Перевірка нерухомості = надійне придбання

Якщо ви плануєте купувати нерухомість і хочете бути впевнені в тому, що насправді станете її власником — рекомендуємо в обов'язковому порядку перевіряти її перед передачею будь-яких оплат продавцю, агентству нерухомості або будь-якому іншому посереднику.

Так, відповідно до останніх новин, жертвами зловмисників в Одесі ставали покупці, які купували квартири в новобудовах у «першого» власника. Маючи доступ до державних електронних реєстрів, підроблені документи й печатки (в тому числі й нотаріусів) злочинна група розробила шахрайську схему, завдяки якій оформляла правовстановлюючі документи на підставних осіб і продавала майно вже на вторинному ринку. Водночас реальні господарі квартир навіть не знали, що «продали» свою власність.

Звичайно, такі угоди будуть визнані недійсними, записи про перехід права власності – анульовані, але покупцям залишається тільки сподіватися, що в рамках судового розгляду вони доб'ються компенсації збитку в реальному розмірі і стягнуть дані гроші із шахраїв.

Вищеописана ситуація є вкрай показовою, оскільки попередня перевірка об'єктів могла б убезпечити покупців від можливої втрати грошей, часу й сильного стресу.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто