З 31 Травня змінено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, товариств з обмеженою відповідальністю та громадських формувань

Міністерство юстиції України наказом від 13.05.2019 року №1454/5 затвердило зміни до таких документів

Бабійчук Анастасія Валеріївна

керівник відділу легалізації, реєстрації бізнесу і майнових прав

  1. Вимоги щодо написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, яке не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки. У п. 3 уточнено, що найменування релігійної організації може містити інформацію про її організаційно-правову форму виключно за бажанням такої юридичної особи;
  2. Розділ II Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи. Так, він доповнений нормою, згідно з якою для державної реєстрації символіки подаються зображення та опис символіки в паперовій та електронній (файл zip архіву) формах. Зображення символіки повинно містити повне або скорочене найменування громадського формування. Опис символіки повинен містити інформацію про колір, масштаб і пропорції елементів символіки і відповідати їхньому зображенню.

Крім того, уточнено, що при внесенні до Єдиного державного реєстру відомостей про прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта громадянина України, або паспортний документ іноземця, щодо фізичних осіб програмними засобами ЄДР формується унікальний ідентифікатор.Що таке "унікальний ідентифікатор»?

Унікальний ідентифікатор - це набір символів, що генеруються шляхом перетворення сукупності відомостей про прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності) та реєстраційний номер облікової картки платника податків, або сукупності відомостей про прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності) та серію та номер паспорта громадянина України або сукупності відомостей про прізвище, ім'я, по-батькові (за наявності) та паспортний документ іноземця в унікальне значення за певним алгоритмом.

Унікальний ідентифікатор зберігається в Єдиному державному реєстрі і призначений для надання відомостей з Єдиного державного реєстру в електронному вигляді з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру з метою обробки та перетворення відкритих відомостей Єдиного державного реєстру для їхнього подальшого сприйняття автоматизованими та інформаційними системами.

  1. Також внесено зміни до Порядку надання відомостей із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Зокрема, у новій редакції викладено форму запиту про надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань.

Таким чином, беручи до відома актуальні зміни, одним із головних, на що варто звернути увагу є те, що при внесенні до ЄДР персональних даних про фізичних осіб, у тому числі іноземців, програмними засобами ЄДР формується унікальний ідентифікатор.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто