Неправильно складена розписка позбавить вас можливості повернути свої кошти

Позивач звернувся до суду з метою повернення грошових коштів в розмірі 18.000 грн., що були надані за договором позики, та які позичальник зобов’язувався повернути після продажу земельної ділянки.

Іванов Андрій Валентинович

старший юрист

Судом першої інстанції позовні вимоги у стягненні 18.000 грн. було задоволено. Суд апеляційної інстанції скасував відповідне рішення суду першої інстанції, посилаючись на відсутність у розписці відомостей про передання і отримання грошових коштів у позику.

Верховний Суд своїм рішенням залишив касаційну скаргу без задоволення, а рішення суду апеляційної інстанції без змін, вказавши на відсутність факту, що підтверджував передачу коштів за розпискою. Згідно з змістом розписки відповідач лише зобов’язався віддати позивачу 18.000 грн після продажу земельної ділянки, а не підтверджував фак отримання коштів у борг.

Отже, наголошуємо, що при складані розписки необхідно приділити особливу увагу її змісту, адже не зазначення факту передачі та отримання грошових коштів у позику ставить під сумнів можливість їх повернення.

Контакти

Оберіть місто