Адвокатів-ФОП збираються звільнити від Подвійного ЄСВ

Народні депутати зареєстрували у Верховній Раді законопроект №2166 «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо усунення дискримінації за колом платників).

Законопроектом пропонується звільнити від сплати за себе єдиного внеску, за умови взяття на облік фізичних осіб - підприємців та провадження одного виду діяльності одночасно в якості ФОП та самозайнятих осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, у тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності.

Крім того, поширюються пільги щодо сплати ЄСВ, застосованого до пенсіонерів, на пенсіонерів, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Вищенаведені зміни хочуть внести до Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Послуги юридичної компанії Домінанта

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто