Юридична компанія Домінанта домоглося зупинення скандального рішення Одеського апеляційного суду на користь громадянина рф

Нещодавно у ЗМІ резонансу набуло «сумнівне» рішення Одеського апеляційного суду, винесене на користь громадянина рф та його дружини, за яким суд фактично позбавив вдову та матір двох дітей нерухомості в м. Одесі.

Цвігун Віталій Васильович

керівник судової практики, старший юрист, адвокат

Раніше у ЗМІ «Думская.нет» розповідали суть незаконного рішення. Оскільки справа* отримала чималий розголос, ми вирішили тримати вас у курсі подальшого розвитку цієї справи!

22 квітня 2022 року Вищий касаційний цивільний суд відкрив касаційне провадження після подачі адвокатами АО «КФ «Домінанта» касаційної скарги. 

За обгрунтованим клопотанням адвокатів АО «КФ «Домінанта» Касаційний суд своєю ухвалою зупинив дію рішення суду апеляційної інстанції на період розгляду справи. Завдяки цьому: 
1) власність залишається за нашим клієнтом; 
2) опоненти не зможуть використати рішення апеляційного суду в парельних справах, яких налічується близько 6.

Хочемо зазначити, що на сьогоднішній день така міра Касаційного суду є більше винятком, ніж правилом. Проте адвокатам АО «КФ «Домінанта» вдалося у повній мірі обґрунтувати важливість зупинення незаконного рішення апеляційної інстанції. 

Повідомлення

Що ж, тепер кінцеву точку в даній справі поставить найвища судова інстанція, яка, без сумніву, винесе справді законне та обґрунтоване рішення.

*Справа стосується нерухомості, а саме міні-готелі в центрі Одеси. Недобросовісний співвласник, громадянин росії зі своєю дружиною, вже два роки намагаються позбавити вдову колишнього партнера права власності на половину цього готелю. 

Суд першої інстанції влітку 2021 року відмовив у цьому надуманому позові та ухвалив рішення на користь вдови. Проте опоненти подали апеляцію.

Розгляд апеляції після шести місяців постійних переносів був раптово призначений до слухання під час воєнного стану – 10 березня та відбувся за відсутності сторони захисту.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто