Супровід перевірок контролюючих органів

Супровід перевірок. Юридична консультація - юридична компанія Домінанта

Навігація по сторінці

Невід'ємною частиною діяльності будь-якої компанії є перевірки контролюючих органів. Як позапланові, так і планові перевірки можуть мати негативні наслідки. Незнання власних прав, відсутність чітко узгоджених дій співробітників разом зі зловживанням посадовими повноваженнями з боку перевіряючих, можуть обернутися для вашого бізнесу значною матеріальною й моральною шкодою, втратою активів і зниженням прибутковості.

Мінімізувати ризики можливо за допомогою кваліфікованих фахівців, які надають послуги юридичного супроводу перевірок контролюючих органів.

Переваги супроводу перевірок контролюючих органів: аналіз ризиків і стратегія підготовки

Юристи та адвокати АО «КФ «Домінанта» пропонують професійні послуги супроводу перевірок контролюючих органів на будь-якому етапі – первинна консультація, аналіз документів і виявлення ризиків або допомога на стадії перевірки. Досвід наших фахівців показує, що чим раніше ви звернетеся за юридичною допомогою, тим менше наслідки перевірки позначаться на вашому бізнесі та діловій репутації.

Починати підготовку до перевірок контролюючих органів варто з аудиту, який допоможе виявити порушення і грамотно їх усунути. Ретельна підготовка не дасть можливості контролюючим органам застати вас зненацька й зафіксувати порушення, дасть змогу виявити й усунути розбіжності у звітній документації, а іноді і відкласти перевірку на строк до 90 днів.

На стадії підготовки юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» займаються:

 • здійсненням юридичного аудиту документації для усунення та мінімізації ризиків;
 • визначенням правової позиції клієнта з погляду здійснюваної діяльності;
 • аналізом запитів на надання необхідної документації та реквізитів, а також підготовкою відповідей на них.

Про проведення планових перевірок, контролюючі органи зобов'язані сповістити підприємство не пізніше ніж за 10 днів. Повідомлення має бути вручено особисто уповноваженій особі або поштою. Планові контрольні заходи повинні бути узгоджені з Державною регуляторною службою, внесені в загальний план перевірок і розміщені на офіційному сайті служби. Позапланові перевірки контролюючих органів можуть проводиться виключно на підставах, передбачених законодавством і без попередження.

Послуги супроводу перевірок та оскарження рішень контролюючих органів

Керуючись досконалим знанням українського законодавства і досвідом більш ніж 15 років, наші юристи зможуть розробити ефективну стратегію дій під час виникнення непередбачених ситуацій, завчасно подбають навіть про найдрібніші деталі і зроблять процедуру перевірки максимально передбачуваною.

На стадії проведення перевірки контролюючих органів ми гарантуємо:

 • аналіз законності проведення перевірки на стадії допуску перевіряючих, оформлення журналу перевірок і не допуск до перевірки з належним документальним оформленням за наявності законних підстав;
 • підготовку пояснень на питання перевіряючих, юридичне обґрунтування позиції клієнта;
 • виявлення позицій контрагентів у зустрічній податкової звірці;
 • контроль за дотриманням контролюючими органами прав клієнта;
 • контроль за строками проведення перевірки та оскарження рішень про продовження строків;
 • супровід і контроль надання оригіналів документів для перевірки.

Рішення контролюючого органу за результатами перевірки можуть бути оскаржені, однак строки і форми процедури оскарження відрізняються. Оскарження штрафів часто ускладнене тим, що під час перевірки контролюючі органи вже зібрали всі необхідні докази.

Оскарження рішень контролюючих органів

На стадії оскарження рішень контролюючих органів ми забезпечимо:

 • аналіз акта перевірки на предмет недоліків і порушень із боку перевіряючих;
 • підготовку доказової бази й заперечень проти акта перевірки;
 • оскарження незаконних дій під час перевірки;
 • підготовку адміністративної скарги та / або позову на оскарження рішення;
 • представництво інтересів клієнта в суді.

Юристи Адвокатського об'єднання «КФ «Домінанта» – професіонали своєї справи, які стануть надійними партнерами вашої компанії в боротьбі з необґрунтованими вимогами й неправомірними рішеннями контролюючих органів.

Останні новини

 • АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України - Юридична компанія «Доминанта»

  АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

  Грицик Віталій Іванович

  керуючий партнер, адвокат

  Детальніше
 • Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії - Юридична компанія «Доминанта»

  Способи відшкодування шкоди заподіяної внаслідок збройної агресії росії

  Згідно даних Київської школи економіки (KSE) cтаном на кінець серпня розмір прямих збитків завданий інфраструктурі України внаслідок військових дій рф становить 113,5 млрд дол. США. І хоча війна ще не закінчилась, проте перемога вже близько, а саме тому відразу постає питання які механізми відшкодування понесеної шкоди існують та куди звертатися аби мати можливість отримати таке відшкодування?

  В статті наш адвокат – Юлія Маршук проаналізує можливі адміністративні та судові (національний, міжнародний) механізми відшкодування понесеної шкоди. 

  Маршук Юлія Сергіївна

  адвокат

  Детальніше
 • Обшуки, перевірки, напади: як захистити бізнес в умовах воєнного стану? - Юридична компанія «Доминанта»

  Обшуки, перевірки, напади: як захистити бізнес в умовах воєнного стану?

  24 лютого 2022 року на всій території України введено воєнний стан у зв'язку з вторгненням рФ. Це особливий правовий режим, який, серед іншого, передбачає тимчасове обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб. Звичні уявлення про норми перестають діяти, бізнесу доводиться приймати нові правила, заборони та обмеження.

  Кобзов Максим Олексійович

  партнер, адвокат

  Детальніше

Контакти

Оберіть місто