні новини

 • Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей - Юридична компанія «Доминанта»

  Призупинення трудового договору: більше питань ніж відповідей

  Ескалація військової агресії росії одним із наслідків мала деструктуризацію ринку праці. Багато підприємств фактично зупинили свою роботу або перемістились до іншої області, втратили масштаб і т.д., а працівники, тікаючи від війни іноді полишали робочі місця навіть без попередження. 
  Тому розповсюдженим у трудових відносин стало призупинення трудового договору. Які нормативні акти це врегулювали та які на сьогоднішній день найбільш гострі питання виникли з юридичної точки зору як у працівника, так і роботодавця. Юрист Олексій Ющенко піготував відповіді на ці питання. 

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Митне оформлення товарів в Україні. Що змінилось в умовах воєнного стану - Юридична компанія «Доминанта»

  Митне оформлення товарів в Україні. Що змінилось в умовах воєнного стану

  З моменту введення на території України воєнного стану одним із питань, яке гостро потребувало вирішення, стала митниця. ВРУ, Урядом та профільними органами виконавчої влади було ухвалено значну кількість нормативно-правових актів, які не тільки спрощують порядок митного оформлення товарів, в тому числі транспортних засобів, а й надають певні пільги для імпортерів. 

  Бойко Микола Ігорович

  юрист

  Детальніше
 • Виконання договорів в умовах воєнного стану. Як компаніям захистити свої інтереси? - Юридична компанія «Доминанта»

  Виконання договорів в умовах воєнного стану. Як компаніям захистити свої інтереси?

  Війна в Україні внесла корективи в життя усіх українців. Проте дуже важливо, щоб бізнес продовжував підтримувати економічний фронт країни в тих реаліях, які є на сьогодні. Зрозуміло, що функціонування бізнесу як зараз так і в найближчому майбутньому буде мати зовсім інший формат, однак в умовах цих турбулентних змін менеджмент компаній повинен приділяти особливу увагу належності виконання договірних зобов’язань.

  Профатіло Галина Романівна

  адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто