Нові правила розміщення зовнішньої реклами в Одесі

25 липня в місті Одеса були прийняті зміни до Правил розміщення зовнішньої реклами, згідно з якими серед інших змін: врегульовано порядок демонтажу протиправно розміщених коштів, заборонено заклеювати вікна рекламою із зовнішнього боку більш, ніж на 30%, а ціни на розміщення реклами – підвищені.

Цвігун Віталій Васильович

керівник судової практики, старший юрист, адвокат

Професійна юридична консультація із гарантією результату. Пропонуємо всі послуги з супроводу бізнесу, займаємося судовою практикою, вирішуємо будь-які питання в галузі трудового та договірного права, надаємо юридичний супровід угод. Якщо вам потрібен адвокат у Одесі чи Києві, чекаємо на вас в офісі «Домінанта».

Зміни в порядку розміщення зовнішньої реклами прийняті вперше з 2008 року.

Так, наприклад, якщо раніше за звичайний сітілайт потрібно було заплатити 379,50 грн, то тепер — 777,6 грн. Вартість мимоходів (невеликих рекламних конструкцій) зросла із 66 до 200 гривень. Крім того, зміни торкнулися і їхніх розмірів. Реклама на фасадах будівель обмежена 3 квадратними метрами, стаціонарні наземні конструкції тепер повинні бути не більше, ніж 4,5 кв. м. Також заборонено розміщення зовнішньої реклами на елементах вуличного обладнання, що забезпечує безпеку руху транспорту та / чи пішоходів, у тому числі на огороджувальних конструкціях, що відокремлюють пішохідну зону від проїжджої частини.

Як заявив на засіданні мер міста Геннадій Труханов, нормативний акт покликаний у першу чергу навести порядок в історичному центрі міста й заодно поповнити міський бюджет.

Нові правила розміщення зовнішньої реклами вступили в силу з 1 серпня 2019 року.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто