Супровід перевірок контролюючих органів

Супровід перевірок. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Невід'ємною частиною діяльності будь-якої компанії є перевірки контролюючих органів. Як позапланові, так і планові перевірки можуть мати негативні наслідки. Незнання власних прав, відсутність чітко узгоджених дій співробітників разом зі зловживанням посадовими повноваженнями з боку перевіряючих, можуть обернутися для вашого бізнесу значною матеріальною й моральною шкодою, втратою активів і зниженням прибутковості.

Мінімізувати ризики можливо за допомогою кваліфікованих фахівців, які надають послуги юридичного супроводу перевірок контролюючих органів.

Переваги супроводу перевірок контролюючих органів: аналіз ризиків і стратегія підготовки

Юристи та адвокати АО «КФ «Домінанта» пропонують професійні послуги супроводу перевірок контролюючих органів на будь-якому етапі – первинна консультація, аналіз документів і виявлення ризиків або допомога на стадії перевірки. Досвід наших фахівців показує, що чим раніше ви звернетеся за юридичною допомогою, тим менше наслідки перевірки позначаться на вашому бізнесі та діловій репутації.

Починати підготовку до перевірок контролюючих органів варто з аудиту, який допоможе виявити порушення і грамотно їх усунути. Ретельна підготовка не дасть можливості контролюючим органам застати вас зненацька й зафіксувати порушення, дасть змогу виявити й усунути розбіжності у звітній документації, а іноді і відкласти перевірку на строк до 90 днів.

На стадії підготовки юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» займаються:

 • здійсненням юридичного аудиту документації для усунення та мінімізації ризиків;
 • визначенням правової позиції клієнта з погляду здійснюваної діяльності;
 • аналізом запитів на надання необхідної документації та реквізитів, а також підготовкою відповідей на них.

Про проведення планових перевірок, контролюючі органи зобов'язані сповістити підприємство не пізніше ніж за 10 днів. Повідомлення має бути вручено особисто уповноваженій особі або поштою. Планові контрольні заходи повинні бути узгоджені з Державною регуляторною службою, внесені в загальний план перевірок і розміщені на офіційному сайті служби. Позапланові перевірки контролюючих органів можуть проводиться виключно на підставах, передбачених законодавством і без попередження.

На якому етапі перевірки ви б до нас не звернулися, фахівці АО «КФ «Домінанта» гарантують суворе визначення чітких меж здійснення перевірки й контроль за дотриманням законодавчих норм із боку перевіряючих, що допоможе зробити перевірку максимально комфортною для вас і вашої компанії.

Послуги супроводу перевірок та оскарження рішень контролюючих органів

Керуючись досконалим знанням українського законодавства і досвідом більш ніж 15 років, наші юристи зможуть розробити ефективну стратегію дій під час виникнення непередбачених ситуацій, завчасно подбають навіть про найдрібніші деталі і зроблять процедуру перевірки максимально передбачуваною.

На стадії проведення перевірки контролюючих органів ми гарантуємо:

 • аналіз законності проведення перевірки на стадії допуску перевіряючих, оформлення журналу перевірок і не допуск до перевірки з належним документальним оформленням за наявності законних підстав;
 • підготовку пояснень на питання перевіряючих, юридичне обґрунтування позиції клієнта;
 • виявлення позицій контрагентів у зустрічній податкової звірці;
 • контроль за дотриманням контролюючими органами прав клієнта;
 • контроль за строками проведення перевірки та оскарження рішень про продовження строків;
 • супровід і контроль надання оригіналів документів для перевірки.

Рішення контролюючого органу за результатами перевірки можуть бути оскаржені, однак строки і форми процедури оскарження відрізняються. Оскарження штрафів часто ускладнене тим, що під час перевірки контролюючі органи вже зібрали всі необхідні докази.

На стадії оскарження рішень контролюючих органів ми забезпечимо:

 • аналіз акта перевірки на предмет недоліків і порушень із боку перевіряючих;
 • підготовку доказової бази й заперечень проти акта перевірки;
 • оскарження незаконних дій під час перевірки;
 • підготовку адміністративної скарги та / або позову на оскарження рішення;
 • представництво інтересів клієнта в суді.

Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» – професіонали своєї справи, які стануть надійними партнерами вашої компанії в боротьбі з необґрунтованими вимогами й неправомірними рішеннями контролюючих органів.

Останні новини

 • Кінець епохи офшорів відкладено, але не скасовано - Юридична компанія «Доминанта»

  Кінець епохи офшорів відкладено, але не скасовано

  Світова пандемія Сovid-19 та очікування кризових явищ, викликаних обмежувальними заходами, обумовили надання владою деякої відстрочки бізнесу. Так, перенесено на рік масове запровадження обов’язкового використання РРО та відстрочено норми, що регулюють оподаткування доходів від іноземних контрольованих операцій, а, отже, у бізнеса з’явився додатковий час, щоб переглянути власні схеми роботи. Але чи усе так весело?

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Рекомендації щодо діяльності бізнесу в період адаптивного карантину - Юридична компанія «Доминанта»

  Рекомендації щодо діяльності бізнесу в період адаптивного карантину

  Головний державний санітарний лікар України затвердив Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (постанова Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 № 28).

  Ющенко Олексій Петрович

  керівник корпоративної практики, адвокат

  Детальніше
 • Впровадження концепції контрольованих іноземних компаній (КІК) в Україні - Юридична компанія «Доминанта»

  Впровадження концепції контрольованих іноземних компаній (КІК) в Україні

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто