Перемога нашого адвоката в суперечці з Мінекономіки і СБУ

Команда юристів АТ «КФ «Домінанта» відстояла в суді інтереси клієнта в спорі з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також Управлінням СБУ в Одеській області.

Цвігун Віталій Васильович

керівник судової практики, старший юрист, адвокат

Так, ще з 2011 року за ініціативою СБУ до підприємства була застосована спеціальна санкція у вигляді індивідуального режиму ліцензування зовнішньоекономічної діяльності. Підприємство неодноразово зверталося до Мінекономіки про зняття з нього введених обмежень, але вирішити проблему позасудовим шляхом не вдалося.

Наші фахівці, взявшись за надання правової допомоги даному підприємству, розробили стратегію дозволила ефективно захистити інтереси підприємства, в результаті чого одеським окружним адміністративному судом позов був задоволений в повному обсязі. Не погодившись із таким рішенням, Мінекономіки подало відповідну апеляційну скаргу. Однак, крапку в цій суперечці поставив П'ятий апеляційний адміністративний суд, який минулого тижня своєю заключною постановою в даній справі, підтвердив нашу правову позицію й залишив рішення Одеського окружного адміністративного суду без змін. У даний час усі обмеження міжнародної діяльності щодо нашого клієнта припинені. 

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто