АО «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» визнана серед провідних юридичних фірм України

Грицик Віталій Іванович

керуючий партнер, адвокат

Цього року наша фірма прийняла рішення вперше взяти участь у рейтингу юридичних фірм.

І за результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”* у 2022 році, Адвокатське об’єднання «Консалтингова фірма «ДОМІНАНТА» зайняла:

  • 42 місце серед провідних юридичних фірм України
  • 7 місце серед регіональних фірм України
  • 4 місце серед провідних юридичних фірм в Південному регіоні України.

Щиро вдячні за визнання. Працюємо далі для захисту інтересів всіх наших партнерів та клієнтів.

Детальніше про результати дослідження за посиланням https://pravo.ua/articles/50-providnykh-iurydychnykh-firm-ukrainy-2022-roku/

*Дослідження «50 провідних юридичних фірм України», що проводиться з 1997 року, традиційно надає вичерпну інформацію про стан справ провідних юридичних фірм, які практикують в Україні. Його ключовою особливістю є всебічна оцінка діяльності учасників ринку юридичних послуг як за кількісними, так і за якісними критеріями: кількістю юристів, дохідністю, складністю угод і судових спорів, які ними супроводжуються, фінансовою ефективністю. До уваги береться репутація компанії — її оцінка колегами по юрринку. Місце юридичної фірми в підсумкових таблицях «50 провідних юридичних фірм України 2022 року», «Бронзова ліга» та регіональному лістингу визначається її рейтингом, розрахованим на підставі наведених вище показників із застосуванням зважених коефіцієнтів.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто