Неправильно складена розписка позбавить вас можливості повернути свої кошти

Позивач звернувся до суду з метою повернення грошових коштів у розмірі 18.000 грн, що були надані за договором позики, та які позичальник зобов’язувався повернути після продажу земельної ділянки.

Судом першої інстанції позовні вимоги в стягненні 18.000 грн було задоволено. Суд апеляційної інстанції скасував відповідне рішення суду першої інстанції, посилаючись на відсутність у розписці відомостей про передання й отримання грошових коштів у позику.

Верховний Суд своїм рішенням залишив касаційну скаргу без задоволення, а рішення суду апеляційної інстанції без змін, вказавши на відсутність факту, що підтверджував передачу коштів за розпискою. Згідно зі змістом розписки відповідач лише зобов’язався віддати позивачу 18.000 грн після продажу земельної ділянки, а не підтверджував факт отримання коштів у борг.

Отже, наголошуємо, що під час складання розписки необхідно приділити особливу увагу її змісту, адже не зазначення факту передачі та отримання грошових коштів у позику ставить під сумнів можливість їхнього повернення.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто