Змінено штрафи за Порушення правил дорожнього руху

Так, відповідно до прийнятого Закону за непристебнутий ремінь безпеки, відсутність шолома в мотоцикліста, неосвітлений номерний знак, розмову по телефону за кермом під час руху, проїзд на заборонний сигнал світлофора, правил обгону необхідно буде сплатити штраф — 510 грн (було 170 грн).

«Подорожчає» й перевищення швидкості. За перевищення на 20-50 км/год водій заплатить 340 грн, понад 50 км/год – 1700 грн, а за створення аварійної ситуації під час перевищення швидкості – 3400 грн.

За залишення місця ДТП встановлено штраф у розмірі 3400 грн, а також передбачено можливість позбавлення права керувати авто на строк від 1 до 2 років.

За керування авто без водійського посвідчення, техпаспорту, страхового полісу (можливе пред’явлення в електронному вигляді) покарають штрафом у розмірі 425 грн. Якщо у водія взагалі відсутні «права», то йому доведеться заплатити 3400 грн.

Суттєво підвищили відповідальність за перебування за кермом та вчинення ДТП у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння.

Так, якщо водій керував авто в стані алкогольного сп’яніння, йому буде загрожувати штраф у розмірі 17 000 грн із позбавленням водійських прав на рік. Повторне порушення протягом року тягне за собою штраф у розмірі 34 000 грн і позбавлення прав уже на 3 роки. Якщо ж водій сяде за кермо п’яним втретє — 51 000 грн та позбавлення прав на 10 років із конфіскацією транспортного засобу.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто