Адвокат АО «КФ «Домінанта» виграла справу про стягнення компенсації в розмірі 700 000 грн з лікарні внаслідок надання неналежної медичної допомоги

У 2018 році до нас звернулася мати десятирічної дитини, яка ледве не втратила життя через недбале ставлення дитячих хірургів клінічної лікарні до своїх професійних обов’язків.

Криворучко Вікторія Олегівна

адвокат, кандидат юридичних наук

Справа полягала в тому, що дівчинку, доставлену на кареті швидкої медичної допомоги до лікарні з попереднім діагнозом «гострий апендицит», було оглянуто лікарями та відправлено додому, оскільки, на їхню думку, госпіталізації вона не потребувала.

У подальшому, коли стан дівчинки став критичним, її повторно доставили до лікарні та провели кілька операцій через ускладнення, викликані несвоєчасним наданням медичної допомоги. Дякуючи професійності нових лікарів життя дитини вдалося врятувати.

Адвокат АО «КФ «Домінанта» Криворучко В.О. у судовому засіданні довела, що хірурги лікарні через недбале ставлення до своїх професійних обов’язків порушили протоколи надання медичної допомоги, що ледве не коштувало життя дитині та призвело до тривалого періоду післяопераційної реабілітації.

Поняття «лікарської помилки» не закріплено на законодавчому рівні, а тому багато хто вважає, що лікарська помилка — це міф, що не можна притягнути медичного працівника до відповідальності за вчинення лікарської помилки, тому що такого поняття не існує.

Проте, адвокат АО «КФ «Домінанта» спростувала цю хибну позицію та довела, що неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення є підставою для притягнення роботодавця до встановленої законом цивільно-правової відповідальності.

А батьки дуже вдячні лікарям, професіоналам своєї справи, які врятували життя їхньої дитини.

Залишити коментар:

Контакти

Оберіть місто