АО КФ «Домінанта» виграла чергову суперечку з Управлінням державного будівельного контролю Одеської міської ради та захистила інтереси клієнта

За результатами розгляду справи в суді першої інстанції були визнані незаконними дев'ять з дванадцяти постанов про притягнення до адміністративної відповідальності.

Дмитрієв Станіслав Олександрович

адвокат

При розгляді справи, в порядку апеляційного провадження, П'ятий апеляційний адміністративний суд скасував рішення суду першої інстанції в частині і виніс нове рішення, яким скасував всі інші три постанови. У задоволенні апеляційної скарги Управління відмовлено повністю. В результаті розгляду справи були скасовані незаконні постанови Управління державного будівельного контролю Одеської міськради і закриті виконавчі провадження на суму понад 200 000 грн.

В ході судового розгляду адвокати об'єднання довели наявність істотних порушень в діях органу будівельного контролю при розгляді справи про адміністративне правопорушення, які є обов'язковою підставою для скасування рішень про притягнення до відповідальності.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто